Nový přítel nevím, co si myslet

Anonymní
11.11.20 18:48

Nový přítel nevím co si myslet

Hezký večer všem, už si nevím rady proto Vás prosím o názor.
Poznala jsem muže přes seznamku. Viděli jsme se pár dní před tím než začala opatření ohledně covidu. Od té doby uplynul skoro měsíc a my se neviděli. Protože dodržuje opatření a nechce sebe ani mě nakazit. Sice píše že mě chce že to bude vše krásné ale že teď to musíme vydržet. Pak pojedeme i s mým synem všichni na víkend atd. Prostě na jednu stranu vše super až na to že se teď prostě nevidíme. Jenže já začala podezirat že covid je pouze výmluva která se mu hodí.
Když jsem mu to párkrát řekla odpověděl že to není že mě chce atd. Když se ho zeptám kdy se tedy uvidíme odpoví,, uvidíme,, když mu řeknu co když prodlouží stav do vánoc co pak my? Odpoví,, uvidíme,, nebo že když prodlouží,, musíme se vidět,, ale mě to jako odpověď nestačí. Je to neurčité a připadám si už jak blázen. Čekám a nevím na co. Prý mu mám věřit že se uvidíme a že bude mou oporou. Ale já nevěřím. Bydlíme od sebe 50km. Co si o tom myslíte Vy?? Všem moc děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18796
11.11.20 18:53

Že kdyby chtěl, tak by přijel. Jak dlouho ho znáš, že ho chceš seznamovat se synem? 8o nějaký ulhaný individuum ze seznamky a ty plánuješ společný výlet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.11.20 18:55
@terien píše: Že kdyby chtěl, tak by přijel. Jak dlouho ho znáš, že ho chceš seznamovat se synem? 8o nějaký ulhaný individuum ze seznamky a ty plánuješ společný výlet.

Syna nezná a řekla jsem mu jasně že do toho tahat syna ani nebudu pokud to nebude vážne. Víkendy mluvil on. Ne já.

• Citovat
  • Nahlásit
297
11.11.20 18:55

Zatím bych nic neplánovala, viděli jste se jednou, nezatahovala bych do toho syna. Ty musíš vědět jestli ti za to stojí, na sliby bych nespoléhala, přítelem bych ho nenazývala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5196
11.11.20 18:56

Nemotej klukoj hlavu kvůli nějakýmu rádoby stryckovi. Pošli ho do háje, ten zájem nemá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18796
@Anonymní píše:
Syna nezná a řekla jsem mu jasně že do toho tahat syna ani nebudu pokud to nebude vážne. Víkendy mluvil on. Ne já.

No, to je rozumný. Bůhví co je to zač

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9786

Mně osobně covid přijde jako výmluva, na druhou stranu mám okolí několik známých, co striktně opatření dodržují a nejede přes to vlak…těžko říct…tady asi budeš muset dát na svoji intuici…co navrhnout videohovor? :think: Setkání napůl cesty a výlet do přírody? tam snad ni cnehrozí ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
132
11.11.20 18:57
@Anonymní píše:
Hezký večer všem, už si nevím rady proto Vás prosím o názor.
Poznala jsem muže přes seznamku. Viděli jsme se pár dní před tím než začala opatření ohledně covidu. Od té doby uplynul skoro měsíc a my se neviděli. Protože dodržuje opatření a nechce sebe ani mě nakazit. Sice píše že mě chce že to bude vše krásné ale že teď to musíme vydržet. Pak pojedeme i s mým synem všichni na víkend atd. Prostě na jednu stranu vše super až na to že se teď prostě nevidíme. Jenže já začala podezirat že covid je pouze výmluva která se mu hodí.
Když jsem mu to párkrát řekla odpověděl že to není že mě chce atd. Když se ho zeptám kdy se tedy uvidíme odpoví,, uvidíme,, když mu řeknu co když prodlouží stav do vánoc co pak my? Odpoví,, uvidíme,, nebo že když prodlouží,, musíme se vidět,, ale mě to jako odpověď nestačí. Je to neurčité a připadám si už jak blázen. Čekám a nevím na co. Prý mu mám věřit že se uvidíme a že bude mou oporou. Ale já nevěřím. Bydlíme od sebe 50km. Co si o tom myslíte Vy?? Všem moc děkuji.

Ahoj. Já bych řekla, aby ses na něj a setkání neupínala. Zatím si pište, volejte, klidně bych se seznámila s dalšími. Jen tak nezávazně, na pokec. Chápu, že situace je blbá, člověk je zavřenej doma, ještě s prckem třeba, tak se nudíš (a nejen ty),ale tlak na pilu není dobrej, korona -nekorona. Viděli jste se párkrát a i on si třeba chce ujasnit, jestli do něčeho chce jít, případně jestli do toho chce jít konkrétně s tebou. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.11.20 18:58
@mackA159 píše:
Nemotej klukoj hlavu kvůli nějakýmu rádoby stryckovi. Pošli ho do háje, ten zájem nemá.

Neboj syn jde mimo. Taky si myslím že to jsou jen řeči. Kdyby opravdu o mě stal jak tvrdí. Prostě by přijel covid necovid. Ale řekl mi,, na červenou přeci taky nejezdís,,

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
11.11.20 18:59
@Taktinevím píše:
Ahoj. Já bych řekla, aby ses na něj a setkání neupínala. Zatím si pište, volejte, klidně bych se seznámila s dalšími. Jen tak nezávazně, na pokec. Chápu, že situace je blbá, člověk je zavřenej doma, ještě s prckem třeba, tak se nudíš (a nejen ty),ale tlak na pilu není dobrej, korona -nekorona. Viděli jste se párkrát a i on si třeba chce ujasnit, jestli do něčeho chce jít, případně jestli do toho chce jít konkrétně s tebou. ;)

Ano ale u mě je problém že jsem se zamilovala. Blbka. Tvrdí mi jak mě chce. Že chce být se mnou že mě nevodi za nos ale nepřijede. Uvidíme…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
11.11.20 19:02
@Kotatko03 píše:
Mně osobně covid přijde jako výmluva, na druhou stranu mám okolí několik známých, co striktně opatření dodržují a nejede přes to vlak…těžko říct…tady asi budeš muset dát na svoji intuici…co navrhnout videohovor? :think: Setkání napůl cesty a výlet do přírody? tam snad ni cnehrozí ne?

Intuice mi říká,, lže,, ale je to tím že jsem jednou už takového internetového pisalka už poznala… Zkusím navrhnout cestu napůl s procházkou v přírodě. Ale podle mě to zase odpiska kvůli korone.

• Citovat
  • Nahlásit
11.11.20 19:04

No a telefonujete si, viděli jste se třeba přes Skype??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2012
11.11.20 19:04
@Anonymní píše:
Intuice mi říká,, lže,, ale je to tím že jsem jednou už takového internetového pisalka už poznala… Zkusím navrhnout cestu napůl s procházkou v přírodě. Ale podle mě to zase odpiska kvůli korone.
Že ses nevyjádřila k tomu videohovoru. Si videohovorujte každý den a ono se pozná, zda to dává smysl držet. Třeba když bude videohovořit jen ze záchodu, tak to bude podezřelé.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.11.20 19:05
@Modrásek modrý píše:
No a telefonujete si, viděli jste se třeba přes Skype??

Volal ale já poslední týden hodně podezirala a útočila že lže. Takže teď je to týden co jsme se ani neslyšeli.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
11.11.20 19:06
@riccius píše: Že ses nevyjádřila k tomu videohovoru. Si videohovorujte každý den a ono se pozná, zda to dává smysl držet. Třeba když bude videohovořit jen ze záchodu, tak to bude podezřelé.

Videohovor jsme nedělali.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama