Nový d test opalovaku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
justina20
Kecalka 362 příspěvků 18.04.19 14:13
Nový d test opalovaku

Ahoj, nevím jestli je nějaká aktuální diskuse, nebo třeba rok stará, pokud ano prosím o přesměrování. Otazka jasná, mám dvouletou blonďatou, světlou holčičku, hledám vhodný opalovací krém…některé jsem vyzkoušela, ale trochu ji trápí ekzém a zřejmě trochu alergie na sluníčko ( nevím jistě, spíše je hodně červená, hlavně pod ocickama, možné tím jak je hodně světlý typ).Prosím nějaký výsledek opakovačku pro děti…Faktor 30,50.dekuji.

Reakce:
LaPaloma
Závislačka 2783 příspěvků 18.04.19 14:20

Pod oči bych dávala minerální opalovák. Je tam hodně citlivá kůže, minerální se nevstřebává do podkoží, je to šetřivější. Ale setře se, po koupání nátěr opakovat. Třeba Daylong. Tím bych začala. Prostě něco z lékárny. My používáme Avene, ale velmi špatně se odmývá. Faktor 50, neopálí se pod ním skoro vůbec. Neobsahuje nanočástice. Používám na spálená místa na těle - tam odmeje dobře mýdlo, na obličej mám odličovač z USA, který je vhodný na moji pleť - o obsahem ovesného mléka. Používám i na děti od narození. Značka ROSACEA CARE.

Martassek
Kecalka 365 příspěvků 18.04.19 14:38

Pro děti jedině faktor 50+ a do dvou let nejlépe ty s minerálními filtry. V minulém D Testu vyšly výborně opalováky z Lidlu. Z lékárny jsou dobré od La Roche Posay.

BelAir
Kecalka 128 příspěvků 18.04.19 14:40

Poslední test dětských opalovaku od dtestu vyšel 2014, vítěz Ladival, Cien měl stejně procent, o procento horší Rossmann, o další pak DM. Daylong a Avenee naopak úplně propadly jako nejhorsi :nevim:

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 14341 příspěvků 18.04.19 14:43

Hele ono to stejně chce proste zkusit. Starší syn je stejný světlý typ jako tvoje dcera a ty drahé opalovaky z drogerie teda nic moc. Dělaly se mu různé červené flicky. Pak jsem jednou popadla úplně obyc niveu pro děti faktor 50 a ejhle - pleť klidná, fleky žádné. Od te doby kupuju jen tu.

Travelerka
Kecalka 230 příspěvků 18.04.19 15:06

Já kupuji Daylong pro nás i dceru. Nejdřív měla Daylong baby a teď Daylong kids. Za nás spokojenost, nikdy jsme se s nimi nespálili.

Lenka_Hal
Echt Kelišová 8677 příspěvků 18.04.19 15:08

No, ono to chce zkusit. Daylong si pamatuju jako hodne dobry vyrobek. Ja mam teda pro dcerku nachystany opalovak s faktorem 70. Je taky spis svetlejsi. Ale my jsme venku hodne :nevim: Nekdy mi prijde, ze se cele leto chodime domu akorat najist.

luca241
Ukecaná baba ;) 1886 příspěvků 18.04.19 17:06

Já používám pro dceru opalovaky od Eco cosmetics.Ona má teda pigmentu tak za 3 lidí, i když v zimě je bledule :nevim:.Takze používám hlavně faktor 20,sem tam 30 a u moře jsem ji mazala ramena 45 a za mě super.Na to, že je přírodní, není ani tak hnusně tuhý, bílý,…Mázla jsem vždy ráno a celý den s tím vydržela v pohodě(u vody jsem teda přetřela).

modravlocka
Ukecaná baba ;) 1064 příspěvků 18.04.19 18:20
@BelAir píše:
Poslední test dětských opalovaku od dtestu vyšel 2014, vítěz Ladival, Cien měl stejně procent, o procento horší Rossmann, o další pak DM. Daylong a Avenee naopak úplně propadly jako nejhorsi :nevim:

No vidíš, a já blb.ka,ktera vždy používala ten Daylong a byla s ním nadmíru spokojená, jsem na základě těchto výsledků nakoupila k moři opalovaky z DM a Lidlu. Musím říct, že nic horšího jsem neměla, ve vodě z nás vždy vše okamžitě steklo a já se hned první den po 10 minutach koupání pěkně spalila. Další rok jsem se pokorně vrátila k tomu Daylongu a opět vše v pořádku. Tímto jsem s celým slavným dtestem skončila, opravdu nevěřím v jeho nezávislost.

pocker
Zasloužilá kecalka 684 příspěvků 18.04.19 23:44

My máme Daylong 30 a Linola 50, oba spokojenost.

milovnicejablek
Kecalka 250 příspěvků 19.04.19 06:38

Loni u moře děti daylong Kids 50 a garnier 50, oba v poho, ale lepší garnier má rozprašovač, výrazně usnadní mazání teda

Ornwen
Kelišová 5171 příspěvků 19.04.19 07:20

@modravlocka ono to totiz chce ty testy cist a ne jen vzit prvni misto. Daylong tam propadl, protoze ma ve slozeni potencialne nebezpecne latky, tim byva i limitovano celkove hodnoceni. Ale vodeodolnost ma vysokou.

modravlocka
Ukecaná baba ;) 1064 příspěvků 19.04.19 07:31

@Ornwen Myslím, že právě i vodeodolnost v tom testu dopadla jako nic moc.

Pimperelle
Kecalka 190 příspěvků 19.04.19 14:41

Jedině Daylong. Já mám sluneční alergii, žádný jiný krém jí nezabrání (vyzkoušeno na vlastní kůži). Dcera měla zdravotní problém a 2 roky musela mít celoročně extrémní ochranu proti slunci (včetně UV oblečení a klobouku), používala jsem Daylong Kids, nyní je už bez potíží, nikdy se neobjevil ani náznak podráždění kůže.

Váš příspěvek
Reklama