Nezvládám úzkosti pramenící z obavy o syna

Napsat příspěvek
Velikost písma:
13258
21.5.26 12:21
@Anonymní píše: Více

A jak to vnímá otec dítěte, ten je taky tak úzkostný? Anebo jsi se synem sama?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.5.26 12:54

@Pavli2413 8 let mám psychické problémy, beru antidepresiva, občas rivotril na uzkost. Nejčastěji je to kvůli synovi.

  • Citovat
  • Upravit
2141
21.5.26 13:45

Tak až budeš zase u psychiatra, tak mu řekni, že léčba nezabírá. Opravdu není normální takhle stresovat dítě kvůli zubnímu kazu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4
21.5.26 14:04
@Anonymní píše: Více

Jsi statečná, že i s touto léčbou to nějak zvládáš. A ještě o tom dokážeš mluvit. Máš můj obdiv.
Bylo by lepší se spojit přes soukromou zprávu, tady začínají být reakce nehezké a to je to poslední co nyní potřebuješ. Pokud chceš, napiš mi přímo.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16480
21.5.26 15:47

Ty jsi ta, co denne drbe synovi pul hodiny zuby?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.5.26 18:02
@Pavli2413 píše: Více

Psala jsem

  • Citovat
  • Upravit
1894
21.5.26 22:47

A kromě braní léků docházíte i na terapie? Psychiatr vám předepíše pilulky, což je taková první záchrana. Jenže jak se zastabilizujete, tak je nutné začít to řešit na úrovni terapie. Spousta věcí se dá vyřešit až do té míry, že léky už nebudete potřebovat… Ano, bude to asi chtít pozměnit léky. Ale nemělo by to tím končit. Cílem nikdy nemá být se doživotně cpát prášky… Jsou diagnozy, které jsou celoživotní. Nebo minimálně v současné době na ně tak nahlížíme. Je docela možné, že jim v budoucnu porozumíme jinak a přijdeme na to, jak je vyléčit. Nicméně zrovna úzkosti vůbec nemusí být doživotní záležitostí. Je to prostě neadekvátní reakce těla. Reagujete na neškodnou záležitost jako na velkou hrozbu. To je odnaučitelné… Pojišťovna vám zaplatí i online terapie, zvlášť když docházíte k psychiatrovi, tak toho využijte. Nemusíte tam jít osobně… Řešte to vy teď, ať to nedopadne tak, že si syn v dospělosti bude muset jít sednout do terapeutického křesla třeba s hypochondrií…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Poradna dentální hygienistky

Ikona - Pavla Pilneyová

Pavla Pilneyová DiS.