Nevolnost ve 20. tt, křeče v břiše, chřipkové příznaky

Anonymní
2.9.20 15:04

Nevolnost ve 20 tt

Dobrý den chtěla bych se zeptat zničehonic se mi udělalo špatně, křeče v břiše, slabota jakoby chřipkové příznaky.. nevím co dělat je to navalové.. ranní nevolnosti mi skončili před asi měsícem a půl teď jsem ve 20 tt je možné že se to vrátilo ale tak moc? :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16132
2.9.20 16:11

Asi bych jela na pohotovost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1392
2.9.20 17:46

Určitě bych šla za lékařem nebo na pohotovost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.9.20 17:48
@stinga píše:
Asi bych jela na pohotovost

Teď je to už lepší ale cítím se unavená taková slabá křeče už přešly malá se hýbe tak nějak normálně :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.9.20 17:48
@Anonymní píše:
Teď je to už lepší ale cítím se unavená taková slabá křeče už přešly malá se hýbe tak nějak normálně :nevim: zítra mám právě kontrolu
  • Citovat
  • Nahlásit
859
2.9.20 17:54

Tak to nech až na kontrolu, když ji mas zitra, mohla jsi mit i nejakou střevní virozku. Tehotenske nevolnosti to už nebudou. Ty křeče předpokládám že byly ve střevech a ne v děloze?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.9.20 18:00

@Semtex ty křeče spíš bych řekla že žaludek břicho se nestahovalo trochu ztrvdlo ale malá se hýbe kope dost… Včera jsem měla čočkovou polévku možná mi nesedla ale dost mě to vyděsilo, ležela jsem a zničehonic pocit na zvracení najednou slabost únava ty křeče.. no jak jsem si pak lehla na levý bok přešlo to dala jsem si vývar sice jen trošku a mám pocit sytosti jako bych snědla švédský stůl, unavená jsem ještě pořád lekla jsem že by to mohlo být něco s malou.. 8o včera mi bylo fajn tohle přišlo zničehonic

• Citovat
  • Nahlásit
60334
2.9.20 20:08
@Anonymní píše:
Dobrý den chtěla bych se zeptat zničehonic se mi udělalo špatně, křeče v břiše, slabota jakoby chřipkové příznaky.. nevím co dělat je to navalové.. ranní nevolnosti mi skončili před asi měsícem a půl teď jsem ve 20 tt je možné že se to vrátilo ale tak moc? :(

Mě se nevolnosti vrátily v plné síle, takže jo, je to možné 🤪 jinak pokud se ti cokoliv nezdá, vždy. Zavolej dr, případně zajed na pohotovost.. Pokud příznaky chřipky, tak má test na coronu 🤣

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama