Nový klobouk

26.5.20 18:14

Nový klobouk

Zdravím,
Jdu za vámi s dotazem. Dnes mi přišel z e-shopu klobouk. Jde o plstěný westernový klobouk. “Problémem” je, že uvnitř klobouku je našitý jakýsi “igelit”. Myslím si, že je zde za účelem hygieny, ale nejsem si zcela jistá. Chtěla jsem se zeptat, zda nevíte co s ním, k čemu je. Zda ho tam nechat, odstřihnout, odpárat? Příliš netoužím po přilepeném sáčku na čele. :mrgreen:
Děkuji za rady ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

658
26.5.20 18:37

Dle meho odtrhnout.Je tam videt i drobna perforace, tak to bude uricte tak myslene. A i kdyby to tam nahodou melo plnit nejakoz jinou funkci, ja bych to odtrhla i tak. Nechci si ani predstavovat to zaparene celo v igelitaku :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24408
26.5.20 23:07

To bude z hygienickych duvodu, to te nenapadlo? :think: :mrgreen:…Aby se nespinil klobouk od potu a make-upu pri zkouseni.Na spodnim dilu plavek si taky prece nenechavas tu folii ve tvaru vlozky :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.5.20 22:10

@wildcherry napadlo, vždyť to v příspěvku zmiňují. Jen mě překvapilo, že je zde pouze z těchto důvodu a i přes to je tak pečlivě přišitý. Už jsem ho odstranila, par minut to trvalo, byla potřeba i pinzeta, ale je pryč. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24408
27.5.20 22:20
@Janinka290401 píše:
@wildcherry napadlo, vždyť to v příspěvku zmiňují. Jen mě překvapilo, že je zde pouze z těchto důvodu a i přes to je tak pečlivě přišitý. Už jsem ho odstranila, par minut to trvalo, byla potřeba i pinzeta, ale je pryč. :mrgreen:

Fakt tak poctive jo? Ale tak, je to vymysleny dobre.Si vem, ze by to zkousel nekdo s celem posetym akne, vyrazkou juhaaaa ble :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4369
28.5.20 04:39
@wildcherry píše:
Fakt tak poctive jo? Ale tak, je to vymysleny dobre.Si vem, ze by to zkousel nekdo s celem posetym akne, vyrazkou juhaaaa ble :jazyk:

Tak, a přešla me chuť na kafe :jazyk: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama