Nutím ho do společného bydlení?

Anonymní
27.7.19 11:01

nutím ho do bytu?

Ahoj, je mi 23, přítelovi 27. Jsme spolu 5,5 roku a z toho 3 roky ve společném bydlení, pak jsme ale dostali výpověď z bytu a teď jsme 3 měsíce ještě ve starém. Jde o to, že já jsem celá taková „hrr“ do vybírání nového, lepšího bytu. Ten dosavadní byl totiž dosti žalostný a starý. Jsem denodenně na portálech nabízející byty a průmerně tak 2× denně se o tom zmíním. Po týdnu ale přítel začal být dost zlý, s tím, ať to furt nehledám, že stejně ta nabídka v říjnu už nebude aktuální, že se vždy stejně do nějakého zamiluju a stejně je drahý. A že už nemluvím o ničem jiném.
Mně teda přijde normální, že řeším, kde budeme bydlet, těším se na to. On vždy vybuchne, že na něj dělám nátlak a chci drahé byty, a pak spolu třeba den nemluvíme. Málokdy nějaký pošle sám od sebe, říká, že si najdeme hezký a chce se mnou bydlet, ale přijde mi, že prostě se do toho vnitřně nehrne.
Je ale zajímavý, že když si chci „povídat o sexu“, plánech na léto, je aktivní. Jak začnu o ****bydlení nebo o psovi, startuje.****
Myslíte, že to moc řeším nebo ho do toho prostě moc nutím a jemu se do nového nájmu zas tolik nechce? Chci vztah, kde se oba těší, že si hledají lepší bydlení a ne abych se bála ukázat, jaký byt jsem našla.
Vztah máme jinak pěkný, ale přijde mě, že obecně závazky ho děsí.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4477
27.7.19 11:05
@Anonymní píše:
Ahoj, je mi 23, přítelovi 27. Jsme spolu 5,5 roku a z toho 3 roky ve společném bydlení, pak jsme ale dostali výpověď z bytu a teď jsme 3 měsíce ještě ve starém. Jde o to, že já jsem celá taková „hrr“ do vybírání nového, lepšího bytu. Ten dosavadní byl totiž dosti žalostný a starý. Jsem denodenně na portálech nabízející byty a průmerně tak 2× denně se o tom zmíním. Po týdnu ale přítel začal být dost zlý, s tím, ať to furt nehledám, že stejně ta nabídka v říjnu už nebude aktuální, že se vždy stejně do nějakého zamiluju a stejně je drahý. A že už nemluvím o ničem jiném.
Mně teda přijde normální, že řeším, kde budeme bydlet, těším se na to. On vždy vybuchne, že na něj dělám nátlak a chci drahé byty, a pak spolu třeba den nemluvíme. Málokdy nějaký pošle sám od sebe, říká, že si najdeme hezký a chce se mnou bydlet, ale přijde mi, že prostě se do toho vnitřně nehrne.
Je ale zajímavý, že když si chci „povídat o sexu“, plánech na léto, je aktivní. Jak začnu o ****bydlení nebo o psovi, startuje.****
Myslíte, že to moc řeším nebo ho do toho prostě moc nutím a jemu se do nového nájmu zas tolik nechce? Chci vztah, kde se oba těší, že si hledají lepší bydlení a ne abych se bála ukázat, jaký byt jsem našla.
Vztah máme jinak pěkný, ale přijde mě, že obecně závazky ho děsí.

A chceš drahé byty?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.7.19 11:07

Právě, že jsme si daly strop a ten vždy dodržím…
On jen startuje, když řeknu, byt"

• Citovat
  • Nahlásit
22411
27.7.19 11:08

Je otázka, jaké byty vybírat. Jinak ale pokud už běží výpovědní lhůta, je třeba se tím výběrem vážně zabývat a nedělat mrtvého brouka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9674
27.7.19 11:10

Takže máte tři měsíce na to aby se našel jiný byt? To čeká až to budete mít za týden a nebudete mít kam jít?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8830
27.7.19 11:11

Vzhledem k tomu, že spolu už nějakou dobu bydlíte, je to zvláštní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10567
27.7.19 11:11

A on chce bydlet pod mostem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5098
27.7.19 11:12

On má pravdu byty co jsou teď v nabídce už v říjnu nebudou. Jestli teda neplánujete odejít dřív. To jestli hledáš drahý byt bys měla vědět ty co si můžete dovolit. Třeba nechce dát za byt plno peněz a pak počítat každou kačku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.7.19 11:19
@Náměsíčná píše:
On má pravdu byty co jsou teď v nabídce už v říjnu nebudou. Jestli teda neplánujete odejít dřív. To jestli hledáš drahý byt bys měla vědět ty co si můžete dovolit. Třeba nechce dát za byt plno peněz a pak počítat každou kačku.

Je pravda, že u většiny inzerátů je „volné ihned, nebo od 1.8.“, ale stejně mě to štve, nechce se mnou řešit. Včera mi řekl „dřív jsme spolu měli v tuhle dobu sex, a teď zase hledáš byt“
Jde o to, že tamto bylo spíše studentské bydlení, a tohle bude opravdovější, jestli ho to v jeho 27 neděsí.
Já spíš asi čekám, že řekne „lásko, tady jsem našel krásný byt, kde s tebou chci už doopravdy žít, kdy pujdeme na prohlídku?“
a spíš nutím puberťáka do závazku

• Citovat
  • Nahlásit
4477
27.7.19 11:21
@Anonymní píše:
Právě, že jsme si daly strop a ten vždy dodržím…
On jen startuje, když řeknu, byt"

Většina chlapů nechce nic plánovat. Jen se rozhlédni kolem sebe. Proto mají papaláši sekretářky protože jinak by byli v háji. Papírování a zařizování rádi přenechají jiným. Taky jsou často finančně negramotní, protože ono to vždycky nějak dopadne že. Proto mají problémy v podnikání a proto je jich taky hodně bez domova, protože se o sebe neumí postarat. Tak buď to bude tenhle případ a nebo prostě s tebou neplánuje budoucnost. Obojí je pro život špatné. Chceš mu do konce života dělat mámu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4477
27.7.19 11:22
@Náměsíčná píše:
On má pravdu byty co jsou teď v nabídce už v říjnu nebudou. Jestli teda neplánujete odejít dřív. To jestli hledáš drahý byt bys měla vědět ty co si můžete dovolit. Třeba nechce dát za byt plno peněz a pak počítat každou kačku.

Podívat by se mohl, aby měli společnou představu co by společně asi tak chtěli a kolik do toho chtějí dát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14146
27.7.19 11:23

Já si myslím, ze tří měsíce není až tak dlouhá doba na to najít byt. Také bych byla aktivní a hledala nové bydlení. Vždyť se přece na prohlídce můžete domluvit na pozdějším nastěhování. To chování přítele je takové zvláštní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18238
27.7.19 11:26

Tak o tom nemluv 2× denně, máš nějaký cenový limit, tak se jim rid, najdi byt a příteli prostě oznam kdy jdete na prohlídku. Když nebude spolupracovat, tak mu řekni že se stěhuješ sama at si on jde třeba pod most no…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
212
27.7.19 11:28

Nenutíš.

Pokud on sám nové bydlení vůbec neřeší a je to pouze na Tobě, pokud má problém s tím, že je to drahé, ale levnější nehledá… tak mi přijde celkem nedospělí. O sexu a dovolené se pán bavit chce, ale o tom, kde budete za pár měsíců bydlet ne?? :zed:

Nemá problémy v práci? Není z něčeho ve stresu? Pokud ano, tohle se musí řešit a hlavně se o tom musí mluvit. Držet to v sobě a kopat kolem je opravdu to nejhorší co může bejt.

Zkus se zamyslet a odpovědět si, zda to je partner, na kterého je spolehnutí a ve kterém máš oporu. Pokud ano, tak má nejspíš nějaký vnitřní problém a chtělo by to řešit.

Pokud si odpovíš ne, tak sama víš, co máš dělat.

Držím palce. Hlavně mysli svou hlavu a nenech si od něho věšet bulíky na nos. Teď je totiž čas, kdy se na Vás dva musíš podívat nezamilovanýma očima.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6766
27.7.19 11:36

Neni pripraveny na posun ve vztahu, na zavazky a problemy.
Hledala bych si bydleni jen pro sebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama