Vybral si rodinu, ne milenku

Anonymní
10.1.20 20:36

Vybral si rodinu

Jak jste zvládali to že se chlap rozhodl zůstat s rodinou. Miluje mě já jeho, ale přesto zůstal u rodiny. Prý mu manželka vyhrožovala že by děti neviděl… Chybí mi a když ho vidím chci brečet, křičet… Jak zapomenout?

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

1158
10.1.20 20:38

Zatím začni sportovat, tím se vyplaví hormony a bude to snesitelnější, a příště si najdi svobodnýho…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.1.20 20:40

A co si čekala. Málo kterej chlap opustí rodinu. A kdyby tě tak miloval tak by ženu opustil. Byla si pro něho jenom něco nového ve stereotypním životě a to je vše. A že jsi měla žaludek rozvrátit rodinu. Když to udělal jí, do budoucna by to jistě udělal i tobě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
661
10.1.20 20:41

Na jednu stranu cos čekala?
Ano sport je na tohle dobrý. U toho se můžeš i dobře vyvztekat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Před chvílí to říkala Stašová v Romanu pro ženy. Nemáš si začínat se ženatým, kozo.

To tak prostě bývá, přežijes to a pouc se pro příště. Kdyby tě miloval, byl by s tebou. Je to takhle jednoduché. A tady tě nikdo nepolituje, spíš dostaneš vynadano. Já preju všem dobré a mrzí mě, když je někdo nešťastný. Neodsuzuju tě, preju ať se ti objeví v životě bezva svobodný chlap pro život :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní

@lenk bohužel nic nepomáhá :(… I když byl veliký rozdíl ve všem jsme si rozuměli, názory, humor, sex… nikdy prý nezažil co se mnou… Měl v plánu budoucnost se mnou, přemýšlel jak to udel aby mohl mít mě i deti. Neklapalo mu to, ale chtěl zatím zůstat kvůli detem… provalilo se to a dala mu nůž na krk že když odejde děti neuvidi… A oni jsou pro ně vším…

• Nahlásit
  • Citovat
22929
10.1.20 20:42

Já bych si představila střídavku s jeho děckama a denní telefonáty s Ex a láska by mě přešla bleskurychle… 8)

To, že by mu manželka vyhrožovala, si vymyslel, to snad víš, že…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.1.20 20:43

@Simonkaa01 já vím jsem blbá.. udělal to i bývalé ženě s tou co má dnes, takže mi bylo jasný že není svatý…

• Nahlásit
  • Citovat
10.1.20 20:44

Jo a rozvratit rodinu se snažil v tomhle případě především ten manžel :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21736

Kdyby te miloval vic, nez svuj domov a zazemi, tak je s tebou.Ja nevim, co jsi cekala :think:.Deti by mu nevzala, ale jako vymluvu to pouziva kazdy druhy zenac, ktery uz si vybral.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní

@Jessica4 tO abych si pořídila boxovací pytel

• Nahlásit
  • Citovat
48311

Hledej chlapa bez závazků ;) Dokážeš si představit střídavku? Nic moc starat se o cizí děti ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21736
10.1.20 20:45
@Anonymní píše:
@Simonkaa01 já vím jsem blbá.. udělal to i bývalé ženě s tou co má dnes, takže mi bylo jasný že není svatý…
:lol:…promin, ale to me pobavilo :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1136
10.1.20 20:47

Ono to s manželkou asi tak špatné nebylo :). Děti použil jako výmluvu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21736
10.1.20 20:47
@Anonymní píše:
@Jessica4 tO abych si pořídila boxovací pytel

No vidis, vymen pytel zenateho za pytel boxovaci, inteligenci to ma plus minus stejnou, kdyz to zahyba opakovane a mas vyreseno :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama