Stojím mezi dvěma muži a rozhodnutím, které mi může změnit život

Anonymní
11.11.20 16:58

Stojím mezi dvěma muži a rozhodnutím ktere mi muze zmenit život

Ahojte,
Jdu hned k věci. Maji o me zajem dva muži.
Muž c. 1- věkově je odemě o 10 let starší, moc milý, hodný, je to ale průměr, kdyz jsme spolu tak mi chybí ta jiskra toho adrnalinu, spíše je pasivní ve všem, co mu reknu tak udělá, penezove na tom neni nejhur, ale milionář to není, je moc hodný, nema děti, neni rozvedeny
Muz c. 2- o 6 let starší, rozumime si, to ze se mu libim jsem zjistila včera, je pozorný, milionar, pravdepodobne by jsme nemusela uz nikdy pracovat :lol: takže me stve ze se nenecha odeme nikam pozvat, a trochu me to i uráží skrz rovnost pohlaví. Je zábavný, ALE je rozvedený, má jedno malé dítě.

Muzi c1. Nechci ublížit, protože nikdo se ke me nechoval hezčeji, než on
Muzi c2. Nechci neco nalhavat nebo davat plane nadeje.

Jen nevím, kdo z nich by pro me byl vhodnějším partnerem, rozumim si s obema, ale u toho prvního je tam taková nuda, zije ve stereotypu
U toho druheho je zase jiskra, ale ma dítě, a to me odrazuje… :?… Podotykam, ze rozvod byl skrz toho ze ho manzelka vsude podváděla… Ale cervik v hlave mam co kdyby jsme byli spolu a on by me nechal take samotnou jako ji..

Vrta mi to v hlavě, oba jsou skvělí, ale maji sve mouchy…

Nějaké rady, pro koho se rozhodnout?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11.11.20 17:04

Otázka je, jestli ti je 18 nebo 35. :lol:
Kde jiskra není, nemá smysl si začínat. A kde je, neznamená, že vztah bude navždy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
483
11.11.20 17:04

Lol, urazi te skrz rovnost pohlavi, ze se nenecha pozvat a v tom samem odstavci uz se vidis jako panicka, co po boku milionare nemusi makat… proste lol :mrgreen:

Příspěvek upraven 11.11.20 v 19:09

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2833
11.11.20 17:07

milionář

Vlastní 1kk v náhodným městě? :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5421
11.11.20 17:11

Já bych to nechala volně plynout. Evidentně muž číslo 1 je ve výběru jen proto že má zájem a muž číslo dvě se s tebou chce třeba jen vyspat. To že se někomu liíbis neznamená naprosto nic. Tedy znamená to že se někomu líbíš nic víc nic míň. K partnerskemu svazku to má opravdu hodně daleko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25152
11.11.20 17:19

Vždyť ani nevíš, jestli tě těm druhý chce :mrgreen: a prvního nemáš vlastně ani ráda…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.11.20 17:19

Oba dva chtějí vztah. S oběma jsem na přátelské úrovni. Je mi 23. @lalouch clovek přemýšlí ze vsech stran. Jeste jsem zapomnela dodat ze ten druhy je podnikatel tudis venuje hodne casu práci.

• Citovat
  • Nahlásit
5991
11.11.20 17:20
@lalouch píše:
Lol, urazite te skrz rovnost pohlavi, ze se nenecha pozvat a v tom samem odstavci uz se vidis jako panicka, co po boku milionare nemusi makat… proste lol :mrgreen:

Je vtipna, ze jo? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25152
11.11.20 17:23
@Anonymní píše:
Oba dva chtějí vztah. S oběma jsem na přátelské úrovni. Je mi 23. @lalouch clovek přemýšlí ze vsech stran. Jeste jsem zapomnela dodat ze ten druhy je podnikatel tudis venuje hodne casu práci.

Už slyší svatební zvony znít :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60894
11.11.20 17:24

Dej tomu čas.. Rozhodně bych se nerozhodovala kvůli penězům.. To fakt není vše

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5991
11.11.20 17:26
@pikola píše:
Už slyší svatební zvony znít :jazyk:

Jako milionarova panicka ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.11.20 17:29

Takže 33 a 29…ty 23… No prvního nechej nějaké, pro kterou nebude nudný. S druhým si nezávazně randíčkuj, třeba i nějaké dárečky budou a hledej třetího, který bude svobodný bezdětný a zábavný…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8497

Srdcem, holka, srdcem. Jinak to nefunguje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7834

Bez jakékoliv rypani, myslím si, že ani jeden. Oba mají něco pro tebe zajímavého, ale ani jeden není ten, co bys ho doopravdy chtěla. Jinak by ses tu vůbec neptala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
11.11.20 17:34

Podle toho, co píšeš, mi přijde, že o prvního nijak zvlášť nestojíš. Pokud do něj nejsi zamilovaná, ukonči to s ním a umožni mu tak najít k sobě někoho vhodnějšího. Být s ním jen z důvodu, abys mu neublížila, je nesmysl. Naopak právě tím mu ubližuješ. S druhým mužem to můžeš zkusit, zatím se asi moc neznáte, tak těžko říct. Ale pokud už rovnou víš, že nevlastní dítě nechceš, nepouštěla bych se do toho a hledala nějakého třetího muže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama