Nova 2 špatný signál

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Aries6
Generální žvanilka 22184 příspěvků 06.08.17 22:34
Nova 2 špatný signál

Zdravím a prosím o radu.
Nejsem veliký TV fanda a navíc je v televizi kulový. Jediný, na to co se ráda dívám je na Nova 2 Přátelé a Sex ve městě. No a ten kanál poslední asi 2 měsíce vypadává. Anténu a ty věci okolo máme asi rok nové.
Nevíte co s tím? Mám něco základního, žádný satelit nebo kabelovka.
Děkuji

Reakce:
Michelle_M
Závislačka 2781 příspěvků 06.08.17 22:49

My jedeme na set top box a tento multiplex, ve kterém běží Nova 2, je problémový od začátku :nevim: Vždycky třeba tři měsíce běží bez potíží, pak najednou lup a dalšího čtvrt roku ani ťuk, manžel šílí a lítá po střeše s anténou (protože se strašně rád dívá na ty aukce a dražby skladů), bezúspěšně :jazyk: Po čase to zase samo od sebe naskočí… někde jsem četla, že zrovna tenhle multiplex má zhoršený signál v některých místech republiky nebo co, ale upřímně je to pro mě celé španělská vesnice :oops: :) Takže ti asi moc neporadím, spíš doufám, jestli se tady taky něco užitečného nedozvím, Přátele a Sex ve městě můžu taky vidět furt dokolečka :D

Aries6
Generální žvanilka 22184 příspěvků 06.08.17 22:52

@Michelle_M díky za reakci. Tak aspoň vím, že to není naším přijímačem. Škoda no :?

VENIVINIVICI
Kecalka 332 příspěvků 06.08.17 23:20

On ještě někdo v dnešní době sleduje TV Nova? :zed:

anička65
Kecalka 186 příspěvků 07.08.17 00:40

Nám jede Nova 2 naprosto v pořádku, takže Přátele si užívám každý den.. Jak poradit, ale nevím.. :nevim:

Halamka
Závislačka 4096 příspěvků 07.08.17 08:07

Jedem normalne pres antenu a obcas maji tyhke stanice pokrouceny nebo chvilkami i zadny signal. Ale je to min nez drive, to se nedalo vubec.

Aries6
Generální žvanilka 22184 příspěvků 07.08.17 13:49

@Halamka Tak nám to šlapalo normálně a poslední dobou zhoršení. No uvidíme, žít bez toho taky budu :mrgreen:, ale když už zapnu televizi, tak kvůli tomu, no…

Aries6
Generální žvanilka 22184 příspěvků 07.08.17 13:50
@VENIVINIVICI píše:
On ještě někdo v dnešní době sleduje TV Nova? :zed:

Nesleduji TV Nova, ale Nova 2 a jde mi o ty dva jmenované seriály. Díky, že jsi mi poradila s tím, na to co se ptám :roll: :roll: :roll:

renduli
Závislačka 3365 příspěvků 07.08.17 14:01
@Aries6 píše:
@Halamka Tak nám to šlapalo normálně a poslední dobou zhoršení. No uvidíme, žít bez toho taky budu :mrgreen:, ale když už zapnu televizi, tak kvůli tomu, no…

Je možné, že vám signál začalo něco rušit. Třeba některý mobilní operátor posílil nebo otočil svůj vysílač a to ruší televizní signál.
Zkus se podívat na stránky Českých radiokomunikací, pod který TV vysílač spadáte. A třeba tam zkusit zavolat a poptat se, jestli o něčem nevědí. :nevim:

Aries6
Generální žvanilka 22184 příspěvků 07.08.17 14:03

@renduli Díky za radu.

Váš příspěvek
Reklama