Půl roku jsem brala antikoncepci která mi nesedla kvůli bolestem v podbřišku, otřesné pleti atd. Takže teď druhý měsíc beru jinou značku, no a můžu říct, že je to ještě horší. Mám příšerné bolesti v podbřišku, je mi neustále na zvracení…Dr. mi ale tvrdí, že to být kvůli tomu nemůže, vše mám v pořádku a mám vydržet do 3 měsíce, že se to srovná no já mám rozežraný žaludek z analgetik už teď a co teprve čekat ještě měsíc, ale nevím… myslíte, že má cenu to vydržet? nebo měly jste to tak též a pak se to fakt zlepšilo?
Dobrý den ženy.
Půl roku jsem brala antikoncepci která mi nesedla kvůli bolestem v podbřišku, otřesné pleti atd. Takže teď druhý měsíc beru jinou značku, no a můžu říct, že je to ještě horší. Mám příšerné bolesti v podbřišku, je mi neustále na zvracení…Dr. mi ale tvrdí, že to být kvůli tomu nemůže, vše mám v pořádku a mám vydržet do 3 měsíce, že se to srovná
no já mám rozežraný žaludek z analgetik už teď
a co teprve čekat ještě měsíc, ale nevím… myslíte, že má cenu to vydržet?
nebo měly jste to tak též a pak se to fakt zlepšilo?