Noemi, Anastázie, Valerie, Natálie nebo Stella?

65
4.11.23 16:29

Noemi, Anastázie, Valerie, Natálie nebo Stella?

Zdravím, Čekáme druhou Dcerku a nemůžeme se dohodnout na jménu… :D Pište co se Vám z uvedených jmen líbí nejvíc.
1. Noemi
2. Anastázie
3. Valerie
4. Natálie
5. Stella

Starší dcerka je Veronika.
Moc díky za názory. :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5098
4.11.23 16:31

Mně nejvíc Stela, ale s jedním L.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Sandra.B1
4.11.23 16:32

Noemi :srdce:

  • Citovat
  • Upravit
149473
4.11.23 16:52

Z uvedených Noemi

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
bedrisek
4.11.23 17:05

Stela (s jedním l), Valérie, trochu i Anastázie

Vůbec se mi nelíbí Noemi :oops:

  • Citovat
  • Upravit
Klopotkova
4.11.23 17:21

Ani jedno. Noemi neumím ani vyslovit a plete se mi to s Naomi. Z vašeho výběru kromě zastaralé Stázky jsou všechna jména na stejné úrovni, neurazí, nenadchnou.

  • Citovat
  • Upravit
419
4.11.23 17:30

Pokud se mi jednou poštěstí a budu mít dceru, tak chci Valerii, takže za mě jasná volba. Ale i jméno Stella se mi líbí a Natálka je taky pěkné jméno. :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
56505
4.11.23 17:30

Natálie nebo Stella. :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
518
4.11.23 17:31

Valerie nabo Natálie

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12659
4.11.23 17:48
@Pralinka77 píše:
Zdravím, Čekáme druhou Dcerku a nemůžeme se dohodnout na jménu… :D Pište co se Vám z uvedených jmen líbí nejvíc.
1. Noemi
2. Anastázie
3. Valerie
4. Natálie
5. StellaStarší dcerka je Veronika.
Moc díky za názory. :srdce:

Valerie

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
443
4.11.23 17:53

Anastázie

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1497
4.11.23 17:57

@Pralinka77 My máme Stellu :srdce: a mladší Isabellu. K Veronice bych dala asi Valerii. @Zmatka Stela s jedním L je jen v naší proprděné zemi, jinak všude ve světě jsou L dvě i Zázvorková měla dvě.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3811
4.11.23 18:00

Mně se nejvíc líbí Valerie.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3811
4.11.23 18:01
@bedrisek píše:
Stela (s jedním l), Valérie, trochu i AnastázieVůbec se mi nelíbí Noemi :oops:

Noemi je příšerné jméno. Evokuje mi Afričanku.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15416
4.11.23 18:22

Natálie.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Ahoj, tati

  • (5) + 5 recenzí

Petr, Ida a miminko

  • (3.7) + 3 recenze

Poradna porodní asistence

Ikona - Vladimíra Toplaková

Bc. Vladimíra Toplaková