Polévka zateklá pod linkou

675
29.12.19 12:39

Polevka zatekla pod linkou

Rozbila jsem sklenici s rybi polevkou a ta mi mimo jine zatekla do skviry pod vestavenou linkou.
Jak ji odtamtud dostat a vycistit to?
Nyni jsem tam nastrkala utrzky toaletniho papiru a stazim se tu polevku vysat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9643
29.12.19 12:41

@Leni_2019 Nevím jakou tam máš mezeru, co třeba na vařečku hadr a zkusit to tam vytřít? To by nešlo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
675
29.12.19 12:46
@arinecka píše:
@Leni_2019 Nevím jakou tam máš mezeru, co třeba na vařečku hadr a zkusit to tam vytřít? To by nešlo?

Ta mereza je tak velka, ze se tam da nasunout jen toaletni papir. Papirove uterky jsou moc tluste. Nyni rozdelavam trivrstvy toal. papir na jednotlive vrstvy a doufam, ze se tak dostanu o kousek dal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
106
29.12.19 12:51

Ten sokl pod linkou jde vyndat, je to jen nacvakle na nozkach aby se dalo vytirat. Vem ho nekde z kraje kde se k nemu dostanes a tahej kolmo od linky nijak ho nenaklapej

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
498
29.12.19 13:05

Co vysavac? Nasadit takovy ten nejuzsi nastavec. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4798
29.12.19 13:16
@Leni_2019 píše:
Ta mereza je tak velka, ze se tam da nasunout jen toaletni papir. Papirove uterky jsou moc tluste. Nyni rozdelavam trivrstvy toal. papir na jednotlive vrstvy a doufam, ze se tak dostanu o kousek dal.

Ten to sice nasaje, ale jak jej budete chtít vytáhnout, tak se roztrhne a zůstane tam :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5074
29.12.19 13:18

Nemůžeš to tam nechat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
a12
43114
29.12.19 13:41
@ivulinak83 píše:
Ten sokl pod linkou jde vyndat, je to jen nacvakle na nozkach aby se dalo vytirat. Vem ho nekde z kraje kde se k nemu dostanes a tahej kolmo od linky nijak ho nenaklapej

No přesně, sokl určitě musi jit sundat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
675
29.12.19 14:28
@ivulinak83 píše:

To je ono! Udelala jsem to tak a je to ciste. Dekuji :kytka:
Az je mi stydno, ze jsem to tam cele roky neumyla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
675
29.12.19 14:40
@Cenarius píše:
Ten to sice nasaje, ale jak jej budete chtít vytáhnout, tak se roztrhne a zůstane tam :)

Neroztrhnul se. Celkem to s tim papirem fungovalo, ale vytahnuti soklu bylo lepsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
106
29.12.19 16:14
@Leni_2019 píše:
To je ono! Udelala jsem to tak a je to ciste. Dekuji :kytka:
Az je mi stydno, ze jsem to tam cele roky neumyla.

Super :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama