Poradna o autosedačkách
Štěpán Rybníček
Mame nekolik nocniku a nijak vyrazne neklouzou. Podobny jako ten hippo mame, ale vadi mi vylevani, blbe se mi s tim manipuluje.
Za me tento, u nas ho maji treba v dracikovi, je i bez obrazku, neklouze, perfektne se vyliva a kdyz nemuzu honem vynest bobek, tak se tam puch na chvilku zavre ![]()
To je ten nocnik, co mam na mysli, v Kauflandu(nevim jestli vsude po ČR) ted maji v akci za 50,–kc s motivem Cars, barva cervena a svetle modra… Pro dceru jsem brala celou sadu v ruzove, myslim v Lidlu…
@eetkikinka píše:
Máme tento a neklouže: http://nocniky.heureka.cz/…-hippo-8648/
Každou chvíli je někde v akci i se stupínkem a redukcí na WC ve stejném designu.
Taky máme tuto sadu, a je bezvadný. ![]()
Z Ikei máme taktéž nočník, ten za 40,–, a syn ho nesnáší, má z něj strašně otlačený zadek, je mu malý, a nechce na něj chodit. Máme ho u našich.
A za mě 100% protiskluzový! U těch neprotiskluzových se kolikrát tak rychle zvedl, i s nočníkem přilepeným na zadku, a vše se vylilo na zem, fuj! To se mu u toho hippo nestalo nikdy.
My máme obyč bílý za 20 kč z Intersparu (jednou byl v akci) a hotovo. Máme taky plovoučku, malá na něm chvíli jezdila, ale brzy jí to přestalo bavit a už si na něj jen sedala. A u mých rodičů má ten 30 let starý, po mně. ![]()