Nevím, jak se k tomu mám postavit...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.07.19 09:40
Nevím, jak se k tomu mám postavit...

Zdravím, potřebovala bych poradit, jak se k tomu mám postavit, případně umirnit, kdyby byly moje reakce přehnané.
Jde o to, že můj současný partner měl před osmi lety manželku ( 3 roky), která měla malé dítě, ( chtěl si ho i osvojit)které nebylo jeho, ale on si k němu vytvořil za dobu manželství nějaký vztah. Pak ta manželka, protože byla cizinka odjela za svými rodiči do tzv.,, třetí země,,( nechci udávat kam). Nejdříve to mělo být na měsíc, pak na dva a nakonec tam zůstala a nechce se vrátit. Manžel ta za ni jel, odvezl nějaké věci, co tu zůstali, ona požádala o rozvod…, po roce znovu tam jel, atd. Jenže pak jsme se po pěti letech od rozvodu potkali ( on mě sbalil). Vůbec jsem o tom nic netušila, řekl mi to po dvou měsících vztahu, že má bývalou ženu, to nevlastní dítě ( se kterým si hodně vytvořila vztah jeho stará 75 matka, těžce rozvod nesla) a že to byla minulost a dal to řešit nechcete. Po půl roce přišel s tím, že tam musí jet, protože tam od ní potřebuje něco podepsat ( mela u něj trvalý pobyt, dosud z její strany nezastavenou zivnost atd.). Rekla jsem si, že je to asi pádný důvod a on jel. Jenže se tam stala nehoda, on proměné peníze nechtěně poškodil a musel je tam nechat známému na vyměnění do banky a odjet ( končilo mu vízum). Takže se tam teď v létě po roce vracel ( zase se setkal s tou byvalkou i dítětem). Vím že má jejich fotky, protože mi nechce ukázat co tam fotil ( minule nadšeně ukazoval, oni tam nebyli).
Teď k jádru věci, on tam chce znovu jet, protože se tam údajně spratelil s několika lidmi ( kteří také jezdí 1× za rok do ČR). A jeho kamarádům z ČR se kterými tame byl, tak se tam líbilo.
Jenže ja s tímto nesouhlasím, nesouhlasila jsem ani s první cestou, ale tam mě přesvědčil rozum, u další taky, jenže teď k tomu rozumný důvod nemohu najít. Proč zrovnaz do této země, do tohoto města. Jeho odpověď zní, že tam má už pratele ( neříkala bych tomu tak, spíše známé, byl tam asi5×) a zná to tam, že ho nemám omezovat. Jenže ať si jede kamkoliv jinam, jen ne tam. Ale to on už nechce slyšet… :,(

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Jeanny21
Kecalka 440 příspěvků 28.07.19 09:46

Jeď s ním ;)

Uživatel je onlineJanli
Echt Kelišová 9844 příspěvků 28.07.19 09:48

A proč by jsi ho měla omezovat nebo mu něco přikazovat? Přestaň nesmyslně žárlit na minulost. On s tou ženou a dítětem prožil část života a normální člověk svou minulost nevymazává. Udělej něco se svým sebevědomím, tohle není normální. Když už s tím máš takový problém, tak tam jeď s ním. Jestli tě tam nechce a nehodlá tě prezentovat jako svou partnerku, tak ho pusť k vodě, ale zakazování není mezi dvěma dospělými lidmi normální.

Martina D.
Závislačka 2577 příspěvků 1 inzerát 28.07.19 09:49
@Jeanny21 píše:
Jeď s ním ;)

To ji asi nenechá. :think: :?

free333
Nadpozemská drbna 26315 příspěvků 28.07.19 09:49

Nenaděláš nic…

Pokud by to bylo jen za přáteli, tak by Tě vzal s sebou, bych řekla…

Mallorka
Závislačka 3225 příspěvků 28.07.19 09:50

A tebe chce nebo nechce vzít sebou?

Martina D.
Závislačka 2577 příspěvků 1 inzerát 28.07.19 09:52

Já to vidím tak, že je tam citově angažovaný a tebe má jen jako náplast. Buď tě tam vezme s sebou, nebo bych zvažovala rozchod.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.07.19 09:54

Nechce, protože ví jak moc mi zraňuje, když třeba ještě teď najdu v bytě po ní dětskou lahev, pyžamo, brusle ap.

lucenka
Hvězda diskuse 37480 příspěvků 28.07.19 09:54

Navrhni, že jedeš s ním, chceš poznat ty jeho kamarády. Pokud bude proti, tak by to pro mě znamenalo konečnou.

Zumpa
Ukecaná baba ;) 1170 příspěvků 28.07.19 10:03

Píšeš anonymně a nechceš napsat o jakou zemi se jedná. To je páni logika.

Uživatel je onlineJanli
Echt Kelišová 9844 příspěvků 28.07.19 10:12
@Anonymní píše:
Nechce, protože ví jak moc mi zraňuje, když třeba ještě teď najdu v bytě po ní dětskou lahev, pyžamo, brusle ap.

Opravdu přestaň řešit jeho a začni sebe. Tohle není normální. Každý má nějakou minulost a pokud si nenajdeš patnáctiletýho kluka, tak tam vždycky bude nějaká bývalka.

Jaholos
Kecalka 393 příspěvků 28.07.19 10:19

Ukrajina? To s tema poskozenyma penezma je pekna blbost, spis je tam nechal ji. :think: Nebude to mit uplne vyreseny, asi je to pekna zenska a porad o ni tak nejak usiluje. :nevim:

zudina
Závislačka 2588 příspěvků 1 inzerát 28.07.19 10:20
@Janli píše:
Opravdu přestaň řešit jeho a začni sebe. Tohle není normální. Každý má nějakou minulost a pokud si nenajdeš patnáctiletýho kluka, tak tam vždycky bude nějaká bývalka.

No ja nevim, tobe by nevadilo kdyby tvuj pritel chtel porad jezdit na misto kde je shodou okolnosti jeho byvala a tebe s sebou nebral?

Jaholos
Kecalka 393 příspěvků 28.07.19 10:22
@Anonymní píše:
Nechce, protože ví jak moc mi zraňuje, když třeba ještě teď najdu v bytě po ní dětskou lahev, pyžamo, brusle ap.

Tak to zas prehanis. :nevim: Copak by mel byt panic a je necisty ted? :zed: Proste to strkal do jiny zensky nez tebe a zil s ni a obcas na neco po ni natrefis, dospej uz. :nevim:

Veveří
Ukecaná baba ;) 2339 příspěvků 28.07.19 10:23

Taky myslím, že k bývalé ženě něco cítí, zřejmě jsou ve vztahu na dálku.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama