36tt bolesti zad a tvrdé břicho

33
2.9.20 13:08

36 tt bolesti zad a tvrde bricho

Ahoj, prosim radu uz par dni mi chvilkama tvrdlo brisko ale dneska to je od rana a neprestava to stim ze se mi mimco tlaci hodne na mocak skoro kazdou chvili, myslite si ze bych mela plasit a pripravovat se na blizici se porod? :roll: :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4844
2.9.20 13:16

Přesně takhle jsem to měla 2 dny před porodem. :) nejspíš to přijde brzy, 36tt už je pěkný týden..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33
2.9.20 13:22

@mackA159 tak dekuji moc :lol: jeste jsem si nwstihla ani nic zabalit :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
924
2.9.20 13:29

Jestli to není z námahy (stačí třeba i častější pohyb, ohýbání se k něčemu, dlouhé uklizeni a tak), tak to bude asi k tomu porodu. Já jsem o čtyři týdny za tebou a musím si tyhle věci hlídat, jinak mi ztvrdne břicho a bolí me bedra. Zkus si lehnout a odpočívat, tím nic nepokazis a uvidíš, bud to přejde, což by značilo asi tu námahu, nebo taky ne :lol:

Příspěvek upraven 02.09.20 v 13:36

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33
2.9.20 13:31

@Semtex jenom jsme se sli projit s pritelem od rana jsem nic nedelala ani se nenamaham proste je tvrde v kuse :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
924
2.9.20 13:35

@nikcahejna no já to měla nejčastěji na dovci a tu jsme měli takovou, ze jsme jen chodili po památkách a na jídlo. A to jsme všude dojeli autem až na místo :mrgreen: přes den břicho tvrdý a večer na hotelu totálně hotová, nemohla jsem se hnout, lehla jsem vždy do postele, usnula okamžitě a chlap šťastný že neprudim a koukal do noci na horory :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Byla jsem tak ve 28 nebo 29 týdnu teprve.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9603
2.9.20 14:01

Tak porod se blíží, to každopádně, ale jestli bude zítra/za týden těžko říct. To může být takřka kdykoliv. Mně dcera vyloženě tlačila na spodek od 6m, byla hodně natlačená na pánevní kost. Na močák mi tlačila až do porodu. Nakonec jsem s ní v 37tt byla na preindukci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama