Reklama

nízké hgc-hysterie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

timulenka
Povídálka 27 příspěvků 08.05.10 13:08
nízké hgc-hysterie

Ahoj holky,
můžu se zeptat, jak jste to měli s hladinou hgc?
Já jsem měla poslední menstruaci 28.3.2010, pak jsem to nedostala a ještě dlouho mi to ukazovalo negativní test. Pak z ničeho nic se mi začali ukazovat testy pozitivní (asi až 10 dní po vynechání menstruace:-o), slabá čárka, tak já šťěstím bez sebe jsem běžela na gynekologii, tam mi udělali krevní test a v pátek jsem se dozvěděla, že mám hladinu jen 75 a že za týden musím na krev znovu, jestli mi ta hladina roste. Takže teď jsem soustavně ve stresu, jestli hladina roste nebo ne, a nemám to jak zjistit :cry: Jsem z toho úplně vystresovaná. Pak mě napadlo, jestli třeba nemám hnedka v pondělí ráno zajít na krev jako samoplátce, ať mi tu hladinu zjistí, jestli to naskakuje nebo ne, ale to netuším, jak se vůbec dělá. Bydlím blízko polikliniky Budějovická v Praze, ale to tam mám v pondělí ráno jen tak jít a říct jim, že chci krevní test na hcg? 8-o Co myslíte? Poraďte mi nějak, uklidněte mě, protože se z toho za ten víkend asi zblázním :zed: Děkuji

Reklama

Reakce:

Jančik
Závislačka 4033 příspěvků 08.05.10 13:27

Ahoj, asi bych si v pondělí na ten test zašla znova. Dělá se to v biochemické laboratoři v nemocnici. Když tak si tam třeba zavolej, jestli vyšetřují samoplátce. Hcg 75 je dost nízké a divím se, že tě pozvali na krev až za týden. Nechci tě strašit, ale takové nízké může být u mimoděložního těhotenství, což by se mělo řešit hned a ne až za týden. Ale možná je to tak opravdu a jsi úplně na začátku. Hcg by mělo každým dnem růst o dvojnásobek. Takže pokud včera bylo 75, dneska by mělo být 150, zítra 300 atd. Držím palce, ať ti to vyjde a ať je vše v pořádku!!!

Jodi
Kelišová 6651 příspěvků 08.05.10 13:29

Timulenko- já kdysi měla negativní testy až do 45DC, tedy 15 dní po vynechání MS… To bylo v pátek, na pondělí jsem byla objednaná na vyvolávačku, tu jsem dostala, MS měla přijít do týdne a nic… Zašla jsem si na krev a měla tam 2698 jednotek…
Pro tvůj klid bych si skočila na krev v pondělí… u nás to stálo 200 Kč a výsledek jsem měla do hodinky.
Moc držím palce, ať pěkně roste! :mavam:

Jodi
Kelišová 6651 příspěvků 08.05.10 13:30

… a ještě jsem chtěla dodat, že nakonec miminko bylo o 3 týdny mladší, než by mělo být podle termínu MS …

Olčík
Kelišová 5368 příspěvků 08.05.10 13:33

Ahojík taky můžeš být méně těhotná i mě test ukazoval slabou čárku až po 10dnech vynechání ms.Dle dr.mimi neroste vajce jo,ale né plod,byla jsme odeslána do nemocnice na revizi s tím,že mě v út.ráno před zákrokem vezmou krev na hCG a uvidí se,no a hCG krásne rostlo,ve středu ještě v nemocnici jsme šla na ulz a už byli srdíčko :srdce: a teď sofince je 5měsíců a když si uvědomím,že mě jí málem vzali tak se mě chce brečet :cry: ,pokuď tam plod.vejce bude,ale zatím bez plodu tak se nenech odbít a řekni,že chceš ještě čekat.Držím pěstičky a jak je to s odebírání krve jako samoplátce tak to opravdu nevím :nevim: …

chrpa
Ukecaná baba ;) 1823 příspěvků 08.05.10 13:40

Ahoj,je to přesně tak,jak píše Dančik.Každé dva dny by se Hcg mělo zdvojnásobit.Nechci strašit,ale pokud tomu tak není,tak tam moc velké naděje nejsou.Vím,o čem mluvím,taky jsem měla hcg nízké,nerostlo tak jak by mělo a nakonec to mimi vzdalo.Určitě bych si skočila hned v pondělí na krev at víš na čem jsi.Vím,jaké to jsou nervy,ja chodila ob den na krev,trvalo to deset dní,a malem jsem se z toho zblaznila.Takže moc držím palečka,at je vše v pořadku :palec:

janinkaz
Nadpozemská drbna 28414 příspěvků 08.05.10 13:58

Já jsem měla HCG 27DC 38 a dál rostlo, takže zas tak nízké ho nemáš :wink: Určitě poroste, neboj :wink: Zajít na krev si můžeš a pak klidně i k tý dr., a budeš mít přehled, jak to roste :wink:

Popapip
Závislačka 3138 příspěvků 08.05.10 14:37
hcg kalkulacka

http://babymed.com/…egnancy/hcg/

Popapip
Závislačka 3138 příspěvků 08.05.10 14:41

myslim ze bych se nedesila a nevis kdy jste tak mohli pocat???.az si zajdes na tu krev,tak si to zpocitej v te kalkulacce,dej si hodotu co jsi mela v patek-72 kolik je to dni od ovulace a pak tu pondelni a jaky je mezi nema rozdil ono ti to napises zda je to o.k ci ne,ja to oteviram pres google.cz je tam prekladac :-D ale pokud si mela v patek 72 v pondeli by jsi mela mit 200 a vice

Popapip
Závislačka 3138 příspěvků 08.05.10 14:44

me rostlo hcg taky pomaleji,mela jsem 381 za dva dny 580,za 10 dni 5500 a dalsich 7dní 9800,le stejne to bylo malo mimi nerostlo a bylo to zamlkle tehu,tim te nechci strasit ale je to u kazdeho individualni moje kamoska to mela zse jinak rostlo ji tak pomalu ze ju posilali na revizi a ze to tehotenství nedopadne,chodila do 3 mesice na odbery co 2 dny a byla v nemocnici a ted ma zdravou 4letou slecnu :dance:

Jude
Kecalka 308 příspěvků 08.05.10 16:05

Timulenko,
hodnota HCG a její růst je hrozně individuální. Můžeš být klidně na úplném začátku těhu a proto ji máš tak nízkou. Já měla už 2 dny slabě pozitivní testy a z krve jsem měla HCG dokonce negativní. Ale testíky mi pořád sílí a těhu 100% jsem.
Zajdi si v pondělí na krev, ať se tak nestresuješ a držím palce :srdce:

kadlina
Neúnavná pisatelka 17206 příspěvků 08.05.10 16:11

Kamarádka chodí jako samoplátce do www.hebilab.cz ona na Spořilov, možná najdeš i něco bližšího, nezkoumala jsem to.

timulenka
Povídálka 27 příspěvků 09.05.10 12:32

Holky děkuju, zítra ráno si zaběhnu, jak mi doporučila kadlina na test jako samoplátce a uvidíme. Takže mi držte palce, ať to narůstá!

monovera
Zasloužilá kecalka 638 příspěvků 03.09.13 13:43

PROSIM PORADI MI NEKDO, CO ZNAMENA HLADINA HGC 7,1.DEKUJI ZA ODPOVED

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >