Poradna porodní asistence
Bc. Vladimíra Toplaková
Zdravím, Čekáme druhou Dcerku a nemůžeme se dohodnout na jménu…
Pište co se Vám z uvedených jmen líbí nejvíc.
1. Noemi
2. Anastázie
3. Valerie
4. Natálie
5. Stella
Starší dcerka je Veronika.
Moc díky za názory. ![]()
Stela (s jedním l), Valérie, trochu i Anastázie
Vůbec se mi nelíbí Noemi ![]()
Ani jedno. Noemi neumím ani vyslovit a plete se mi to s Naomi. Z vašeho výběru kromě zastaralé Stázky jsou všechna jména na stejné úrovni, neurazí, nenadchnou.
Pokud se mi jednou poštěstí a budu mít dceru, tak chci Valerii, takže za mě jasná volba. Ale i jméno Stella se mi líbí a Natálka je taky pěkné jméno. ![]()
@Pralinka77 píše:
Zdravím, Čekáme druhou Dcerku a nemůžeme se dohodnout na jménu…Pište co se Vám z uvedených jmen líbí nejvíc.
1. Noemi
2. Anastázie
3. Valerie
4. Natálie
5. StellaStarší dcerka je Veronika.
Moc díky za názory.
Valerie
@Pralinka77 My máme Stellu
a mladší Isabellu. K Veronice bych dala asi Valerii. @Zmatka Stela s jedním L je jen v naší proprděné zemi, jinak všude ve světě jsou L dvě i Zázvorková měla dvě.
@bedrisek píše:
Stela (s jedním l), Valérie, trochu i AnastázieVůbec se mi nelíbí Noemi
Noemi je příšerné jméno. Evokuje mi Afričanku.