Poradna o výběru kočárků a autosedaček
Lukáš Fiala
@spiritt Neni to Liberta? Dnes jsem videla neco podobneho a to byla ona
Ano to je Grapi, mam s ním velice dobré zkušenosti, je opravdu ultralehký, dobře ovladatelný, cenové dostupný.. na obrázku sice nevypadá nic moc ale naživo opravdu parádička
ta mě je to 1
Maminky co je to za kočárek? Tchyně mi ho sehnala ale z obrázku nic moc nepoznám co to je a jaký je apod. Děkuji
@Verunczee vypadá to jako quinny zapp nebo quinny zapp xtra (daji se polohovat a otacet po i proti smeru jizdy). To je fajn kocarek, ja si ho chci kupovat. Ale quinny asi nema takove logo, tak jedine ze by byl starsi nebo nejaka napodobenina / podobny kocarek jine znacky.
Je to značka Moon. Typ ale nevím, obrázky google určitě poradí ![]()
Děkuji, a ještě jeden dotaz. Má někdo s tímto kočárkem zkusenosti? Hlavně mě zajímají rucku mám 172 cm a přítel je vyšší, jestli jsou dostačující nebo pro menší maminky. Dik
Měla jsem ho kdysi na první dcerku, je fajn ovladatelný, já měřím 171 a byl pro mě akorát. Ocenila jsem jak byl lehoučkej a složit se dal jedním tahem. Měla jsem dost těžkej hlubokej kočár, tak bylo super přejít na tenhle sporťák.
@Verunczee osobní zkušenost s ním nemám, ale měla ho naše zubařka, měří asi jako já (170cm) a jezdila s ním i na bruslích. Takže si myslím, že ti s ním bude jezdit dobře