Noemi, Anastázie, Valerie, Natálie nebo Stella?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
149641
4.11.23 19:25
@Anna766 píše:
Z uvedených Noemi

Ovšem k Veronice mi nejvíc sedí Valerie.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
35
4.11.23 19:30

Anastázie :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Klopotkova
4.11.23 19:36
@Fiveone píše:
Stella a Noemi, ale ta mi moc nesedí k Veronice, k té by více seděla i spíš Stela a ne Stella.

K Veronice jde nejlépe Valerie. Jméno Veronika je srdcovka mého muže i jeho bratra. Prý se jim to tak moc líbí a žádná reálná. Veronika v tom není.

  • Citovat
  • Upravit
Cizinka 999
4.11.23 19:46
@Pralinka77 píše:
Zdravím, Čekáme druhou Dcerku a nemůžeme se dohodnout na jménu… :D Pište co se Vám z uvedených jmen líbí nejvíc.
1. Noemi
2. Anastázie
3. Valerie
4. Natálie
5. StellaStarší dcerka je Veronika.
Moc díky za názory. :srdce:

My mame Noemi už 23 let

  • Citovat
  • Upravit
65
4.11.23 19:47

@Klopotkova Jo, Jo Veroniku chtěl manžel, asi epidemie :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Klopotkova
4.11.23 19:49
@Pralinka77 píše:
@Klopotkova Jo, Jo Veroniku chtěl manžel, asi epidemie :lol:

Já jsem ke jménu Veronika potřebovala dozrát. Vždy se mi zdálo takové profláklé a nijak extra se mi nelíbilo. To už více její obměna Berenika. Dnes už se mi víc líbí Veronika, které považuji za pěkné jméno.

  • Citovat
  • Upravit
7221
4.11.23 19:49
@Pralinka77 píše:
Zdravím, Čekáme druhou Dcerku a nemůžeme se dohodnout na jménu… :D Pište co se Vám z uvedených jmen líbí nejvíc.
1. Noemi
2. Anastázie
3. Valerie
4. Natálie
5. StellaStarší dcerka je Veronika.
Moc díky za názory. :srdce:

Od 1 do 5
Velerie
Stela
Anastázie
Natálie
Naomi
Poslední 2 by v našem výběru vůbec nebyli.
Valinka, Verunka, to se bude plést
Asi teda ta Stela

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3998
4.11.23 21:31
@vokishka píše:
budou jí říkat Stázko. To úplně top není

To jméno má spoustu variant, včetně mezinárodních. Mnohem lepší než Natálie třeba.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6132
4.11.23 21:31

Kromě Anastázie se mi vlastně líbí všechny.
Valerie a Stella byla u mě ve výběru jmen u dcery.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1214
4.11.23 23:14

Hlasuji pro Valerii. K Veronice se to hezky hodi, jmeno je super vyznamove i numerologicky.

Jako druha by byla Natalie, ale pry tech Natalek je hodne.

Na tretim miste Stella, ale tech je taky strasne moc. Sice to znamena hvezda, coz je poeticke, ale ja si k tomu jmenu zadny extra vztah nikdy nenasla.

U Anastazie mi vadi, ze je to Nasťa, a Noemi uz je moc velka exotika k te Veronice.

At je holcicka zdrava, urcite pro ni vyberete to nejlepsi, at uz se rozhodnete jakkoliv!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1214
4.11.23 23:18
@lelulanda píše:
Valerie nabo Natálie

Mam to taky tak.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
74217
5.11.23 08:01

K Veronice dej Valerii, Stellu nebo Viktorii.
Anastázie je hezká. Ale je to jiný soudek.
Kdyby první byla Patricie třeba. Tak k ní napíšu Anastázie.
Jinak všichni Anastázii říkají Stázi. Nasťa jsem nikdy neslyšela. Ani to nikoho nenapadlo.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
65
5.11.23 12:08

@p.Zv. Moc Děkujeme :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
69
5.11.23 20:49

Valerie

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Klopotkova
5.11.23 21:31

Verča a Valča.

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Ahoj, tati

  • (5) + 5 recenzí

Petr, Ida a miminko

  • (3.7) + 3 recenze

Poradna porodní asistence

Ikona - Vladimíra Toplaková

Bc. Vladimíra Toplaková