Novorozenecký třes

35
28.9.19 12:41

Novorozenecky tres

Ahoj holky, mam doma tydenni holcicku a dneska rano po krmeni jsem ji polozila na zavinovacku, aby se jeste trochu protahla. Zacala se soustredit a tlacit a u toho se ji zacaly trast rucicky. Mam to natocene, ale nedari se mi to vlozit.
Mate nekdo podobnou zkusenost, vim, ze jeste neni vyvinuta ner. soustava, ale cetla jsem, ze tyhle tresy jsou spis normalni v dobe spanku. Tohle bylo v bdelem stavu, ale soustredila se.
Jsem uzkostna prvorodicka, vyplasena ze vseho.

Moc diky za nazory, martina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

28.9.19 14:02

Syn to dělal za bděla. Docela často. Teď jsou mu korigovaně tři měsíce a už jsem to dlouho nepozorovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.9.19 14:32

Náš syn to taky dělal, neboj to přejde :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
142
28.9.19 21:17

@pun. syn to dělal několik měsíců, byla jsem s tím pro jistotu i u dr a ta mi řekla že je zdravý, že je to normální. je to kvůli timu že jim začíná pořádně fungovat nervová soustava a miminko se učí to ovládat. jinak, syn to dělal ještě jak byl v bříšku :D citila jsen kolikrát jak se mu otřepala nožka, nebo jsem slyšela z břicha jak mu puká kost v noze. každý komu jsem to řekla si klepal na čelo, že mi asi hrabe. ale když se narodil tak mu ta kost vážně pukala když třeba natáhl nožku :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama