Nevíte co je to za kočárek?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
830
10.7.14 20:07

@spiritt Neni to Liberta? Dnes jsem videla neco podobneho a to byla ona

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1221
10.7.14 20:30

@slivovicka možná že by mohla, dík..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
49
10.7.14 20:40

@spiritt Já bych to tipla na nějaký Deltim

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4411
10.7.14 21:10

Nebo starý Deltim?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1221
10.7.14 21:11

@Aleenk Tak já nevím, oba by to mohly bejt :nevim: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
26
30.9.14 09:50

Ano to je Grapi, mam s ním velice dobré zkušenosti, je opravdu ultralehký, dobře ovladatelný, cenové dostupný.. na obrázku sice nevypadá nic moc ale naživo opravdu parádička :) ta mě je to 1

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
71
11.3.18 21:29

Prosím o radu

Maminky co je to za kočárek? Tchyně mi ho sehnala ale z obrázku nic moc nepoznám co to je a jaký je apod. Děkuji

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
80
11.3.18 21:35

@Verunczee vypadá to jako quinny zapp nebo quinny zapp xtra (daji se polohovat a otacet po i proti smeru jizdy). To je fajn kocarek, ja si ho chci kupovat. Ale quinny asi nema takove logo, tak jedine ze by byl starsi nebo nejaka napodobenina / podobny kocarek jine znacky.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
73
11.3.18 21:37

Je to značka Moon. Typ ale nevím, obrázky google určitě poradí :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
71
11.3.18 21:38

@Mc_niky no to logo mě zaráží nikde ho nemozu najit

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
975
11.3.18 21:39

@Verunczee Je to Moon buggy

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
71
11.3.18 21:52

Děkuji, a ještě jeden dotaz. Má někdo s tímto kočárkem zkusenosti? Hlavně mě zajímají rucku mám 172 cm a přítel je vyšší, jestli jsou dostačující nebo pro menší maminky. Dik

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
417
11.3.18 23:01

Měla jsem ho kdysi na první dcerku, je fajn ovladatelný, já měřím 171 a byl pro mě akorát. Ocenila jsem jak byl lehoučkej a složit se dal jedním tahem. Měla jsem dost těžkej hlubokej kočár, tak bylo super přejít na tenhle sporťák.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
975
12.3.18 07:12

@Verunczee osobní zkušenost s ním nemám, ale měla ho naše zubařka, měří asi jako já (170cm) a jezdila s ním i na bruslích. Takže si myslím, že ti s ním bude jezdit dobře

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
71
12.3.18 10:11

Mockrát děkuji :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Danny Sport

  • (4) + 77 recenzí

S4

  • (3.6) + 69 recenzí

Baby Snap 4

  • (4.1) + 59 recenzí

XA

  • (3.9) + 50 recenzí

Marita

  • (4.6) + 49 recenzí

Poradna o výběru kočárků a autosedaček

Ikona - Lukáš Fiala

Lukáš Fiala