Nudný život

Anonymní
12.12.19 18:18

Nudný život

Mám strašně nudný život.. V 6:00 vstanu jdu do školy přijdu domů ve 16:00 pak jsem na mobilu a pak chci jít spát ale usnu asi až ve 2h ráno. O víkendech stávám kolem 12 H a pak nevím co mám dělat u nás ve vesnici žádný kamarádi nemám a prostě se nudím a třeba jen poslouchám písničky o prázdninách to sami akorát když jedem na dovolenou tak je to dobrý.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6430
12.12.19 18:21

Na vesnici můžeš: jezdit na koni, na kole, chodit do přírody, jet na výlet jinam, navštívit někoho z rodiny… To by bavilo mě. Najdi si to svoje, ať tě nemrzi ztracený čas

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11764
12.12.19 18:21

Jaký si to uděláš, takový to máš ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
122
12.12.19 18:23

A doma nepomáháš? Třeba vygruntovat celý byt/dům? Naštípat dřevo? Jít se projít do lesa - v létě na maliny, borůvky, na výlet třeba vlakem o pár zastávek dál?
Zajet si do města, něco zařídit? Zajít na kurz plavání nebo v létě o prázdninách si zaplatit intenzivní jazykový kurz?
Já se třeba v polovině června sbalila a jela na stáž do Německa přes školu - makat do hotelu. Nenudila jsem se, naučila se jazyk, naučila se jak vycházet s penězi, vrátila se v polovině září a nastoupila do dalšího ročníku.
Co takhle brigáda o víkendu? Třeba pravidelně v soboty jít vybalovat zboží na 12hodinové směny? Nudit se nebudeš a ještě si něco vyděláš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
122
12.12.19 18:24

Kolik ti je?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.12.19 18:25

Usínáš pozdě, protože jsi znuděná. Jdi si odpoledne raději zaběhat, než si lehnout s telefonem. Když se trochu unavíš, usneš dřív. A ta nuda je v tobě, musíš hledat, co by tě bavilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2577
12.12.19 18:27

A co my s tim? Jaky zivot chces, zakovy si ho udelas. Ze nemas konicky apod. za tebe nikdo jiny nevyresi. Ze nemas kamarady, tak to taky nikdo jiny nevyresi.

Mozna by to chtelo vic povinnosti. Nemas absolutne zadny. Proste nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
198
12.12.19 18:28

Kup si medvídka mývala. :lol: ;) (pardon, ale to nešlo nenapsat)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.12.19 18:31

@FraDeu je mi 14. Doma občas pomáhám, Do lesa někdy zajdu například na houby ale nemyslím si že je to něco co bych zrovna chtěl je mi dobře a mými kamarády. Taky bych jezdil že školou jenže do Německa a Vídně se jezdí jen v prosinci. Brigády asi chápeš že když mi je 14. Do města tak často jezdit nemůžu, vlastně nevím ani proč.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
12.12.19 18:34

@Cenarius neříkám že nemám koníčky a že nemám kamarády. Jen že u nás ve vesnici nemám kamarády. Mám něco co mě baví ale není to úplně obvyklá věc a pro mě není ani moc dostupná.

• Nahlásit
  • Citovat
21150
12.12.19 18:40
@Anonymní píše:
@FraDeu je mi 14. Doma občas pomáhám, Do lesa někdy zajdu například na houby ale nemyslím si že je to něco co bych zrovna chtěl je mi dobře a mými kamarády. Taky bych jezdil že školou jenže do Německa a Vídně se jezdí jen v prosinci. Brigády asi chápeš že když mi je 14. Do města tak často jezdit nemůžu, vlastně nevím ani proč.

Já bych si četla, poslouchala muziku a snila. Ostatně, tohle jsem dělala ve 14 já. A taky cvičila na piano, chodila ven se psem, povídala si s kamarádkou (ne na chatu, ale osobně).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13738
12.12.19 18:53

Tyjo vesnice je super, zahoď mobil, to je žrout času. Můžeš sportovat, můžeš číst, něco tvořit, pořídit si psa a chodit s ním na procházky, běhat, cvičit ho. Nebo zajed za kamarádama do města.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.12.19 19:04

Ja jsem hodne jezdila ma kole chodila behat ma brusle… psala jsem si deníky, kreslila, psala basnicky chodila do knihovny hodne se ucila delali jsme projekty ( chodila jsem na 8 lety gympl) spis jsem porad nestihala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.12.19 20:27

Začni běhat. Fakt. Pomůže ti to. A pak začni číst. Například fantasy nebo co tě baví. Pak si stáhni seriály. Uč se anglicky. Mně být 14 a být zdravá…, jedu na rok studovat střední skolu do USA přes stipendium (existují různe nadace)..Sportovala bych, studovala, randila.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
12.12.19 21:02

Je mi 16. Žiju ve městě, ale o prázdninách trávím čas na vesnici. A těch možností, co delat je opravdu moc. Napadá mě, ze ja bych si treba založila malou zahrádku. Každý den se o ni musíš starat a odměna bude sladká, pokud se povede.
A nějaký zvíře máš? O něj je taky potreba postarat se.
Ja nevim ale ja si vždycky uspořádám myšlenky, kdyz můžu chvilku vypadnout z města. Každopádně bydlet na vesnici je asi trošku větší rozdíl.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama