Nové zaměstnání, mám se sama ozvat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.07.18 13:08
Nové zaměstnání, mám se sama ozvat?

Ahoj,

prosím o názor. Koncem června jsem byla na pohovoru, kde mě přijali. Emailem jsme si ještě potvrdili, že koncem července se ozve a doresime potřebné. Je 31.7., zítra bych měla nastoupit, ale nikdo se neozval. Smlouva nebude připravena - nic o mě neví.

Mám se sama ozvat, ikdyž slibili, že se ozvou sami? Pokud mi někdo slíbí, že se ozve, tak by se měl ozvat… nevím, jestli pak s nim spolupracovat, když na něho není spolehnutí? :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Halamka
Závislačka 3661 příspěvků 1 inzerát 31.07.18 13:11

Tak určitě bych hned zavolala. A podle toho, jaké bude jednání uvidíš, jestli ten nástup za to stojí.
Je možné, že se díky dovoleným „zasunul“ tvůj nástup někam naspod.

Elishka1
Závislačka 2738 příspěvků 31.07.18 13:12

určitě zavolej, ať víš, na čem jseš

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2405 příspěvků 31.07.18 13:14

Tak v tomhle případě se určitě ozvi, velmi pravděpodobně na tebe totiž zapomněli. Ihned bych jim zavolala, že máš zítra nastoupit a co se tedy bude dít. Je to trapas, ale nutně to neznamená, že jsou nespolehliví. Mohli to zadat třeba asistentce, ta jela na dovču, zapomněla někomu o tom říct… Uvidíš sama, jak to tam bude první den vypadat. Když to bude blbé, vždycky můžeš ve zkušebce odejít klidně po hodině ;)

Jsemvakci
Povídálka 28 příspěvků 31.07.18 13:15

Dej pak vědět, jak to vše dopadlo :)

maluvka
Kecalka 243 příspěvků 31.07.18 13:16
@Anonymní píše:
Ahoj,

prosím o názor. Koncem června jsem byla na pohovoru, kde mě přijali. Emailem jsme si ještě potvrdili, že koncem července se ozve a doresime potřebné. Je 31.7., zítra bych měla nastoupit, ale nikdo se neozval. Smlouva nebude připravena - nic o mě neví.

Mám se sama ozvat, ikdyž slibili, že se ozvou sami? Pokud mi někdo slíbí, že se ozve, tak by se měl ozvat… nevím, jestli pak s nim spolupracovat, když na něho není spolehnutí? :nevim:

Já bych se ozvala a dávno, dnes je celkem pozdě, když máš zítra nastoupit. Asi tam zítra nastoupíš a smlouvu s tebou dořeší…zaráží mě, nic to tobě neví? Musela jsi vyplnit nějaký dotazník nebo ti ho dají teprve zítra k vyplnění. Snad je ta firma solidní a zítra ti neřeknou, že mají někoho jinýho.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63350 příspěvků 3 inzeráty 31.07.18 13:18
@maluvka píše:
Já bych se ozvala a dávno, dnes je celkem pozdě, když máš zítra nastoupit. Asi tam zítra nastoupíš a smlouvu s tebou dořeší…zaráží mě, nic to tobě neví? Musela jsi vyplnit nějaký dotazník nebo ti ho dají teprve zítra k vyplnění. Snad je ta firma solidní a zítra ti neřeknou, že mají někoho jinýho.

Proč by bylo pozdě, když jsem nastupovala do práce, tak se taky smlouva řešila ten první den a to i ve velkých firmách.

Ou
Kelišová 5170 příspěvků 31.07.18 13:19

No samozřejmě - volejte.

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 1653 příspěvků 31.07.18 13:19

určitě tam zavolej, sice to nevrhá moc dobré světlo na tu firmu, ale vždycky je to o lidech. Třeba si jen špatně předali informace, to se prostě stane, zvlášť v době dovolených. A když to tam bude špatné, tak skončíš ve zkušebce :nevim:

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 1653 příspěvků 31.07.18 13:21
@j.a.n.i1 píše:
Proč by bylo pozdě, když jsem nastupovala do práce, tak se taky smlouva řešila ten první den a to i ve velkých firmách.

tak já třeba nezažila ani ve velké ani v malé firmě, že by se smlouva řešila až v den nástupu. Většinou jí musí podepsat jednatel nebo nějaký ředitel a proto se připraví v předstihu, aby v den nástupu byla připravena pro zaměstnance a on si ji mohl převzít…

Hanka1
Extra třída :D 13560 příspěvků 31.07.18 13:22
@j.a.n.i1 píše:

Taky jsem nastupovala a vse se resilo smluvne az v den nastupu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.07.18 13:22

dekuji za nazory :kytka: ozvu se Vam,jak to dopadlo

zakl.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.07.18 13:31

@Jitul.kaaa9 prave, ja nabizela sve udaje ihned,ale odepsala mi,ze to nechame na ten cervenec… je to firma cca 50 zamestnancu…

praci chci delat, ikdyz v ni nemam praxi, je to prace na 1/2 uvazek, mozny obcasny home office, nedaleko od bydliste, plat super.

vsechno to vypada super,ale to s tim nastupem me porad zarazi :think: :(

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 1653 příspěvků 31.07.18 13:37
@Anonymní píše:
@Jitul.kaaa9 prave, ja nabizela sve udaje ihned,ale odepsala mi,ze to nechame na ten cervenec… je to firma cca 50 zamestnancu…

praci chci delat, ikdyz v ni nemam praxi, je to prace na 1/2 uvazek, mozny obcasny home office, nedaleko od bydliste, plat super.

vsechno to vypada super,ale to s tim nastupem me porad zarazi :think: :(

fakt se mohla stát jen někde chyba v předání informací. Já bych je hned nezatracovala. Nebo třeba paní odchází a náhradě nepředala info, těch pozitivních variant je spousta ;) no a nebo je to firma naprd, to poznáš. Tak pak napiš jak to dopadlo

janickaIII
Ukecaná baba ;) 2412 příspěvků 2 inzeráty 31.07.18 13:39
@j.a.n.i1 píše:

Pozdě je to už jen kvůli zdravotní prohlídce, která musí být že zákona provedena před nástupem do zaměstnání. Bez prohlídky nesmí zaměstnavatel nikoho zaměstnat. IP po tom celkem jde a jsou za to velké pokuty. Už jen pro to to z mého pohledu vypadá divně. Samozřejmě chyba se může stát, ale je pak otázka, zda tam mají takový pořádek ve všem.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Oscarový Michael Caine v českém filmu Jan Žižka. Jaký je jeho příběh?

Když byl ještě dítě, chodil často do kina, kde ho napadlo, že se stane... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >