Noční klid o silvestra

76
31.12.19 23:53

Noční klid o silvestra

Ahoj holky zajímalo by mě jestli platí noční klid i o silvestra, nemyslím tím zrovna petardy stím každý počítá ale poslední dobou nás štvou sousedi na vánoce od 1hodiny ráno rachot hudba, smích tak jsme zavolali policii, včera nebo spíš dnes od 2 ráno do 5-6h ráno zase rachot tak jsme to nějak zaspali i když jsme se furt budili a zajímalo by mě jestli to platí i dnes noční klid protože fakt nechci furt poslouchat jejich hlasitou hudbu, smích, hlasité povídání a všelijaké pazvuky a pak se lekám a já jelikož toho moc nenaspím neboť jsem ve 34tt těhotenství a fakt na ně nemám náladu tak kdyby rušili zda můžu zavolat policii a zda stím budou něco dělat… Jinak přeji šťastný nový rok 2020????☺️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27669
31.12.19 23:57

Dnes pochybuju, že to bude někdo řešit. Ty předchozí dny jste měli volat policií prostě pořád dokola.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25021
31.12.19 23:57

Zavolat můžeš, oni to musí i řešit, ale jestli něco vyřeší je otázka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.1.20 00:20

Tak co jsem se dočetla, záleží co má tvoje město napsané ve vyhlášce. Ale když zavoláš na policii, popřeješ jim hezký nový rok a zeptáš se jich, tak ti řeknou. Měli by to vědět :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.1.20 00:33
@Anonymní píše:
Tak co jsem se dočetla, záleží co má tvoje město napsané ve vyhlášce. Ale když zavoláš na policii, popřeješ jim hezký nový rok a zeptáš se jich, tak ti řeknou. Měli by to vědět :mrgreen:

Policie musi proverit kazde oznameni, takze tam pojedou…ale pokud tam po sobe nestrili, tak nevim co by chtela zakladatelka resit, je Silvestr. Muj chlap je policajt a dnes ma nocni, uz takto dnes byli nekolikrat volani na ruseni nocniho klidu a radost z toho teda nemaji…chybi potom totiz tam, kde je to dulezite.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.1.20 00:35

Zajímalo by mě, proč tam jsou ty otazníky na konci??? Ve větě
Jinak přeji šťastný nový rok 2020???

• Citovat
  • Nahlásit
Pifinka
1.1.20 00:37

Jen počkej až se ti narodí dítě a bude v noci ječet, oni ti to sousedi vrátí i s úroky. Volat na někoho na štědrý den policajty, že se baví, to mi přijde celkem zoufalost.

• Citovat
  • Nahlásit
3569
1.1.20 00:40
@Pifinka píše:
Jen počkej až se ti narodí dítě a bude v noci ječet, oni ti to sousedi vrátí i s úroky. Volat na někoho na štědrý den policajty, že se baví, to mi přijde celkem zoufalost.
:lol: :lol: :palec:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4490
1.1.20 00:40

Už to tu padlo - každé město to má mít určené vyhláškou, tedy ty odlišné dny, kdy se oficiálně hlučet může - např. festival nebo městská slavnost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5618
1.1.20 00:41
@Pifinka píše:

Taky nemám ráda tyhle naschvály. Jako chápu, že je to pakárna, ale je Silvestr

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24400
1.1.20 00:43

Na Silvestra bych to fakt neresila, za tvuj stav nemuzou, snad :mrgreen:.Jindy to chapu, ale dnesek by mi prisel-promin, ale trapny :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24400
1.1.20 00:44

Jinak vsechno nejlepsi vsem, do nasledujiciho roku :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19649
1.1.20 00:45
@Pifinka píše:

A co je na tom zoufalý? Pokud se chtějí bavit i po desáté hodině, nechť se odeberou tam, kde nebudou nikomu vadit. Proč by měl někdo trávit bezesný noci, protože soused něco slaví? Jejich svoboda končí tam, kde začíná moje. Navíc u zakladatelky se nejedná jen o jeden den, ale sousedi dělají bugr celý svátky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1279
1.1.20 00:46
@Anonymní píše:
Zajímalo by mě, proč tam jsou ty otazníky na konci??? Ve větě
Jinak přeji šťastný nový rok 2020???

To bude použitím smajlíků z mobilu, které tento web nezná

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27669
1.1.20 00:47
@Pifinka píše:

Tak na Štědrý den si představuji jinou zábavu než ozrale vyhrávat do noci a rušit sousedy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat