Noční děsy během dne

43
24.6.20 23:02

Noční děsy během dne

Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda se s tím některá z vás nesetkala, případně jak jste to řešily.. Mám 2,5 měsíce starou holčičku a když spí během dne (krátký šlofíky cca 20-40 minut max), tak se budí se šíleným křikem. Když vidím, že se probouzí, koukám na ní, otevře oči, pak se párkrát zákoutí a začne šílený hysterak. A když u ní zrovna nejsem, tak taky hysterak. Ale dělá to jen přes den. Když se vzbudí v noci na mliko, tak se v postýlce vždycky vrtí, dokud k ní nevstanu, ale nikdy neječí, to fakt dělá jen přes den.
Setkala jste se s tím některá z vás? Dá se tomu nějak předcházet? Vždycky ji pak chytnu za ručičku, hladim po tváři a říkám, že jsem u ní a během cca minuty se uklidní, ale teda ten řev, to je mi jí vždycky strašně líto..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8362
24.6.20 23:25

Tohle nejsou žádné děsy, některé děti se tak prostě budí. Mému synovi to vydrželo doteď, jsou mu 2,5r. Den, kdy se vzbudí vysmátý, můžu značit do kalendáře. Někdy brečí i půl hodiny, než se probere. Roční dcera zase vstává jako sluníčko :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9341
24.6.20 23:25

Neřekla bych, že je to noční děs. Prostě je to poměrně čerstvé miminko, má nevyzrálou nervovou soustavu, neumí komunikovat, tak pláče. Důležité je, že jí pak uklidníš. Časem to určitě zmizí ;).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
926
24.6.20 23:27

To nejsou noční děsy. To jsou denní děsy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama