Mens bolesti 39tt

8.2.21 21:09

Mens bolesti 39tt

Ahoj, dneska jsem 39+2 dny
A od 6 hodin mám bolesti jako při menstruaci dalo se to vydržet snad do půl 8-8 hod dala jsem si sprchu dělala jídlo no prostě sem fungovala a jen tak mě napadlo měření kontrakcí a ty mi hned ukazovali po 3 min a každá z nich trvala minutu
Teď je to o něco horší bolí to víc a víc a ani necítím že by byla nějaká pauza protože cítím pořád jen bolest někdy větší někdy mírnější a pak zase takhle
Bolest cítím v podbřišku a někdy i v zádech
Už to nemerim protože jak píšu moc ty pauzy necítím a když už tak je ta bolest jen mírná a pak zas přijde ta větší
Břicho mi tvrdne chodit ta bolest i když je silnější tak se dá vydržet ale vážně to bolí
Trpěla jsem na mens bolesti takže tohle se dá vydržet do nemocnice se mi teď moc nechce myslím si že by mě donutila snad větší bolest ne?

Myslíte že začíná porod? Já se v tom nevyznám

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6140
8.2.21 21:11

Pokud je to bolest bez pauzy, určitě bych jela do nemocnice. Každý porod začíná jinak ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.2.21 21:14

@Michaela02993 no já právě nevím jestli ty pauzy tam jsou protože tu bolest cítím někdy menší jako by se trochu ulevilo ale pořád tam je a pak z ničeho nic je ta větší a pořád takhle
Proto se v tom nevyznám 😒

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
8.2.21 21:16

Já bych jela, tak jsem neměla pravidelné kontrakce… jestli nepomůže ani vana, může to být porod, každopádně tam ti řeknou víc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.2.21 21:17

@Miluska13 dávala jsem si v 7 sprchu a tak nějak se to od ty doby stupňuje

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6140
8.2.21 21:19

@Jessinka123 rodis poprvé vid? Jed radši do porodnice, je to nejlepší řešení ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1239
8.2.21 21:19

@Jessinka123 jestli se to po teplé sprše vaně stupňuje je to blížící se porod. Já bych jela :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
8.2.21 21:21

@Jessinka123 těžko říct, ja jsem měla taky bolesti nepravidelný, pak mě to bolelo pořád, ale asi horší než ty, bylo mi fakt špatně… ale pravidelný kontrakce jsem neměla vůbec až do porodu, furt se to střídalo, jednou míň, pak víc, ale já rodila taky po termínu, neměla jsem předtím ani žádný poslíčky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.2.21 21:21

@Michaela02993 jojo poprvé proto to neznám 🤷

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
8.2.21 21:22

@Jessinka123 taky bych tam zajela

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.2.21 21:22

No jako ono je to vážně silnější ale tak nejak se to dá vydržet akorát když chodím tak mě bolí v tříslech
Zkusím ještě sprchu a uvidím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1672
8.2.21 21:23

@Jessinka123 jak daleko máte porodnici? Obzvlášť s tím, jak teď vypadají cesty. Vypadá to na hezky rozjíždějící se porod. Doma je sice lépe, ale přesouvat se s hodně rozjetým porodem je taky na houby. :think:

Překlep :oops:

Příspěvek upraven 08.02.21 v 21:24

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6140
8.2.21 21:23

@Jessinka123 tak když rodiš poprvé, neváhej a jeď ;) ne že si řekneš že se ti nechce teď jet do nemocnice, prostě jed ;)
V těhotenství ať už jakákoliv bolest která není normální, je signál že je lepší jet do nemocnice. Takže fakt nečekej a jeď ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.2.21 21:28

Mám porodnici 5 min autem

Bolí to i když ležím chodím něco dělám asi fakt pojedu dám si ještě jednu sprchu a uvidím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6140
8.2.21 21:31

@Jessinka123 sprchu si dáš až tam ;) radši jed ;) nikdy nevíš jak dlouho bude trvat než se naplno celý porod rozjede, můžou to být hodiny, ale klidně i minuty ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat