Nikde nechteji certifikat

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
23.1.22 18:35

Nikde nechteji certifikat

Taky vas to stve nebo jsrm vyjimka? Kdyz jdu nekam, kde by ho meli chtit videt, nechcou ho. Jednou na bazene, jinak v restauracich ne, v hernach ne, na sportovistich ne. Vcera jsem byla na predstaveni, asi 200 lidi v sale. Zase nikfo certifikat nechtel videt. Vsichni bez rousky. Myslela jsem ze aspon tam se bude neco dodrzovat. Jsem ockovana, ale treba tatka s cukrovkou se ockovat nechce. Asi se tomu nevyhnem kdyz nikdo nic nedodrzuje. Taky zvazuju nedavat syna do skolky, nema jeste 5 tak nemuze byt ockovany. Ani nevim na co se ptam, proste se covidu chci vyhnout ale zrejme uz se nevyhnu a bojim se at na to nedoplati ostatni.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9324
23.1.22 18:39

Díky Bohu, že už začali být lidé normální a ty deb. ilní certifikáty nikde nechtějí. :dance:

Nedávej syna do školky, ani do školy. Seď zavřená doma a hlavně nikam nechoď. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1198
23.1.22 18:39

Já jsem. Se Teda setkal. Na fotbale že to chtěl. Vidět i hospodě samozrejmne je jich dost kde. To nekontroluji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3770
23.1.22 18:41

Nojo mas tři dávky a štve te ze to po tobě nikde nechtějí co? Mas pocit ze ses nechala napichnout zbytecne? Bože 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3770
23.1.22 18:42

Jinak snad teda se čím dal tím víc lidem rozsvítí a přestane se kontrolovat pomalu všude.. doufám v to

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1198
23.1.22 18:43
@zudina píše:
Jinak snad teda se čím dal tím víc lidem rozsvítí a přestane se kontrolovat pomalu všude.. doufám v to

První by se mělo rozsvítit tobě v napichle hlave :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
763
@B4RC3LON4 píše:
Já jsem. Se Teda setkal. Na fotbale že to chtěl. Vidět i hospodě samozrejmne je jich dost kde. To nekontroluji

Ono jak kde. Někde to chtějí, třeba naše kadeřnice nebo u Chládka v restauraci to také chtěli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
580

No tak především měl být očkovaný otec s diabetes, protože je poměrně rizikový, pokud nemá nějaký zdravotní důvod, proč nemůže. Ukazování té blbiny všude mně přijde jako nesmysl a doufám, že už brzo bude po téhle frašce. Svědky covidovy lituju, budou si muset najít jiného bubáka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9324
23.1.22 18:44
@zudina píše:
Nojo mas tři dávky a štve te ze to po tobě nikde nechtějí co? Mas pocit ze ses nechala napichnout zbytecne? Bože 8o

Taky mě to napadlo. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29407
23.1.22 18:47

Chtěli ho dneska při koupi skipasu, v divadle v listopadu, na masážních… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6260
23.1.22 18:54

Tak mi třeba okolí padá s covidem po třetích dávkách (v posledním měsíci vím o 7 lidech s třetí, kteří jsou pozitivní a dokonce i nemocní). Takže mi jako vysvětli, v čem že ty jsi bezpečnější než neočkovaný? Pokud se cítíš jako super zodpovědný lepšočlověk, který se bojí nákazy, seď doma na zadku a nechoď na riziková místa. Proč by se kvůli tvému strachu měli omezovat všichni okolo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2148
23.1.22 18:55

Ja navštívila za poslední týden jednou hory a dvě restaurace i sportovišťe. Nechtěli to nikde. Díky bohu. :P Bazény musí, ty spadají pod města a boji se, což chápu. Ale fakt mě to neštve, jsem ráda a vlastně vůbec nerozumím tomu, že to někoho štve. :mrgreen:

Příspěvek upraven 23.01.22 v 18:57

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12139
23.1.22 18:55

Dneska v restauraci ho kontrolovali, naposledy v kině a v divadle dokonce i skenovali QR kód. I v KFC, když jsme si chtěli sednout, tak jo taky chtěli vidět. Takže já mám zkušenost spíš opačnou…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
844
23.1.22 18:56
@Anonymní píše:
Taky vas to stve nebo jsrm vyjimka? Kdyz jdu nekam, kde by ho meli chtit videt, nechcou ho. Jednou na bazene, jinak v restauracich ne, v hernach ne, na sportovistich ne. Vcera jsem byla na predstaveni, asi 200 lidi v sale. Zase nikfo certifikat nechtel videt. Vsichni bez rousky. Myslela jsem ze aspon tam se bude neco dodrzovat. Jsem ockovana, ale treba tatka s cukrovkou se ockovat nechce. Asi se tomu nevyhnem kdyz nikdo nic nedodrzuje. Taky zvazuju nedavat syna do skolky, nema jeste 5 tak nemuze byt ockovany. Ani nevim na co se ptam, proste se covidu chci vyhnout ale zrejme uz se nevyhnu a bojim se at na to nedoplati ostatni.

Já jsem se teda setkala. Chtěli ho u kadeřnice, na kosmetice, a v restauraci taky.Jsem třikrát očkovaná, ale spíše z donucení. Myslím si, že by se už všichni měli na tu šaškárnu
vykašlat, a nechat lidi konečně normálně žít. Kdo se chtěl očkovat, tak se mohl, je to zadarmo, a kdo nechce, tak ho stejně nikdo nepřinutí. Každý by měl zodpovídat za svoje zdraví sám, i s tím rizikem, že na to doplatí. Stejně jako třeba u kuřáků.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9324
23.1.22 18:59
@ivašot. píše:
Dneska v restauraci ho kontrolovali, naposledy v kině a v divadle dokonce i skenovali QR kód. I v KFC, když jsme si chtěli sednout, tak jo taky chtěli vidět. Takže já mám zkušenost spíš opačnou…

A kdybys jim ukázala cizí, tak i kdyby si ho nakrásně naskenovali, stejně nezjistí, zda je tvůj. :mrgreen:
Takže šaškárna k ničemu :roll:
Ti chytří už se na to vykašlali a ti ostatní se buď brzy proberou, nebo budou moct podniky zavřít. Lidi začnou chodit víc tam, kde nebudou buzerovat ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat