Nosíte čelenky?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
55
3.4.15 16:40

Nosím a mooooc se mi libííí :palec: :palec: :palec: :palec: :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1800
5.4.15 18:41
@Makikki píše:
Mně se to na dospělých nelíbí, pochopím čelenku ( látkovou ), když daná osoba cvičí, ale jinak ne, čelenky jsou pro děti… :)

Já bych teda čelenky nespojovala jen s dětmi. Když je čelenka hezká a umí ji daná osoba nosit, dokáže krásně ozvláštnit účes :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
510
5.4.15 20:26

Téměř nenosím, ale třeba známá nosí každý den… Nevidím na tom nic špatného ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Poison Eve
5.4.15 20:38
@Makikki píše:
Mně se to na dospělých nelíbí, pochopím čelenku ( látkovou ), když daná osoba cvičí, ale jinak ne, čelenky jsou pro děti… :)

Rekni to Blair Waldorf :lol:

  • Citovat
  • Upravit
154
13.7.15 13:59

Já taky čelenky nenosím a dcera má zas brýle, takže nosí látkové, které vyrábím. Ty ji netlačí. Čelenky vyrábíme s kamarádkou s květy ze stužek. Kdoby chtěl pošlu odkaz :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3491
11.12.15 17:34

@zuska Nádherné kousky!!! Jsi šikovná! Ještě že mám jen kluky, jinak bych utrácela a utrácela. Takový věci já můžu :palec:

Hledala jsem diskuzi o tom, jestli se ještě nosí čelenky. Dřív jsem na ně byla úplně ujetá, všechny možný druhy a barvy :mrgreen: :P Pak jsem změnila účes a už se nehodily. Teď si ale nechávám růst zase dlouhé vlasy a uvažuju, jestli se čelenky ještě nosí, abych neskončila na Módním pekle :roll: :mrgreen: A jak Vás tak čtu, tak asi jo :pankac: Sice to není úplně nejnovější diskuze, ale úplně stará taky asi ne, co? :lol: :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
154
14.12.15 20:48

@Salvaje děkuji za pochvalu :-) čelenky nosí i dospělí. Asi je to individuální, někomu prostě čelenky nesluší. Ale potkávám maminky, které používají čelenky jako doplněk a vypadá to pěkně. Dokonce si i ženské objednávají pro sebe čelenku s květinou :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2.11.21 17:43

Taky jsem si hodně oblíbila čelenky ať už zdobné nebo teď v tomto počasí, protože čepice moc nemusím, tak si aspoň narazím čelenku :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Makca87
2.11.21 17:58

Nosím, ale jen ty široké, látkové, s uzlem uprostřed, ve všech barvách ;). Plastové a kovové, mi vadí za ušima.

  • Citovat
  • Upravit
Makca87
2.11.21 18:01
@Makca87 píše:
Nosím, ale jen ty široké, látkové, na tvrdém podkladě, s uzlem uprostřed, ve všech barvách ;). Plastové a kovové, mi vadí za ušima.
  • Citovat
  • Upravit
39
5.11.21 11:33

Kupujete si je někde u vás v kamenných prodejnách nebo i přes internet, že by jste mi doporučily nějaký eshop? :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
82
5.11.21 12:33

Nosila jsem dřív ty látkové, když jsme měla ofinu a byla mladší tak to vypadalo dobře, teď bych si netrooufla…a přesně vypadalo to jako ze šedesátek :) :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová