Reklama

NK buňky-poraďte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Linda1
Echt Kelišová 7592 příspěvků 24.05.09 14:30
NK buňky-poraďte

Holky co to znamená? já byla na imunologickém vyšetření a ve výsledku jsem našla zvýšení počtu NK buněk.co to znamená?

Reklama

Reakce:

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34050 příspěvků 24.05.09 17:33

To jsou Natural killer buňky, druh bílé krvinky - ale já si toho z imunologie moc nepamatuju a je to pomerne složité. Nech si to interpreovat imunologem, nejspis to nebude nic, od nas z psychiky to ma DW a taky z toho nic neplynetady mas clanek z wikipedie
 http://cs.wikipedia.org/…K_bu%C5%88ky

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >