Sousedka mrcha!

• Fotoalbum (2)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
12.4.21 20:41

Sousedka mrcha!

Ahoj, můj dotaz spočívá v tom, jak by jste se zachovali, co by jste dělaly v mém případě.
Jde o to že bydlíme v baráku s manželem a máme sousedy, kteří se přestěhovali asi před tristvre rokem. Sousedi jsou manželé a mají dvě malé děti. Ta ženská je na mateřský. Mluvila sem s ní jednou v životě a to z mojí iniciativy. Asi po tristvre roce mi bylo divné, že pokaždé co jsem doma, sousedka nikde 🤷‍♀️. Byla zalezla nebo maximálně prelezla zahradu a šup šup domu. Podotýkám že manžel je často dřív doma než já. V práci jsem kolikrát až do večera a někdy chodím i soboty. Kolikrát sem prijizdela k baráku a sousedku vidím z dálky jak seká trávu a najdou když sem dorazila, ona zalezla domu. Asi si teď spousta z vás říká, co je na tom… ALE!!! Když se vám tyhle nahodicky stávají tristvre roku? Tristvre a roku mi nebylo divného nic avšak na kocni hrála roli spousta takových situaci dohromady a mě to najednou docvaklo. Doma mi pár měsíců manžel vyprávěl, jak pokecal se sousedkou a s jiným sousedéem a další blbosti. Ale slovo sousedka ta konkretni, jsem slysela nějak dost často. Ona měla smůlu v tom, že mi to. manzel vždycky doma výpravěl o čem si povídali. Byli to blbosti typu počasí, práce okolo baráku, pak potřebovala tohle a ptala se na mě co dělám a tak. Sám manžel uznal že je hodně divný proč se tristvre roku, celou dobu co se tam nastěhovali baví jen s ním. Že si taky říkal že je divný že když sem na obzoru já že ona vypadne. Podotýkám že když sme se se sousedkou jednou bavily, nepřišlo mi ze bych ji nesedla. Mylsela že bude myho manzela ukolovat a potrebovala tohle a tamhleto. Chodila schválně před ním v plavkách a tak dále… Jednou jsem ji vyhmatla když po něm něco chtěla a servala sem ji na dvě doby ve zkratce ať si dá pohov a dá pokoj mymu chlapovi. Bůh ví co se ale po tu dobu tak odehrálo… Znáte to takovej ten blbej pocit. Na tu krávu se musím dívat kazdej den… Vlastně ani nevím na co přesne se ptám… Potřebovala sem to říct, jaký jsou dneska mrchy to není možný…

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Velikost písma:
11726
12.4.21 20:44

Moc tomu nerozumím, ty jsi jí seřvala, a divíš se, že před tebou utíká?

• Nahlásit
12248
12.4.21 20:44

Rekni svemu osetrujicimu lekari, at ti zmeni medikaci.

• Nahlásit
41241
12.4.21 20:45
@ontarova.stara píše:

Tak nejak. A slovo tristvre me docela fascinuje, novy level cislovek :mrgreen:

• Nahlásit
19609
12.4.21 20:45
@ontarova.stara píše:

Ne, ne, ne!

Já chci vědět, co se tam toho třištvrtě roku dělo :cert:

• Nahlásit
59873
12.4.21 20:47

Také tomu nerozumím. Kde je zakopaný pes?

• Nahlásit
9040
12.4.21 20:48
@Kelsey píše:
Také tomu nerozumím. Kde je zakopaný pes?

Pes chcípnul???

• Nahlásit
12248
12.4.21 20:48
@Cattus píše:
Ne, ne, ne!Já chci vědět, co se tam toho třištvrtě roku dělo :cert:

No co asi. Zakladatelky muz se chodil uklidnit k sousedce z dohledu sve dozorkyne.

• Nahlásit
67507
12.4.21 20:49

Proč rves na babu co ani neznáš? Twl.. Já se taky častěji vídám se sousedem než s jeho manželkou, kolikrát kecame přes plot.. Naštěstí má normální babu tedy.. Pac dělat mi scény, tak ji pošlu k šipku :think:

• Nahlásit
1475

A „sousedka mrcha“ jseš ty nebo ona?

• Nahlásit
59873
@Alriga píše:
Pes chcípnul???

Kde je zakopaný pes = kde je problém se u nás říká.

• Nahlásit
1030

Zlatá česká vesnice :srdce:

• Nahlásit
9040
12.4.21 20:50
@Kelsey píše:
Kde je zakopaný pes = kde je problém se u nás říká.

To byl pokus o vtip. :oops:

• Nahlásit
18226

Sice pani nehovori reci meho kmene, ale vyrozumela jsem, ze si mysli, ze ji sousedka svadi manzela :think:?

• Nahlásit
60558

@Kelsey Na zahradě, u sousedky :mrgreen:

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat