NK buňky-poraďte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Linda1
Echt Kelišová 7592 příspěvků 24.05.09 14:30
NK buňky-poraďte

Holky co to znamená? já byla na imunologickém vyšetření a ve výsledku jsem našla zvýšení počtu NK buněk.co to znamená?

Reakce:
Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34282 příspěvků 24.05.09 17:33

To jsou Natural killer buňky, druh bílé krvinky - ale já si toho z imunologie moc nepamatuju a je to pomerne složité. Nech si to interpreovat imunologem, nejspis to nebude nic, od nas z psychiky to ma DW a taky z toho nic neplynetady mas clanek z wikipedie
 http://cs.wikipedia.org/…K_bu%C5%88ky

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Tak jak to bylo?! 7 nejasností v případu „Jan Tuna vs. gorila“

Moderátor televize Seznam Jan Tuna (45) se před pár dny účastnil uzavřeného... číst dále >

Návod pro francouzskou policii, aby už neváhala: 7 bodů, jak poznat teroristu

Zakřičel Alláhu akbar (Bůh je veliký) a pak vraždil! Chérif Chekatt (29) v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >