Nutrilon 1 forte?

Nia
3
10.9.06 18:06

Nutrilon 1 forte?

Máte někdo zkušenosti s Nutrilonem 1 forte? Malá má v 8 týdnech 4,5kg (při narození 3,1kg) a paní doktorka nám řekla trošku brzdit, jenže Dianka je jedlík a u forte prý je větší sytivost, ale stejná energ. hodnota jako u normálního mlíka.Jsme plně na UM a dáváme 5× denně 150ml Nutrilonu AR1, který nám vyhovuje, ale asi jí nestačí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2114
10.9.06 19:13

Ahoj, malé sem ho dávala. Od 1m byla na UM, takže přes den N1 a na noc N1F. Nejspíš zasytí víc, spala 10h bez jídla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
319
10.9.06 19:54

Nia: malá měla při narození 3,85 a v 6-týdnech 5,20 a paní doktorka nic nenamítala…tak nevím proč by si měla brzdit :?: jinak N1F jsem zrovna dneska koupila budu ho dávat poprvé,tak jsem zvědavá a pak napíšu… :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
144
10.9.06 20:00

Ahojky, malýmu sou 3 měsíce a od 7 týdnů sme na UM. Teď jí 4× denně 150 ml Nutrilon 1 Premium a na noc Nutrilon 1 Forte, protože mi spal třeba od 19 h do 6h do rána a ráno řval hlady, bolelo ho bříško a přecházelo to až tak po druhé dávce. Teď když mu dám na noc Forte, tak mi ráno jí normálně a nepláče, asi to fakt zasytí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
700
10.9.06 20:24

Já přes den kojím a dokrmuju Nutrilonem Omneo a na noc dávám Nutrilon Forte. A vyhovuje naprosto. Malá spinká celou noc 19-7 a ráno jí stačí jenom mlíčko ode mě. Ale myslím že není asi vhodný na celodenní stravu, píšou na něm že je vhodný právě třeba na noc, nebo když je potřeba víc zasytit mimčo, ale jako doplněk.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1372
10.9.06 23:07

AHOJ maminky,

taky se chystám koupit Nutrilon Forte a naší malé ho chci zkusit dát na noc. Naše malá bude mít pět týdnů v úterý, a jsme tři dny plně na UM Nutrilon Premium 1, přes den papá každé tři hodiny, či každé 4 hod. 90 ml Přs noc chci Nutrilon Forte, aby byla více zasycená, a třeba i déle spinkala… Na UM jsem přešla, kvůli slabému mlíčku, malá mi po koju vždy plakala, tak jsem musela začít dokrmovat :-) a teď je spokojená a dle dr. pěkně přibírá. Opravdu ten Nutrilon Forte miminko tak zasytí více, že se mu může prodloužit i délka spaní v noci??? :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2114
11.9.06 08:26

Mischiina: to musíš vyzkoušet jak Vám to padne. Já sem napsala že nejspíš kvůli tomu spala 10h bez jídla ale jistá si tím nejsem, třeba by tahle spala i s obyč N :idea: Ale co tu čtu sou tu na N1F samé kladné ohlasy…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
319
11.9.06 10:15

Zdravím…

Tak jsem N1F dala včera poprvé a malá spala od 21-5 pak si cucla z prsu a spala ještě 2 hoďky…ani nevím jestli se budí hladem,protože pak z prsu párkrát potáhne a spí dál :)
Po jedné noci ale nemůžu hodnotit…do pěti spát se jí jednou podařilo i po HIPPU…pokud to však bude pokračovat,účinek to má :lol:
Průběžně budu informovat :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1372
12.9.06 16:44

AHOJ,
SANY: tak včera jsem Nutrilon forte 1 koupila a opravdu to zabralo, malá mi spinkala po koupačce od 20.30 do 3.30, potom se znovu napapala a spala do 7.00, tak to opravdu učinek má. Jsem zvědavá zase na dnešní noc, v 19 h vykoupeme a pak dáme spinkat, tak do kdy to vydrží :-) :twisted: :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17669
23.11.06 15:52

Chci s ezeptat jestli vam N1F deti netvrdil? Kadily pak normalne? My jsme od 7.dne plne na UM, navam Nutrilon Omneo,protoze mala ma trosku lenive streva,po N Premium byla zaspuntovana az az, po Omneu kadi apon 1× denne co dva dny :? Chci ji zkusit dat Forte na delsi spani, ale nevim,co to s ni udela.. :?:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2114
23.11.06 16:11

Zuzaa: malá s tím problémy neměla… ale je fakt že než sme na to najely tak žádné vyprazdňovací potíže neměla, no je třeba vyzkoušet…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.11.06 19:30

Zuzaa , my tvrdli po Nutrilonu Premium i Forte, Omneo plival, takže jsme skončili na Bebě. Jo a to delší spaní ti Forte možná nezajistí - nám teda ne.

Beruška :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7461
24.11.06 15:35

Nám teda Forte taky nepomohlo, spíš naopak. holky se budily po hodině a po každém jídle se rovnou i vykakaly, průtokáč. Škoda, už bych byla ráda, kdyby jedly raději víc a míň často. Možná zkusíme přejít na jiný druh mlíka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6927
29.12.06 23:30

Ahoj,

my jsme na UM od 3.tydne. Ze zacatku Beba HA AR 1, pak NUtrilon AR1, ale po nem byla strasne zabetonovana, a ty davky ji ani nestacily.TAk ted davame HAMI forte 1 a dobry, ted ji ho delam, jeste do vlockoveho vyvaru a od pristiho tydne budem na noc davat HAJAJU.

Pije 5 az 7 krat denne 210 ml. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama