Nutím ho do společného bydlení?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.07.19 11:01
nutím ho do bytu?

Ahoj, je mi 23, přítelovi 27. Jsme spolu 5,5 roku a z toho 3 roky ve společném bydlení, pak jsme ale dostali výpověď z bytu a teď jsme 3 měsíce ještě ve starém. Jde o to, že já jsem celá taková „hrr“ do vybírání nového, lepšího bytu. Ten dosavadní byl totiž dosti žalostný a starý. Jsem denodenně na portálech nabízející byty a průmerně tak 2× denně se o tom zmíním. Po týdnu ale přítel začal být dost zlý, s tím, ať to furt nehledám, že stejně ta nabídka v říjnu už nebude aktuální, že se vždy stejně do nějakého zamiluju a stejně je drahý. A že už nemluvím o ničem jiném.
Mně teda přijde normální, že řeším, kde budeme bydlet, těším se na to. On vždy vybuchne, že na něj dělám nátlak a chci drahé byty, a pak spolu třeba den nemluvíme. Málokdy nějaký pošle sám od sebe, říká, že si najdeme hezký a chce se mnou bydlet, ale přijde mi, že prostě se do toho vnitřně nehrne.
Je ale zajímavý, že když si chci „povídat o sexu“, plánech na léto, je aktivní. Jak začnu o ****bydlení nebo o psovi, startuje.****
Myslíte, že to moc řeším nebo ho do toho prostě moc nutím a jemu se do nového nájmu zas tolik nechce? Chci vztah, kde se oba těší, že si hledají lepší bydlení a ne abych se bála ukázat, jaký byt jsem našla.
Vztah máme jinak pěkný, ale přijde mě, že obecně závazky ho děsí.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Uslava
Ukecaná baba ;) 1693 příspěvků 27.07.19 11:05
@Anonymní píše:
Ahoj, je mi 23, přítelovi 27. Jsme spolu 5,5 roku a z toho 3 roky ve společném bydlení, pak jsme ale dostali výpověď z bytu a teď jsme 3 měsíce ještě ve starém. Jde o to, že já jsem celá taková „hrr“ do vybírání nového, lepšího bytu. Ten dosavadní byl totiž dosti žalostný a starý. Jsem denodenně na portálech nabízející byty a průmerně tak 2× denně se o tom zmíním. Po týdnu ale přítel začal být dost zlý, s tím, ať to furt nehledám, že stejně ta nabídka v říjnu už nebude aktuální, že se vždy stejně do nějakého zamiluju a stejně je drahý. A že už nemluvím o ničem jiném.
Mně teda přijde normální, že řeším, kde budeme bydlet, těším se na to. On vždy vybuchne, že na něj dělám nátlak a chci drahé byty, a pak spolu třeba den nemluvíme. Málokdy nějaký pošle sám od sebe, říká, že si najdeme hezký a chce se mnou bydlet, ale přijde mi, že prostě se do toho vnitřně nehrne.
Je ale zajímavý, že když si chci „povídat o sexu“, plánech na léto, je aktivní. Jak začnu o ****bydlení nebo o psovi, startuje.****
Myslíte, že to moc řeším nebo ho do toho prostě moc nutím a jemu se do nového nájmu zas tolik nechce? Chci vztah, kde se oba těší, že si hledají lepší bydlení a ne abych se bála ukázat, jaký byt jsem našla.
Vztah máme jinak pěkný, ale přijde mě, že obecně závazky ho děsí.

A chceš drahé byty?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.07.19 11:07

Právě, že jsme si daly strop a ten vždy dodržím…
On jen startuje, když řeknu, byt"

vokishka
Neúnavná pisatelka 15596 příspěvků 27.07.19 11:08

Je otázka, jaké byty vybírat. Jinak ale pokud už běží výpovědní lhůta, je třeba se tím výběrem vážně zabývat a nedělat mrtvého brouka.

arinecka
Kelišová 6950 příspěvků 27.07.19 11:10

Takže máte tři měsíce na to aby se našel jiný byt? To čeká až to budete mít za týden a nebudete mít kam jít?

Sany80s
Echt Kelišová 7565 příspěvků 27.07.19 11:11

Vzhledem k tomu, že spolu už nějakou dobu bydlíte, je to zvláštní.

Uživatel je onlineg.sandova
Kelišová 6254 příspěvků 27.07.19 11:11

A on chce bydlet pod mostem?

Náměsíčná
Závislačka 4539 příspěvků 27.07.19 11:12

On má pravdu byty co jsou teď v nabídce už v říjnu nebudou. Jestli teda neplánujete odejít dřív. To jestli hledáš drahý byt bys měla vědět ty co si můžete dovolit. Třeba nechce dát za byt plno peněz a pak počítat každou kačku.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.07.19 11:19
@Náměsíčná píše:
On má pravdu byty co jsou teď v nabídce už v říjnu nebudou. Jestli teda neplánujete odejít dřív. To jestli hledáš drahý byt bys měla vědět ty co si můžete dovolit. Třeba nechce dát za byt plno peněz a pak počítat každou kačku.

Je pravda, že u většiny inzerátů je „volné ihned, nebo od 1.8.“, ale stejně mě to štve, nechce se mnou řešit. Včera mi řekl „dřív jsme spolu měli v tuhle dobu sex, a teď zase hledáš byt“
Jde o to, že tamto bylo spíše studentské bydlení, a tohle bude opravdovější, jestli ho to v jeho 27 neděsí.
Já spíš asi čekám, že řekne „lásko, tady jsem našel krásný byt, kde s tebou chci už doopravdy žít, kdy pujdeme na prohlídku?“
a spíš nutím puberťáka do závazku

Uslava
Ukecaná baba ;) 1693 příspěvků 27.07.19 11:21
@Anonymní píše:
Právě, že jsme si daly strop a ten vždy dodržím…
On jen startuje, když řeknu, byt"

Většina chlapů nechce nic plánovat. Jen se rozhlédni kolem sebe. Proto mají papaláši sekretářky protože jinak by byli v háji. Papírování a zařizování rádi přenechají jiným. Taky jsou často finančně negramotní, protože ono to vždycky nějak dopadne že. Proto mají problémy v podnikání a proto je jich taky hodně bez domova, protože se o sebe neumí postarat. Tak buď to bude tenhle případ a nebo prostě s tebou neplánuje budoucnost. Obojí je pro život špatné. Chceš mu do konce života dělat mámu?

Uslava
Ukecaná baba ;) 1693 příspěvků 27.07.19 11:22
@Náměsíčná píše:
On má pravdu byty co jsou teď v nabídce už v říjnu nebudou. Jestli teda neplánujete odejít dřív. To jestli hledáš drahý byt bys měla vědět ty co si můžete dovolit. Třeba nechce dát za byt plno peněz a pak počítat každou kačku.

Podívat by se mohl, aby měli společnou představu co by společně asi tak chtěli a kolik do toho chtějí dát.

nozu
Extra třída :D 12795 příspěvků 27.07.19 11:23

Já si myslím, ze tří měsíce není až tak dlouhá doba na to najít byt. Také bych byla aktivní a hledala nové bydlení. Vždyť se přece na prohlídce můžete domluvit na pozdějším nastěhování. To chování přítele je takové zvláštní.

Kriss Tina
Extra třída :D 12200 příspěvků 27.07.19 11:26

Tak o tom nemluv 2× denně, máš nějaký cenový limit, tak se jim rid, najdi byt a příteli prostě oznam kdy jdete na prohlídku. Když nebude spolupracovat, tak mu řekni že se stěhuješ sama at si on jde třeba pod most no…

Roach
Kecalka 207 příspěvků 27.07.19 11:28

Nenutíš.

Pokud on sám nové bydlení vůbec neřeší a je to pouze na Tobě, pokud má problém s tím, že je to drahé, ale levnější nehledá… tak mi přijde celkem nedospělí. O sexu a dovolené se pán bavit chce, ale o tom, kde budete za pár měsíců bydlet ne?? :zed:

Nemá problémy v práci? Není z něčeho ve stresu? Pokud ano, tohle se musí řešit a hlavně se o tom musí mluvit. Držet to v sobě a kopat kolem je opravdu to nejhorší co může bejt.

Zkus se zamyslet a odpovědět si, zda to je partner, na kterého je spolehnutí a ve kterém máš oporu. Pokud ano, tak má nejspíš nějaký vnitřní problém a chtělo by to řešit.

Pokud si odpovíš ne, tak sama víš, co máš dělat.

Držím palce. Hlavně mysli svou hlavu a nenech si od něho věšet bulíky na nos. Teď je totiž čas, kdy se na Vás dva musíš podívat nezamilovanýma očima.

Jana525
Kelišová 5867 příspěvků 27.07.19 11:36

Neni pripraveny na posun ve vztahu, na zavazky a problemy.
Hledala bych si bydleni jen pro sebe.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama