Poradna porodní asistence
Bc. Vladimíra Toplaková
@Anna766 píše:
Z uvedených Noemi
Ovšem k Veronice mi nejvíc sedí Valerie.
@Fiveone píše:
Stella a Noemi, ale ta mi moc nesedí k Veronice, k té by více seděla i spíš Stela a ne Stella.
K Veronice jde nejlépe Valerie. Jméno Veronika je srdcovka mého muže i jeho bratra. Prý se jim to tak moc líbí a žádná reálná. Veronika v tom není.
@Pralinka77 píše:
Zdravím, Čekáme druhou Dcerku a nemůžeme se dohodnout na jménu…Pište co se Vám z uvedených jmen líbí nejvíc.
1. Noemi
2. Anastázie
3. Valerie
4. Natálie
5. StellaStarší dcerka je Veronika.
Moc díky za názory.
My mame Noemi už 23 let
@Pralinka77 píše:
@Klopotkova Jo, Jo Veroniku chtěl manžel, asi epidemie
Já jsem ke jménu Veronika potřebovala dozrát. Vždy se mi zdálo takové profláklé a nijak extra se mi nelíbilo. To už více její obměna Berenika. Dnes už se mi víc líbí Veronika, které považuji za pěkné jméno.
@Pralinka77 píše:
Zdravím, Čekáme druhou Dcerku a nemůžeme se dohodnout na jménu…Pište co se Vám z uvedených jmen líbí nejvíc.
1. Noemi
2. Anastázie
3. Valerie
4. Natálie
5. StellaStarší dcerka je Veronika.
Moc díky za názory.
Od 1 do 5
Velerie
Stela
Anastázie
Natálie
Naomi
Poslední 2 by v našem výběru vůbec nebyli.
Valinka, Verunka, to se bude plést
Asi teda ta Stela
@vokishka píše:
budou jí říkat Stázko. To úplně top není
To jméno má spoustu variant, včetně mezinárodních. Mnohem lepší než Natálie třeba.
Kromě Anastázie se mi vlastně líbí všechny.
Valerie a Stella byla u mě ve výběru jmen u dcery.
Hlasuji pro Valerii. K Veronice se to hezky hodi, jmeno je super vyznamove i numerologicky.
Jako druha by byla Natalie, ale pry tech Natalek je hodne.
Na tretim miste Stella, ale tech je taky strasne moc. Sice to znamena hvezda, coz je poeticke, ale ja si k tomu jmenu zadny extra vztah nikdy nenasla.
U Anastazie mi vadi, ze je to Nasťa, a Noemi uz je moc velka exotika k te Veronice.
At je holcicka zdrava, urcite pro ni vyberete to nejlepsi, at uz se rozhodnete jakkoliv!
K Veronice dej Valerii, Stellu nebo Viktorii.
Anastázie je hezká. Ale je to jiný soudek.
Kdyby první byla Patricie třeba. Tak k ní napíšu Anastázie.
Jinak všichni Anastázii říkají Stázi. Nasťa jsem nikdy neslyšela. Ani to nikoho nenapadlo.