Nuttela a dvouměsíční mimi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pppetulda22
Kecalka 215 příspěvků 1 inzerát 18.12.17 21:09
nuttela a dvoumesicni mimi

Ahoj prosim o nazor. Mozna se vam muj dotaz bude zdat blby ale nikde jsem nic nemohla najit. Dnes jsme s muzem jeli nakupovat darky a tchyne hlidala nase dvoumesicni mimi. Kdyz jsme prijeli pro ni tak tchyne s radosti rekla ze ji dala na dudlik nuttelu a ze ji strasne chutnala, ze at zkusi i jine chute nez jen mliko.coz me rozcililo protoze vim z ceho je nuttela slozena(orechy, cukr a ecka) a ze tohle by urcite nemelo jist dvoumesicni mimi. rikala ze ji toho moc nedala ale ja ji neverim protoze kdyz mala vyplivla dudlik tak mela celou pusu hnedou. Nejsem nejaka bio matka ale bojim se ze kvuli tem orechum muze mit v budoucnu treba nejake alergie. Myslite ze kdyz dostane jednou neco takoveho v tak malem veku ze ji to muze v budoucnu ublizit?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Reakce:

Lara Farseer
Zasloužilá kecalka 896 příspěvků 18.12.17 21:12

Myslím, že pro jednou se nic nestane, ale důrazně bych s tchyní promluvila a trvala na tom, ať jí to už necpe… ve dvou měsících do ní cpát takovou přeslazenou sra*ku, to bych asi nerozdejchala :cert:

lisma
Závislačka 3251 příspěvků 1 inzerát 18.12.17 21:12

No kontroluj alergická reakciu a ak sa objaví, treba sa poradiť s doktorom, čo by také malé mimi mohlo. Do budúcna by to následky zanechať nemalo, ale babička je teda fakt padnutá na hlavu :zed:

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 32861 příspěvků 10 inzerátů 18.12.17 21:12

Pokud se nevyskytla alergická reakce okamžitě, tak to žádné následky mít nebude. :zed: tchýně je fakt tydýt

Kolarkaa
Kecalka 435 příspěvků 18.12.17 21:13

To si nemyslim, pripadna alergie by se projevila hned asi - chtela bych tchyni videt, kdyby reakci fakt mininko dostalo. Vic se k tomu nevyjadruju a tchyne by dnes hlidala naposledy!

vejilka
Závislačka 4296 příspěvků 18.12.17 21:13

To je krá. a ta tchýně :pocitac: Příště jí dítě na hlídání nedávej. Bude pak zkoušet furt nové a nové věci. Určitě bych jí k tomu řekla svoje. Nemyslím si, že by to mělo do budoucna nějaký vliv, pokud potom nebylo miminku špatně

Jana206
Nadpozemská drbna 26147 příspěvků 18.12.17 21:14

Urcite se neotravi. I kdyz to neni idealni, tak z dlouhodobeho hlediska zadne nasledky mit nebude, pokud neprodelala okamzitou reakci.
Nicmene tchyne uz by samostatne nehlidala minimale do doby, nez by mi dite bylo schopno říct, co se delo, tak kolem 3 let.

KKatka23
Echt Kelišová 7855 příspěvků 18.12.17 21:16

Ty jo, tak to je hustý i na mě a to je co říct, já se s tím jídlem moc nes*** :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: no ale jako klid - jestli během dneška a zítřka jí nevyskočí vyrážka či něco takovýho, tak je to ok. A i pokud vyrážka naskočí, tak ona zmizí. Kdyby měla nějakou brutál reakci, tak by to bylo hned, takže v klidu. Do budoucna to určitě vliv mít nebude. Jinak teda já osobně jsem naštvávací typ a tchýni bych řekla, že to bylo naposled, co byla s malou sama :mrgreen: :pankac:

nenivolnynick
Kecalka 348 příspěvků 18.12.17 21:17

Jako nic ji nebude, ale tchýně by to schytala řádně a hlavne bych ji rekla ze do budoucna na zadne jeji silene experimenty nechci vidět… 2m mimino, to mi hlava nebere 8o to nechci videt co prijde pozdeji

pppetulda22
Kecalka 215 příspěvků 1 inzerát 18.12.17 21:17

Alergickou reakci nemela nebo aspon jsem nic nevypozorovala. Tak to jste me uklidnili holky diky.No tchyne videla jak jsem nastvana a rekla neco v tom smyslu ze mi radsi nemela rikat ze ji to dala. takze mi to prislo ze kdyz ji priste neco da tak za mymi zady a ani mi jic nerekne. takze hlidani u ni se ted asi budu vyhybat

Jana206
Nadpozemská drbna 26147 příspěvků 18.12.17 21:18

Ja bych se jeste zamyslela, co k tomu tchyni vedlo. Prijde mi na hlavu nechavat nekde dvoumesicni, byt nekojene miminko. Treba plakalo a ona ho neumela jinak utisit. Dovedu si predstavit, ze to mohla byt delsi doba, nez jste se vymotali z obchodaku. Tak male dite patri k matce, jine osobe jen do kocarku.

nenivolnynick
Kecalka 348 příspěvků 18.12.17 21:21
@Jana206 píše:
Ja bych se jeste zamyslela, co k tomu tchyni vedlo. Prijde mi na hlavu nechavat nekde dvoumesicni, byt nekojene miminko. Treba plakalo a ona ho neumela jinak utisit. Dovedu si predstavit, ze to mohla byt delsi doba, nez jste se vymotali z obchodaku. Tak male dite patri k matce, jine osobe jen do kocarku.

To smad ne… jednak myslim, ze by to z ni vypadlo a nevidim problem dat 2m mimco na dve hodky babičce, tedy babicce s rozumem, tehle bych ho asi dlouho osamote nedala, zvlast po jeji poznamce ze mela mlčet

EDIT tedy predpokladam že zakladatelka zna svoje miminko, ze je spokojene i s prarodici na tu chvili nez si nakoupi. Moje by pobyt v kocaru prorvalo a nez ho tahat do obchodaku…

Příspěvek upraven 18.12.17 v 21:23

KKatka23
Echt Kelišová 7855 příspěvků 18.12.17 21:22

@Jana206 já nemám tchýni, ani nikoho jinýho, kdo by mi děti hlídal, ale jen po pár konverzacích s mojí babi jsem si stopro jistá, že jí to tchýně klidně mohla dát ze své vlastní iniciativy - protože „jiříček taky když byl miminko, tak dostával medík na dudlíček a nic mu nebylo“ a protože ony ty ženský jak maj vnouče, tak mi přijde, že jsou jak jebnutý a nutně potřebujou vyvíjet nějakou vlastní činnost, která bude jakože prospěšná tomu miminu a ideáloně, která udělá z matky dítěte blbečka… :nevim:

scentini
Závislačka 3385 příspěvků 18.12.17 21:22

Tak to je drsny, tchyni uz bych s miminkem samotnou nenechala.

vlcacek01
Ukecaná baba ;) 1175 příspěvků 18.12.17 21:26

@pppetulda22 tchýni bych upozornila co vše se mohlo stát, kdyby nastala alergická reakce.aby si uvědomila co mohla způsobit a chytla se za nos. Rázně bych vysvětlila že na dudlík vážně nic nepatří matlat!!Kde na to choděj fakt nechápu :pocitac:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková se uzavřela do sebe. Jaké jsou teď její plány a co bude dělat?

Prožívá nejhorší období svého života a projevuje se to na její psychice.... číst dále >

Slunce, seno, bikiny a krajka: Ochotská pálí ostrými, kdo bude její cíl?

Je to přesně pět let, co Michaela Ochotská (33) dala výpověď na Nově a... číst dále >

Články z Ona Dnes

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama