Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Citlivost 25 je fakt malá. Mě u prvního těhotenství u citlivost 10 vyšel pozitivní test až 5. den vynechane ms. Pokud se vracis cca do týdne, tak bych to nechala až domů
Nechala bych to být a užila si dovolenou. MS buď přijde, nebo ne. Když by nepřišla, tak bych testovala až pak doma.
Děkuji za reakce! Dnes v noci se opakovalo to bodání, které jsem v původním příspěvku přikládala zahnízdění, ale v menší míře a slaběji, přesto mě to probudilo. Ms stále nikde. Počkám a kdyby nedorazila, udělám si doma ten 10kový test. Vracíme se v úterý.
Dobrý den🩷 🙏🏻prosím o radu, zkušenosti
Dnes 16dpo, 1-2dny zpožděná MS (30dc) Ovulace potvrzená 14dc.
Na testu bílo, ale sehnala jsem pouze test citlivost 25 (jsme na dovolené).
Má smysl dále testovat nebo očekávat menstruaci?
12dpo mi přišlo něco jako možná implantace-ostré jednorázové bodání na čípku cca 10min. Jinak žádné větší příznaky.
Děkuji za vaše postřehy