Styky partnera a bývalou přítelkyní

20
10.1.20 18:39

Styky partnera a bývalou pritelkyni

Chtěla bych se zeptat zda by jste rešili a žárlili na bývalou svého partnera. Partner má za kamarady spoustu holek a mimo to i svou byvalou- jsou od sebe asi osum let ale neustále se vídají když jim to vyjde což je třeba 1-2× krát za měsíc a často si píše i s dalšími kamarádkami. Já neustále podvědomě žárlím a bojím se že mě opusti když má neustále takovou potřebu si s nemi psát a vídat se. Jsme spolu skoro 3 roky a bydlíme spolu, on tvrdí že to má vyřešené a že má mě, ale ze kamarady k životu potřebuje a je jedno zda je to holka či kluk. :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
10.1.20 19:02

@Dudyn No vidim, že takových tipů je požehnaně…Taky jsem si tímhle prošla. Nebála jsem se že by mě opustil, spíš mě štvalo s jakou samozřejmostí to bral.. Byyl v aktivním kontaktu asi s 4mi bývalými(z toho s jednou měl dceru, takže když byl potřeba společný nákup, oprava tv, pc, pračky byl k dispozici. Nepomohlo upozornění, po dobrém, po zlém..nechápal proč by mi to mělo vadit. Jako dělej jak myslíš ale tohle ve zralém a pohodovém vtahu nemá co dělat.

• Nahlásit
  • Citovat
10.1.20 19:03

@Dudyn no,spíš asi záleží na tom, jak moc mu věříš a jak moc ho znáš.. a spíš to řešit s ním proč má potřebu se vidět a bývalou a říct mu, jak se cítíš ty. Myslím si, že všechno ve vztahu je o komunikaci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.1.20 19:04
@Dudyn píše:
Chtěla bych se zeptat zda by jste rešili a žárlili na bývalou svého partnera. Partner má za kamarady spoustu holek a mimo to i svou byvalou- jsou od sebe asi osum let ale neustále se vídají když jim to vyjde což je třeba 1-2× krát za měsíc a často si píše i s dalšími kamarádkami. Já neustále podvědomě žárlím a bojím se že mě opusti když má neustále takovou potřebu si s nemi psát a vídat se. Jsme spolu skoro 3 roky a bydlíme spolu, on tvrdí že to má vyřešené a že má mě, ale ze kamarady k životu potřebuje a je jedno zda je to holka či kluk. :,(

Muž ve vztahu nesmí mít potřebu si psát a vídat se s jinými ženami?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
285
10.1.20 19:08

Ja taky ze zacatku zarlila (Hlavne v nitru, zadny sceny jsem nikdy nedelala. Zminila jsem jen v klidu, ze se mi nelibi, ze o ni porad mluvi). Kdyz jsme se s muzem seznamili, dost o sve byvale mluvil - moc hezky, nikdy nic skaredyho na ni nerekl, priznal se, ze po rozchodu spolu jeste rok po tom spali (nez jsme se poznali)..takze ve me byla fakt malinkata dusicka…zarleni prestalo v jeden dulezitej moment meho zivota. Osobne jsme byly predstaveny a musim uznat, ze je to fakt paradni holka! Jejich rozchod byl ciste pragmaticky, shodli se oba, ze se k sobe nehodi, ale dal zustali prateli. Nakonec nam byla jeho ex i se svou maminkou na svatbe :mrgreen: cim vic manzela znam, tim vic jsem si jista, ze by mi nezahnul…a to co mi bylo divny ze zacatku - ze tak hezky o ni mluvil - no casem mi doslo, ze on vlastne mluvi moc hezky o vsech lidech…neumi poradne drzkovat :-D takze casem vsechno vysvetleno…staci si treba sednout u vinka a promluvit si o tom co te/vas trapi a zkusit najit reseni…zakladem kazdeho vztahu je totiz duvera a komunikace (a laska, bez ni to totiz nejde, ze :srdce: )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
139
10.1.20 19:08
@pohledzdruhestrany píše:

Tak ono je velký rozdíl jiná žena a bývalá přítelkyně :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.1.20 19:09
@pohledzdruhestrany píše:

Jsem téhož názoru, velmi neobvyklé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
480
10.1.20 19:10

No, já chápu, že se po nějakém čase chce vidět s kamarádkou nebo kamarádem, ale už bych nepochopila to časté psaní :nevim: přeci to, jak zijou, jak se maji a co nového si právě můžou říct, když jdou na kafe nebo na pivo :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24
10.1.20 19:12
@z.holubicka píše:
@Dudyn no,spíš asi záleží na tom, jak moc mu věříš a jak moc ho znáš.. a spíš to řešit s ním proč má potřebu se vidět a bývalou a říct mu, jak se cítíš ty. Myslím si, že všechno ve vztahu je okomunikaci.

Ale jak máš komunikovat s někým, kdo i po tvém proslovu nechápe, proč ti něco vadí a neumí to změnit. :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20
10.1.20 19:13

On ze začátku po jejich rozchodu byl dlouho sam, byli spolu od 17-19 let. Pak byl sám protože to byla jeho první láska, pak se dva roky neviděli ani nepsali protože ji nedozakal odpustit. Když jsme se poznali tak řekl že vlastně pochopil že může milovat někoho jiného a že se na ní už nezlobí a ta zášť je pryč. A od té doby si spolu pisou, ptá se jí na názor když mi něco chce koupit atd a já mu věřím, kdyby s ní chtěl být tak by byl, sám řekl že by ji už nikdy nechtěl, ale že jsou kamarádi jen přece spolu něco měli a on nevidí důvod proč jen skrz tohle zničit kamarádství. Já akorát nedokážu pochopit proč má furt potřebu s ní cokoliv řešit a pak zarlim. Mu nic neříkam spíš se to odehrává ve mě, a když jsme s ním v klidu mluvila řekl že se mnou žije a miluje mě a že to jsou jen kamarádky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20
10.1.20 19:17

A čím vic do něj ryju proc a skym si píše atd tak mi přijde že to pak dělá ještě vic protože zakázané ovoce chutná nejvíce. Je ale pravda že třeba s tou bývalou se viděli asi dvakrát za rok. Jen já když vidím že si s někým píše azd tak jsem hned nervózní že určitě si najde jinou, nějako lepsi, hezčí atd

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
66
10.1.20 19:18

Taky bych si psala s kamarády a schazela se s nimi :lol:
Nám s přítelem to oboum vadilo, on si psal s kamarádkáma a já s kamarády a oba jsme s tím přestali. Asi tak

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.1.20 19:20

@Dudyn No protože přesně tohle chlapům vyhovuje, sedět zadkem na více hrncích :mrgreen: Jako vyzrálý a inteligentní člověk sám přijde na to, že je to vůči stávajícímu partnerovi/partnerce nevhodné. Tohle já bych nedala, nedokázala bych se plně otevřít vážnosti vztahu, měla bych pocit že i všechny neshody v partnerství řeší s ní.

• Nahlásit
  • Citovat
10.1.20 19:26

@Dudyn na jednu stranu říkáš, že mu věříš, ale na druhou stranu do něj ryješ a máš takový myšlenky, že si určitě najde někoho jiného. To si trochu protiřečí. Kdybys mu věřila, tak to tolik neřešíš podle mě. Teď spíš záleží na tom, jak dlouho to dokážeš snést nebo se s tím dokážeš vnitřně poprat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20
10.1.20 19:28

Já bych spíš chtěla vědět co s ním a jak umět se na to povznést

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu