Nevolnost, bolesti podbřišku z antikoncepce

Anonymní
24.7.23 08:46

Nevolnost, bolesti podbřišku z antikoncepce

Dobrý den ženy.

Půl roku jsem brala antikoncepci která mi nesedla kvůli bolestem v podbřišku, otřesné pleti atd. Takže teď druhý měsíc beru jinou značku, no a můžu říct, že je to ještě horší. Mám příšerné bolesti v podbřišku, je mi neustále na zvracení…Dr. mi ale tvrdí, že to být kvůli tomu nemůže, vše mám v pořádku a mám vydržet do 3 měsíce, že se to srovná :roll: no já mám rozežraný žaludek z analgetik už teď :zed: a co teprve čekat ještě měsíc, ale nevím… myslíte, že má cenu to vydržet? :oops: nebo měly jste to tak též a pak se to fakt zlepšilo?

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4981
24.7.23 09:40

Myslím, že kdyby mi tohle dělala antikoncepce, tak ji vysadím a chráním se jinak..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1239
24.7.23 22:57

S jak víš, že je to z HA? 8o

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

Těhotenský test 2v1

  • (4.9) + 41 recenzí

Dipstrip

  • (3.1) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty