Nevím si rady, má v práci milence

Anonymní
2.1.20 11:21

Nevím si rady,má v práci milence

Chtěl bych znát váš názor dámy. Jsem ženatý 20 let a loni jsem se dozvěděl, že manželka má v práci milence. Prý už to skončilo (po její provalení).Nemůžu tomu nějak uvěřit, poměr trval minimálně 4 roky, poslední dva roky s ním pracuje v jedné kanceláři. Nechápu, proč zapírá, neřekne celou pravdu a neřeší to?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

208
2.1.20 11:28
@Anonymní píše:
Chtěl bych znát váš názor dámy. Jsem ženatý 20 let a loni jsem se dozvěděl, že manželka má v práci milence. Prý už to skončilo (po její provalení).Nemůžu tomu nějak uvěřit, poměr trval minimálně 4 roky, poslední dva roky s ním pracuje v jedné kanceláři. Nechápu, proč zapírá, neřekne celou pravdu a neřeší to?

To se budeš muset zeptat jí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.1.20 11:30

Protože by ti tím rozhodně neulevila. Nejspíš s tebou chce zůstat a tak zatlouká. Ale chápu tě, když už se to provalí, konfrontaci se většinou lidi nevyhnou. Je taky otázka jak s tím naložíš, chceš se rozvést? Nebo si to vyříkat a setrvat v manželství? Nejspíš se bojí první varianty. A máš to potvrzené? Není to jen jedna bába povídala? Je tu i možnost, že nelže pokud to máš pouze z doslechu. Mě se teď něco podobného taky děje, ale klepům nevěřím, tak nepátrám.

• Nahlásit
  • Citovat
Ou
11329
2.1.20 11:37

A co když ti říká pravdu - prostě spolu byli a už nejsou? To se stává.

Jinak co si představuješ jako řešení? Že odejde z práce?

Jinak to podstatné spíš je co ve vašem vztahu řešit, abyste byli oba spokojení a nehledali si naplnění potřeb jinde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41
2.1.20 11:41
@Anonymní píše:
Protože by ti tím rozhodně neulevila. Nejspíš s tebou chce zůstat a tak zatlouká. Ale chápu tě, když už se to provalí, konfrontaci se většinou lidi nevyhnou. Je taky otázka jak s tím naložíš, chceš se rozvést? Nebo si to vyříkat a setrvat v manželství? Nejspíš se bojí první varianty. A máš to potvrzené? Není to jen jedna bába povídala? Je tu i možnost, že nelže pokud to máš pouze z doslechu. Mě se teď něco podobného taky děje, ale klepům nevěřím, tak nepátrám.
@Anonymní píše:

Nechci se rozvádět, mám ji rád, kromě toho máme syna, který chodí na základku. Co se týče nevěry, není to blábil, je to tutovka, mám to potvrzené.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41
2.1.20 11:45
@Pan Dan píše:
To se budeš muset zeptat jí.
Říkala, že to skončilo a ať to už neřeším.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.1.20 11:48
@Anonymní píše:
Chtěl bych znát váš názor dámy. Jsem ženatý 20 let a loni jsem se dozvěděl, že manželka má v práci milence. Prý už to skončilo (po její provalení).Nemůžu tomu nějak uvěřit, poměr trval minimálně 4 roky, poslední dva roky s ním pracuje v jedné kanceláři. Nechápu, proč zapírá, neřekne celou pravdu a neřeší to?

Rozumím ti. Já jsem ženatý 15let. Máme malé děti. Manželka také měla v práci milence. Provalilo se to na ni. Prý to ukončila. Snažím se tomu věřit. Indicie, že by to pokračovalo nemám. Ale stejně se tím den co den užírám, že tam spolu jsou. Je to už rok od provalení. Aktuálně nám doma vše funguje skvěle. Ale i tak je to tím celé pos. ané a nikdy už to nebude jako předtím. Musíš se s tím naučit žít, ale připrav se, že nebudeš nikdy v pohodě dokud spolu budou pracovat. A nebo ji donutíš zaměstnání opustit. Jiná cesta není.

• Nahlásit
  • Citovat
41
2.1.20 11:51
@Ou píše:

Jinak to podstatné spíš je co ve vašem vztahu řešit, abyste byli oba spokojení a nehledali si naplnění potřeb jinde.

Z práce neodejde. Snažím se naplňovat její potřeby, ona je ke mně často chladná. Vázne komunikace, intimní život je v 90procentech aktivní z mé strany. Připadá mi, že jí je jedno, co dělám, kde jsem atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26205
2.1.20 11:53
@jozeff píše:
Z práce neodejde. Snažím se naplňovat její potřeby, ona je ke mně často chladná. Vázne komunikace, intimní život je v 90procentech aktivní z mé strany. Připadá mi, že jí je jedno, co dělám, kde jsem atd.

A proč nechce z práce odejít?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1809
2.1.20 11:54
@Ou píše:

Jinak to podstatné spíš je co ve vašem vztahu řešit, abyste byli oba spokojení a nehledali si naplnění potřeb jinde.

Souhlasím, ale odchod z práce bych vnímal jako hezké gesto, že s tím chce i manželka něco dělat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41
2.1.20 11:55
@Anonymní píše:
Rozumím ti. Já jsem ženatý 15let. Máme malé děti. Manželka také měla v práci milence. Provalilo se to na ni. Prý to ukončila. Snažím se tomu věřit. Indicie, že by to pokračovalo nemám. Ale stejně se tím den co den užírám, že tam spolu jsou. Je to už rok od provalení. Aktuálně nám doma vše funguje skvěle. Ale i tak je to tím celé pos. ané a nikdy už to nebude jako předtím. Musíš se s tím naučit žít, ale připrav se, že nebudeš nikdy v pohodě dokud spolu budou pracovat. A nebo ji donutíš zaměstnání opustit. Jiná cesta není.

A pracují spolu pořád?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1809
2.1.20 11:56
@jozeff píše:
Z práce neodejde. Snažím se naplňovat její potřeby, ona je ke mně často chladná. Vázne komunikace, intimní život je v 90procentech aktivní z mé strany. Připadá mi, že jí je jedno, co dělám, kde jsem atd.

Odpověděl sis sám. Kdyby v práci neměla milence, tak si ho najde jinde. Ten její kolega není tvůj hlavní problém. To je jen důsledek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.1.20 11:56
@jozeff píše:

Pokud je to tak jak píšeš tak to neskončilo. Přesně takhle se ke mě chovala manželka, když toho milence měla. Krom tedy té komunikace. Ta u nás byla v pohodě. Ale jinak jak přes kopírák. U nás je to aktuálně vše jinak. Je pozorná a aktivní a je vidět, že to s ním ukončila. Nejspíše. To je právě to špatné. Člověk už tu důvěru v ní nebude mít nikdy na 100%.

• Nahlásit
  • Citovat
2.1.20 11:57

Odchod z práce by od ní mělo být úplné minimum, pokud chce zachovat manželství.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
208
2.1.20 11:57
@jozeff
@Anonymní píše:
Rozumím ti. Já jsem ženatý 15let. Máme malé děti. Manželka také měla v práci milence. Provalilo se to na ni. Prý to ukončila. Snažím se tomu věřit. Indicie, že by to pokračovalo nemám. Ale stejně se tím den co den užírám, že tam spolu jsou. Je to už rok od provalení. Aktuálně nám doma vše funguje skvěle. Ale i tak je to tím celé pos. ané a nikdy už to nebude jako předtím. Musíš se s tím naučit žít, ale připrav se, že nebudeš nikdy v pohodě dokud spolu budou pracovat. A nebo ji donutíš zaměstnání opustit. Jiná cesta není.

Nezávidím vám a ani si nedokážu představit co to musí být za zkušenost. To musí člověka úplně rozsekat, teda pokud tu osobu máš opravdu rád. Já, kdyby se mi stalo toto, bych se rozvedl. Okamžitě. Vím to, jsem na tohle tvrdá palice. Žádná poradna, žádná druhá šance, restart. Nic takového. Rozvod. Tečka! Děcka neděcka. Nedokázal bych v tom žít. :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama