Nový vztah a tolerance

Anonymní
13.4.21 07:21

Nový vztah a tolerance

Ahoj holky, potřebovala bych od vás radu :?
Mám nový vztah který trvá přes dva měsíce.
S přítelem spolu nebydlíme a vídáme se občas o víkendech jelikož přes týden nemůžeme a jsme každý v jiném městě.
Přítel má teď své koníčky a já mám tréninky v týdnu.
Přítel mi řekl že na něj tlačim jelikož nejsem zvyklá se s klukem vídat jednou za 2 týdny o víkendu protože mi chybí. Řekl mi že se to snad srovná ale bojím se že se semnou rozjede když se nebudeme vídat často. Řekl mi že potom budeme trávit spolu víkendy až bude moct jelikož teď chodí hodně do lesa. Toleruju mu to a chápu to.
Chci se zeptat zda na něj hodně tlačim že chci s nim trávit čas a nenechám ho aby sám řekl kdy se chce vidět? :roll:
Jinak omlouvám se za chybičky v psaní.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6410
13.4.21 07:30

Když jsem začala chodit se svým mužem, překonával 170km vzdálenost několikrát týdne, aby mě mohl vidět. A denně jsme si volali a psali. Toliko k tvé otázce. Píšu to nerada, ale “ zas tak moc tě nežere”. Není to tvoje vina.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
68908
13.4.21 07:34

To je asi kus od kusu. A my to nevyvestime. Dala bych na vlastní pocit a kdybych měla od počátku už takové smíšené pocity a musela zakládat kvůli tomu diskuze, tak se na takovy vztah vybodnu. Lepsi to nebude. Dva si musí sednout, nepomuze fakt, že 10 slepic na emimino by to nevadilo.
Ja bych se na začátku vztahu taky nechtěla omezovat a rušit nějaké zajděte aktivity kvůli vztahu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1328
13.4.21 07:42

To máš těžko. Někoho odradíš přílišnou vzdáleností a někoho tím, že na něm budeš chtít být nalepená. My to tu nevyřešíme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1600
13.4.21 07:58

Tak evidentne uz ted ti ta frekvence nevyhovuje :nevim:…proc nemuzete chodit do lesa spolu? Vypada to, ze na jeho strane tam tadna velka zamilovanost neni. Jednou za 14 dni na vikend je objektivne strasne malo. Ted se mate co nejvic poznavat…ja tohle nikdy nezazila. Vzdycky jsem teda mela partnery ze stejného mesta. Kdyz jsem s nekym zacala chodit, tak jsme di vzdycky hledali ruzne casove skulinky, abychom mohli byt spolu. Klidne jsem vynechala nejake prednasky ve skole, jen abychom mohli byt chvili spolu…takze tento styl chozeni uprimne vubec nechapu, ja kdybych byla na tvem miste, tak to utnu a najdu si nekoho stejne naladeneho…takto se v tom muzes placat i dalsi rok dva a je jasne, ze spokojena nebudes :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25458
13.4.21 08:05

My jsme s manželem měli tři roky vztahu dva víkendy v měsíci. Ale v kontaktu jsme byli denně.
Kdysi, v 18 jsem chodila s klukem, který byl z jiného města, takže taky jen víkendy ( ale obvykle každý víkend, byť ne celý víkend a každý den, bydleli jsme u rodičů, takže to nebylo jen na nás, kolik máme času), docela to šlo. Holt spolu nebydlíte, abyste se viděli denně, ani nejste z jednoho paneláku, abyste se viděli často v týdnu.. Záleží jak si to nastavíte, jak to berete, jak vám to bude stačit. Ale ty dva víkendy jsou minimum mi přijde, aby se dal vztah rozvíjet. A měla by být v budoucnu šance, možnost na změnu. Nepřijde mi, že bys toho chtěla moc, nebo tlačila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.4.21 08:07
8o

Příspěvek upraven 13.04.21 v 18:11

• Citovat
  • Nahlásit
777
13.4.21 08:10
@Anonymní píše:
Ahoj holky, potřebovala bych od vás radu :?
Mám nový vztah který trvá přes dva měsíce.
S přítelem spolu nebydlíme a vídáme se občas o víkendech jelikož přes týden nemůžeme a jsme každý v jiném městě.
Přítel má teď své koníčky a já mám tréninky v týdnu.
Přítel mi řekl že na něj tlačim jelikož nejsem zvyklá se s klukem vídat jednou za 2 týdny o víkendu protože mi chybí. Řekl mi že se to snad srovná ale bojím se že se semnou rozjede když se nebudeme vídat často. Řekl mi že potom budeme trávit spolu víkendy až bude moct jelikož teď chodí hodně do lesa. Toleruju mu to a chápu to.
Chci se zeptat zda na něj hodně tlačim že chci s nim trávit čas a nenechám ho aby sám řekl kdy se chce vidět? :roll:
Jinak omlouvám se za chybičky v psaní.

Jste spolu dva měsíce a vidíte se ob víkend, takže jste se viděli už 4×, nebo, ať nežeru, možná dokonce 5×? A on má pocit, že tlačíš a že se vidíte moc často? A říkáš mu „přítel“? :D
Nechci ti kazit radost, ale přítel vypadá (chová se) trochu jinak…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3418
13.4.21 08:15
@Anonymní píše: Řekl mi že je zvykli se vídat jednou za 2 týdny jelikož neměl asi pořádnou holku a když se vídali často tak se prý furt hádali a já s nim jinak mám úžasný vztah je na mě hodný všechno můžeme to třeba časem zlepšit nebo ho nechat a netlacit na pilu?

Jste spolu 2 měsíce, takže když to přeženu, viděli jste se kolikrát? 4-5×? Tomu se neříká vztah, ale kamarád s výhodami :lol: normální to není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.4.21 08:16
8o

Příspěvek upraven 13.04.21 v 18:12

• Citovat
  • Nahlásit
3418
@Kutil Tom píše:
Jste spolu dva měsíce a vidíte se ob víkend, takže jste se viděli už 4×, nebo, ať nežeru, možná dokonce 5×? A on má pocit, že tlačíš a že se vidíte moc často? A říkáš mu „přítel“? :D
Nechci ti kazit radost, ale přítel vypadá (chová se) trochu jinak…

Jsme se trefili :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16388
@Anonymní píše: Řekl mi že je zvykli se vídat jednou za 2 týdny jelikož neměl asi pořádnou holku a když se vídali často tak se prý furt hádali a já s nim jinak mám úžasný vztah je na mě hodný všechno můžeme to třeba časem zlepšit nebo ho nechat a netlacit na pilu?

Ne nemáš úžasný vztah. Máš fantazii ve své hlavě a v té se vznášíš. Ve skutečnsti tě mistr má dost na háku už od začátku. A ne - nezlepší se to. Bude tě mít víc a víc na háku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16388
13.4.21 08:21
@Anonymní píše:
Jà vím, ale nechci to ukončit chyběl by mi je to první kluk který se ke mě chová hezky i když se teď nevídáme. Když jsme začali spolu chodit tam jsme se vídali. Jak mu začala sezóna kdy je furt v lese protože musí tak se snažím to tolerovat protože taky nemám čas když mám tréninky.
Do lesa bude chodit do května a pak prý budeme spolu více.
Jinak si každý den píšeme a jsme spolu v kontaktu. Jsem jeho první holka která je rozumná a ví co chce. Mám si s nim o tom pak promluvit? :(

To že necháváš partnery aby se k tobě chovali ještě hůře neznamená, že ten co do něj jsi zabouchnutá teď je v pořádku. Manipuluj s tebou - tím že tě nutí přistupit na to, co chce on, bez ohledu na tvoje potřeby. Rozumná v jeho řeši znamená dělá přesně to co chcci a nepíčuje. Jakmile budeš chtít cokoliv jiného než on, tak tě seřve jako ty ostatní. Neměl holku, protože je neschopný mít fungující vztah.

Čím dřív to ukončíš a čím dřív začneš věnovat pozornost sama sobě, svému sebepřijetí a sebevědomí, tm dřív se zbavš podobně patologických vztahů. A teda taky se to odrazí na tom, co budeš schopná dokázat ve sportu. Pokud si uvolníš všechu tu energii, kterou ti teď žere všechny ty úzkosti, zlost na sebe samu, nejistot a podobně, fakt se ti zlepší výkon - to je přesně to, o čem se při sportu říká, že to je v hlavě.

nejjednodušší cestou je najít si psycholožku a začít řešt proč se zamilováváš do kreténů co si tě neváží a jak se naučit mít ráda sebe samu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
777
13.4.21 08:21
@Anonymní píše:
Jà vím, ale nechci to ukončit chyběl by mi je to první kluk který se ke mě chová hezky i když se teď nevídáme. Když jsme začali spolu chodit tam jsme se vídali. Jak mu začala sezóna kdy je furt v lese protože musí tak se snažím to tolerovat protože taky nemám čas když mám tréninky.
Do lesa bude chodit do května a pak prý budeme spolu více.
Jinak si každý den píšeme a jsme spolu v kontaktu. Jsem jeho první holka která je rozumná a ví co chce. Mám si s nim o tom pak promluvit? :(

Tak jestli má nutnou sezónní práci, tak OK, počkej do května a pak uvidíš.
Promluvit asi ani nebude třeba, buď to bude OK a nebude o čem promlouvat, nebo nebude a pak promluva nepomůže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.4.21 08:25
:? :?

Příspěvek upraven 13.04.21 v 18:12

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu