Nevolnosti a bolest hlavy

89
28.6.11 12:44

Nevolnosti a bolest hlavy

Dobrý den,
ráda bych se optala jestli nemáte někdo podobné zkušenosti. Když jsem přestala kojit, tak mi začali nevolnosti a občas i bolest hlavy. Mám dosti často pocit na zvracení. Nevím od čeho. Snažím se jíst normálně. Občas se k tomu přidá bolest hlavy, motání hlavy a celková únava.Na hlavu beru Ataralgin a na nevolnost Avioplan. Nevím co jiného by mohlo pomoci. Nestalo se také některé z Vás. K dr. se mi zatím nechce, až po prázdninách. Při kojo jsem brala Azalii a ted beru Natalii. Nevím zda to z toho může být. Nikdy mě to netrápilo. Až ted - je to asi tak 2měsíce co s tím skoro denně bojuji.
Díky za každou radu - i co by mohlo pomoci

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

10048
28.6.11 12:47

No pokud bereř HA, tak těhotná asi nebudeš. Ale některý HA můžou způsobovat bolesti hlavy, pak je potřeba zkusit jinou… :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20662
28.6.11 13:45

Mě trpí bolesti hlavy a nevolnost skoro 3 měsíce,den co den,otřes.Taky mi to začalo,jak jsem přestala kojit.Antiko jsem začala brát až ted,takže ta to nezpůsobuje.Byla jsem u mudry,chodím na rehabilitace,mám to asi od krční páteře.V červenci mě čeká CT hlavy,tak snad to bude jen ta krční pateř :-? Já být tebou,tak zajdu na neurologii,já prvně taky něchtěla nikam chodit,ale už se to nedalo zvládat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
89
28.6.11 13:56

Nevolnost a bolest hlavy

No říkám si, že to nechám po dovolené… takže v srpnu tam zajdu pokud to nepřejde. A mohu se optat co používáš na tu nevolnost… a tak? Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20662
28.6.11 14:11
Štefka píše:
No říkám si, že to nechám po dovolené… takže v srpnu tam zajdu pokud to nepřejde. A mohu se optat co používáš na tu nevolnost… a tak? Díky

Nic,už jsem si na to tak zvykla,že mi to ani nepřijde.Ale je to otřes.Někdy je mi tak zle,že sotva chodím,doma dvě malé děcka,takže něco užasného.Na bolest hlavy mám korylan,ale ten je vysoce navýkový,tak ho neberu.Spíš brufen.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2306
26.1.13 10:28

Ahoj holky,

chtela jsem se zeptat co pomaha na bolest hlavy? Me uz tyden boli hlava, vstanu a je to, do toho je mi spatne od zaludku, mota se mi hlavy a i blbe vidim, divnej pocit neumim to proste popsat…bud to prejde nebo to trva celej den, k tomu jsem unavana a nejradsi bych porad spala…brufen nezabira, pak jsem si myslela ze je to blokloj krční pateri ale to ten prasek nat o taky nezabira. Jsem uz zoufala a nevim si s tim rady a unavena za ten tyden…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21860
26.1.13 10:30

Zajdi si k dr, ať tě pošle na komplexní vyšetření, může to být cokoli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2172
26.1.13 12:19

Jedine od ceho noli hlava je krcni pater:-) ja jsem fyzioterapeutka…od te doby co to vim me hlava uz nikdy nebolela a to stejny celou rodinu… Sahni na krk kolem patere az k lebce a hodne stlacuj pokud tam neco zaboli je to jasne:-) a to misto kde zo boli chce hodne silou rozmasitovat prekonat bolest a rozmasirovat hodne silou!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2306
26.1.13 18:17

Dekuju holky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
108
14.5.14 14:17

Obnovuju diskuzi, mám podobné problémy, nevolnost, únava, taky asi 2 měsíce nekojím, antiko beru, takže asi těhotná nejsem, uvažuju, že zajdu k doktorovi, ale s dvěma dětma se tam tak lehce nedostanu..co vám holky pomohlo, přešlo to? mOžná je to i celkové vyčerpání, nevím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama