Nevolnost - slabá menstruace

316
18.5.16 17:20

nevolnost - slabá menstruace -

Dobry den,

mam uz pres tyden nevolnost ( bolest hlavy, na zvraceni, tocení hlavy ) - vcera a dnes se pridala bolest v podbrisku a zadech. Dnes se ale dostavila menstruace ( slabsi nez jindy) - tehotensky testy „duch“ - negativní beru.

znáte to nekdo - jak jste dopadly? vím ze nejsem v poradku - prijdu si tehotna - ale ta " menstruace" me zmatla.

PS: sex byl pred 6 dny

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

421
18.5.16 17:24

A máš foto toho ducha? Těhu být můžeš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
316
18.5.16 17:28

Bohuzel nemam.. :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
mila.dka1
18.5.16 17:37

Je popsáno spoustu případů holek, co menstruovaly normálně až třeba do 5.měsíce těhu, díky tomu ani nevěděly, že jsou těhotné. Na druhou stranu to mohlo být biochemko a už prostě těhu zase nejseš :-(. Udělej si test zítra nebo lépe pozítří…

• Nahlásit
  • Citovat
mila.dka1
18.5.16 17:38

Jinak pokud byl sex před 6 dny, tak bys ještě určitě neměla na testu nic vidět, muselo by to být z dřívějška…

• Nahlásit
  • Citovat
316
18.5.16 17:40

Zeptam se takhle kdybych sla zitra na odbery krve - zjisti to uz??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
mila.dka1
18.5.16 17:52
@Ocicko píše:
Zeptam se takhle kdybych sla zitra na odbery krve - zjisti to uz??

no asi zjistí nějakou hodnotu, ale pak budeš muset znovu za dva dny, aby se zjistilo jestli hladina hCG roste

• Nahlásit
  • Citovat
316
18.5.16 18:01

Dekuji - tak asi pockam jeste do pondeli… zkusim udelat znova test - a popr vyrazim na testy :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
316
19.5.16 10:37

Prosim vidite tam neco? nedalo me to

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.5.16 10:44

@Ocicko Na té druhé fotce něco sice vidět je, ale já mám bohužel s těmito fialovými testy velice špatnou zkušenost, dělají mi tyto duchy totiž pokaždé a dokonce jsem na něm měla i hezkou čárku (vše v limitu), na jiných značkách testů ani ťuk, o těhotenství se nejednalo. Dokonce je schválně vyzkoušel i můj manžel, také s duchem… Promiň za upřímnost, zdraví L.

• Nahlásit
  • Citovat
316
19.5.16 10:45

Ja jsem rada - minule jsem se testovala jinym ( znacka) a taky takovy duch

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.5.16 10:50

Někde jsem dokonce četla, že v druhé fázi cyklu pokaždé malilinko stoupá hladina HCG a některé hodně citlivé testy ji zachytí právě takovým duchem, s těhotenstvím to ovšem spojitost bohužel nemá. Chápu Tvou nedočkavost, jsem teď na tom totiž úplně stejně :mavam: Přeji, ať Ti to dopadne, jak si přeješ :kytka: L.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama