Nic se nezměnilo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.19 19:41
Nic se nezměnilo

Ahoj holky, nemáte nějaká podobnou situaci jako já? V nastavovanem vztahu?
Byla jsem v 4 letem vztahu, posledni půlrok jsem toho měla hodně v práci, přítel si vypisoval jinde, byl často nervózní a nepříjemný, ale to má v povaze, že vše musí jít podle plánu.
Rozešli jsme se a on celou dobu se hrozně pak snažil, jezdil ke mně domů, chodili jsme na procházky, psal dopisy, kde mi sliboval modré z nebe.
To mi opravdu také „dal.“ máme před sebou dovolenou, zítra odlétáme, a vím, že toho hodně zařizoval, ale najednou jsou sliby pryč. Už mě i okrikl, že jestli jsem neschopná dojet busem sama jen s 2 kufry a navarenym jídlem. (ano, nemám papíry…).
Vždy když je nějaká stresová situace, jako odlet, tak to dopadne stejně. Je prostě cholericky a zlý. Vůbec nevím, jak se k němu chovat, jsme spolu nove 3 dny a milý byl jen první dva.. Prostě se nic nezměnilo evidetne

Reakce:
Klopotkova
Extra třída :D 12929 příspěvků 16.07.19 19:45

Lidi se nemění a když ano, tak jen k horšímu.

Monchichik
Echt Kelišová 9394 příspěvků 16.07.19 19:48

No nečekala si, že bude najednou jiný, ne? Neměla si se vracet. Na dovolenou bych nejela a poslala ho k šípku.

Aneta_0
Kecalka 275 příspěvků 16.07.19 19:55

Tak ve stresové situaci jsem protivná i já i přítel :lol: záleží jak se k tobě chová jindy, normálně..

Venetia
Hvězda diskuse 44922 příspěvků 16.07.19 19:55
@Anonymní píše:
Byla jsem v 4 letem vztahu, posledni půlrok jsem toho měla hodně v práci, přítel si vypisoval jinde, byl často nervózní a nepříjemný, ale to má v povaze, že vše musí jít podle plánu.
Rozešli jsme se a on celou dobu se hrozně pak snažil, jezdil ke mně domů, chodili jsme na procházky, psal dopisy, kde mi sliboval modré z nebe.
To mi opravdu také „dal.“ máme před sebou dovolenou, zítra odlétáme, a vím, že toho hodně zařizoval, ale najednou jsou sliby pryč. Už mě i okrikl, že jestli jsem neschopná dojet busem sama jen s 2 kufry a navarenym jídlem. (ano, nemám papíry…).
Vždy když je nějaká stresová situace, jako odlet, tak to dopadne stejně. Je prostě cholericky a zlý. Vůbec nevím, jak se k němu chovat, jsme spolu nove 3 dny a milý byl jen první dva.. Prostě se nic nezměnilo evidetne

tak to bych nikam nejela

Milan42
Ukecaná baba ;) 1856 příspěvků 16.07.19 20:03

Taky může trpět nějakou psychickou bipolární poruchou, kdy se střídá andělská fáze s ďábelskou :think:

stankaSR
Zasloužilá kecalka 536 příspěvků 16.07.19 21:28

No tak uvidíš čo bude na dovolenke a keď to bude rovnaký cholerický chlap ako predtým, tak ho po návrate pošleš k vode definitívne. Aspoň budeš mat tu istotu, že fakt robíš dobre a ďalšiu šancu mu už nedáš a nebude ťa trápiť čo by bolo keby… čo je práve to, prečo ľudia dávajú ďalšie šance.

Freeandwild
Kecalka 273 příspěvků 16.07.19 22:54

Uvidíš podle dovolené. Bohužel to mám podobně a nedokážu to rozseknout… přítel se ke mně prostě někdy nechová nic moc, v dlouhodobém plánování myslí hodně jen na sebe, někdy mívá ponižující řeči nebo se chová bezohledně. Jindy je zas milionový, když mi něco vadí, snaží se to změnit… když se situace vyhrotila a já začala pomýšlet na rozchod, hodně o mě usiloval, vyšel mi vstříc ve věcech, co jsem chtěla začít dělat jinak, opravdu se nad tím zamyslel, ale má prostě asi některé povahové rysy, které mi nevyhovují a změnit je nedokáže.. :/ Taky nevím, co s tím. Hrubý ani cholerický není, to ne, jen mu chybí asi v některých věcech trochu empatie, ohleduplnosti. Ale vytočit mě to dokáže taky doběla.

hopsalka
Zasloužilá kecalka 712 příspěvků 17.07.19 07:32
@Anonymní píše:

dovolená ukáže, po ní se rozhodni, ale jestli to nevydržel ani týden, tak tedy nevím. S věkem se to bude leda tak zhoršovat a ty si zaděláš na vředy, budeš se bát i křivě podívat, abys ho nevyprovokovala.

Váš příspěvek
Reklama