Neznámé pohlaví dítěte

Anonymní
9.2.21 10:09

Neznámé pohlaví dítěte

Dobré dopoledne! Čekáme miminko a tentokrát jsme se rozhodli, že si pohlaví nenecháme říct.
Nicméně stejně mám nějaké tušení, že to bude chlapeček a jsem na to tak nějak nastavená.

Maminky, jak jste to měly vy? Měly jste tušení? Potvrdilo se?
Pokud ne, jak jste reagovaly?
A hlavně: jaký je to pocit, když zjistíte po porodu pohlaví?

Děkuji a prosím anonym; těhotenství jsme ještě spoustě lidí neoznámili.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20803
9.2.21 10:11

Já byla vždycky bytostně přesvědčená, že čekám kluka a mám samý holky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51234
9.2.21 10:20
@Anonymní píše:
Dobré dopoledne! Čekáme miminko a tentokrát jsme se rozhodli, že si pohlaví nenecháme říct.
Nicméně stejně mám nějaké tušení, že to bude chlapeček a jsem na to tak nějak nastavená.

Pocit sem neměla žádný, bylo mi to putna.

A u porodu sem to zajázala říct doktorce a PA, chtěla sem to slyšet od muže, bylo to super, jeden z nejhezčích zážitků v životě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1615
9.2.21 10:23

Ta šance je 50 na 50, takže máte solidní šanci, že se trefíte :D Nicméně buďte připravená se jmény pro obě varianty. Ono ani když to člověku doktor řekne, tak to nemusí být vždy 100%.
U prvního syna jsem byla bytostně přesvědčená, že jde o kluka. Doktor nejdřív tvrdil holku a pak se nakonec opravil, že jde o syna. Nijak to se mnou nezamávalo, byla jsem si totiž naprosto jistá, že je to kluk. Možná, kdyby to bylo naopak, tak z toho mám nějaké divoké pocity, ale pokud vám potvrdí to co jste si celou dobu myslela, tak to s člověkem neudělá nic. Tak max máte velký pocit zadostiučinění, že jste přece jen měla pravdu.
Teď jsem znovu těhotná, mládě se na utz zase nechce ukázat, doktor zase předpovídá holku a já jsem opět přesvědčená, že jde o kluka :D Uvidíme kdo se trefí tentokrát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13246
9.2.21 10:23

Mam 2 holky a kluka, pocity jsem nemela zadny a bylo mi to putna jako @Baba, spis ted zpetne dokazu zhodnotit, ze tehotenstvi s klukem bylo asi trochu jine, ale v tu chvili mi to neprislo nijak zvlastni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
997
9.2.21 10:24
@Anonymní píše:

Jsem tehotna poprve, cekame dvojcata.
Hned jsem vedela koho mam v brise 🙂
Proste jsem to nejak citila. Kdyz nam to na prvnim screeningu rekli, vubec jsem nebyla prekvapena. Na druhem screeningu potvrdili.

A nebyla to moje vysnena varianta 😀 Ale proste jsem hned vedela, ze to tak urcite bude 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53593
9.2.21 10:33

Jasně, byla jsem si až do porodu praktiky istá, ženská to vycítí. Jsem si myslela, když na mě pak vykouklo pohlaví opačné :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
827
9.2.21 10:35

Já teď čekám 5. překvapení a pocit je to pokaždé jiný. Tušení být může, ale jistota nikde, šance, že se to vyplní poloviční…Pokaždý mi to přišlo krásný a někdy to bylo prostě ale úplné wau, někdy to byl pro mne spíš takový uklidňující pocit poznání, kdo se skrýval za tím dlouho očekávaným překvapením ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64378
9.2.21 10:35

Měla jsem pocit, že by to mohla být holka, no mám kluka. U dvou předchozích jsem podvědomě věděla, že jsou to kluci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9262
9.2.21 10:43
@Anonymní píše:

Ano tušení jsem měla…a bylo to tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1823
9.2.21 10:49

U prvního jsem měla tušení, že to bude kluk a je. U druhého jsem chtěla holku, ale opět jsem měla tušení, ze je to kluk. A taky, že je. U třetí jsme řešili hrozící potrat nebo postižení, tak že pohlaví šlo stranou. Když mi pak na screeningu řekli, že je to holka, nechtěla jsem tomu věřit. Měla jsem ten známý pocit, že je to kluk. No ale je to fakt holka. Takže já asi mám vždycky pocit, že je to kluk, at je to, co je to :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2168
9.2.21 11:05

U prvního jsem věděla, že to bude kluk a je to kluk. Teď u druhého to vědět nechci, ale tajně bych si přála a doufám opět v kluka, ale cítím, že to bude holčička. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4359
9.2.21 11:08

Byla jsem na 99% přesvědčena o holce a až do 27. týdne mě v tom utvrzovali doktori, pak se najednou syn ukázal v cele své kráse a je to fakt kluk :) do porodu bych to nevydržela…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4359
9.2.21 11:11

Jinak u prvního jsem žádné tuseni neměla, ale žila jsem v tom, ze to musí být holka, protože jsem ze tři holek a moje segry mají jenom holky a muj muž si dělal srandu, ze ten náš gen nejde prebit. No a mám dva kluky, totálně se mi splnil sen… nikdy jsem tomu nevěřila, ze zrovna já muzu mít dva chlapaky… kdybych ještě náhodou byla někdy těhotná, tak klidně beru dalšího :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
395
9.2.21 11:16

My jsme si to teda říct nechali, ale trvalo to dlouho, než se miminko rozhodlo se ukázat :mrgreen: Je pravda, že tak nějak od začátku jsem doufala, věřila v holčičku a holčičku máme :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat