Nynějším partner a bývalá láska

Anonymní
2.6.21 17:30

Nynějším partner a bývalá láska

Ahoj holky, spíš se potřebuji vypovídat než radu. Na to žádná rada vlastně ani není. Sama jsem si pohnojila co jsem mohla i když vlastně jsem udělala co jsem chtěla.

Byla jsem s manželem 11 let. Byla to láska se vším všudy. Zařídili jsme si život ( hypotéka na RD, auto, dovolená ). Po 3 letech se nám narodila dcera. Já po mateřské nastoupila do zaměstnání. Fungovalo vše normálně, ale já jsem se zakoukala do kolegy. Svobodný bezdětný a starší než já a vlastně i než manžel. Po půl roce to prasklo a já i, když se teda manžel strašně moc snažil udržet rodinu, tak jsem odešla i s dcerkou. Nějakou dobou jsem bydlela u rodičů a pak se nastěhovala k příteli i s dcerkou. Vše bylo hezké, malá ho má ráda a on jí. Chová se k ní jak kdyby to byla jeho vlastní. Já jsem s ním neplánovaně otěhotněla a teď jsem ve 20 tt. Přítel a dcera se strašně moc těší.
Ale já mám v hlavě úplně něco jiného. Strašně ráda bych vrátila čas, neodešla od svého manžela, když miminko, tak s ním. Mám v hlavě, to, že jsem ublížila dceři. Že jsem jí vzala tátu i když strejdu má hodně ráda. Nic takového my vlastně ani neřekla, ale můj pocit je takový jaký je. I když asi se pletu. Teď to nejhorší co můžu říct. Ani vlastně to miminko nechci, říkám si, že budu tím pádem zaháčkovana ve vztahu, který nechci. Mám ho ráda, ale vím, že ho nemiluji, vlastně ani nikdy v tom ani ta pravá láska nebyla. Jenom my s ním bylo fajn a já takhle po*rala život dceři a mě a vlastně i exmanželovi.
Možná, že jsou to jen hormony. Exmanžel má vztah ve, kterém je spokojený. Což mu přeji. O dceru se stará a vše je bez problémů. Ale… to velký Ale.

Holky, vím, že si za to můžu sama. Že jsem se zblbla do chlapa ( i když hodného),tak jsem nechala to co jsem měla. A nic jiného než se s tím naučit žít, se nedá. Neskazim dalšímu dítěti dětství. Ale je toho na mě strašně moc. Kamarádkám to říct nemůžu. Ani asi nechci. Vím, že vypadám jak pitomec.

Prosím o anonym. Je to hodně citlivé. Děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
258
2.6.21 17:37

Ty jsi neuvěřitelná 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21215
2.6.21 17:42

Soudit tě nebudu, na to jsou tu jiné, ale vytrestala ses sama. V podstatě jsi učebnicový příklad jak to dopadá, když mozek spadne do spoďárů. Bohužel už je pozdě to zvrátit, i kdyby ses vrátila k exmanželovi, dalšími dítěti rozbiješ rodinu. Žádná rada na to vlastně není, buď ráda, že sis aspoň vybrala hodného chlapa a ne žádné hovado, jak se často stává.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1682
2.6.21 17:50

No teď už můžeš jen sahat do svého svědomí nic víc… A prosímte už zůstaň tam, Kde jsi… Vybrala sis takový život tak si ho teď žij…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
911
2.6.21 17:51

Trochu mi přijde, že ti vlastně vadí že exmanžel má jový vztah ve kterym je spokojený a nebrečí po večerech kvůli tobě :roll:
Sperma do tebe novej přítel asi násilím nestrčil, tak proč sis nechala udělat dítě když ho nechceš?
Máš co si zasloužíš, líto mi je jen dětí a novýho partnera, ti si tohle nezaslouží

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
279
2.6.21 17:57

Jak se to… Pozdě bycha honiti, že? 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11529
2.6.21 18:24

Manžel se strašně moc snažil, vše s ním bylo fajn, přesto jsi dala přednost kolegovi.
Zkus si vzpomenout proč, třeba ti to pomůže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
792
2.6.21 18:25

No a co chceš tady slyšet? Exmanžel má naštěstí nový život, a stejně byl by blázen, kdyby tě vzal zpět a ještě těhotnou.

Toto by si měly přečíst všechny ty bláznivě zamilované do kolegů, není jich tu málo. :think:

Prostě zůstaneš buď s přítelem nebo sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
472
2.6.21 18:39

Nechtěla jsi dítě ale jsi už ve 20tt. Na co jsi čekala, proč jsi to neřešila dřív, opravdu nechápu… no nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.6.21 18:42

A nemuzou to byt zblble hormony? :think: me v tehotenstvich napadalo tolik blbosti…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6549
2.6.21 18:46
@Anonymní píše:
Ahoj holky, spíš se potřebuji vypovídat než radu. Na to žádná rada vlastně ani není. Sama jsem si pohnojila co jsem mohla i když vlastně jsem udělala co jsem chtěla.

Byla jsem s manželem 11 let. Byla to láska se vším všudy. Zařídili jsme si život ( hypotéka na RD, auto, dovolená ). Po 3 letech se nám narodila dcera. Já po mateřské nastoupila do zaměstnání. Fungovalo vše normálně, ale já jsem se zakoukala do kolegy. Svobodný bezdětný a starší než já a vlastně i než manžel. Po půl roce to prasklo a já i, když se teda manžel strašně moc snažil udržet rodinu, tak jsem odešla i s dcerkou. Nějakou dobou jsem bydlela u rodičů a pak se nastěhovala k příteli i s dcerkou. Vše bylo hezké, malá ho má ráda a on jí. Chová se k ní jak kdyby to byla jeho vlastní. Já jsem s ním neplánovaně otěhotněla a teď jsem ve 20 tt. Přítel a dcera se strašně moc těší.
Ale já mám v hlavě úplně něco jiného. Strašně ráda bych vrátila čas, neodešla od svého manžela, když miminko, tak s ním. Mám v hlavě, to, že jsem ublížila dceři. Že jsem jí vzala tátu i když strejdu má hodně ráda. Nic takového my vlastně ani neřekla, ale můj pocit je takový jaký je. I když asi se pletu. Teď to nejhorší co můžu říct. Ani vlastně to miminko nechci, říkám si, že budu tím pádem zaháčkovana ve vztahu, který nechci. Mám ho ráda, ale vím, že ho nemiluji, vlastně ani nikdy v tom ani ta pravá láska nebyla. Jenom my s ním bylo fajn a já takhle po*rala život dceři a mě a vlastně i exmanželovi.
Možná, že jsou to jen hormony. Exmanžel má vztah ve, kterém je spokojený. Což mu přeji. O dceru se stará a vše je bez problémů. Ale… to velký Ale.

Holky, vím, že si za to můžu sama. Že jsem se zblbla do chlapa ( i když hodného),tak jsem nechala to co jsem měla. A nic jiného než se s tím naučit žít, se nedá. Neskazim dalšímu dítěti dětství. Ale je toho na mě strašně moc. Kamarádkám to říct nemůžu. Ani asi nechci. Vím, že vypadám jak pitomec.

Prosím o anonym. Je to hodně citlivé. Děkuji.

Jen bych krapet pozmenil tvou definici „podelala jsem zivot dceri, exmanzelovi a take sobe“.

Kdyz vis ze v tom nebyla laska, tak proc jsi s nim jen nejakou dobu nesukala a hned rozbijela manzelastvi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6549
2.6.21 18:50
@Nickjmeno píše:
Trochu mi přijde, že ti vlastně vadí že exmanžel má jový vztah ve kterym je spokojený a nebrečí po večerech kvůli tobě :roll:
Sperma do tebe novej přítel asi násilím nestrčil, tak proč sis nechala udělat dítě když ho nechceš?
Máš co si zasloužíš, líto mi je jen dětí a novýho partnera, ti si tohle nezaslouží

To je slozite. Dotycna je vlastne svym zpusobem nevinna. Jeste nepochopila, ze je stavena na etapovy zivot, ale ona porad chce ten maratonsky. Neni nejak spatna ale vztah dokaze prozivat naplno jen urcity cas, pak prijde cas na zmenu a musi jit. Blby je ze si zatim z kazde etapy odnasi dite.

Bud to pochopi nebo bude nestastna na miste a hrat si na rodinku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
2.6.21 18:51

Lidská pravidla...

Byl jsem dlouho jen čtenář, a podobných story je tu kvanta - vždycky pak člověk lituje.

Nebudu nikoho soudit, jen k tomu něco napíšu - hodně mimo mísu.
My, lidé jsme si nastavili, že muž s ženou bude celý život spolu. Mělo by to tak být, je to vzor a mělo by se to dodržovat.
Jenomže se to nedodržuje. Nejsem statistik, ale co rodin se rozvádí, co partnerů má milenku/milence. PROČ? Protože prostě dlouhou dobu s jedním samečkem/samičkou nejde žít. (Ano, jsou výjimky, ale o těch teď ne.)
Nejde to, někomu to vydrží 10 let, jinému 15, někdo už po 5 letech hledá nějaké vzrůšo někde jinde. Přitom to všichni vidí, jak to dopadá. Já sám mám problém, takém mi doma něco chybí ( mazlení ) tak jsem taky hledal jinde. Když vám chybí červené krvinky, tak vám doktor předepíše nějaký doplněk. V životě je to také tak. Nejhorší jsou Ti mravokárci, co napíšou, že by se nikdy nespustili. Nikdy neříkej nikdy, ta chemie je svinstvo a nikdy člověk neví, do čeho spadne.
Tím samozřejmě nikoho neomlouvám.
Jen jsem chtěl říct, že lidé, jako inteligentní tvorové by si už konečně měli připustit, že se taková věc může stát a samozřejmě se stává. A měli by změnit pravidla. Ne tak, že budu měnit samičku každý měsíc, ale trochu tolerovat nějaký úlet, nebo snad lépe řečeno „propad mysli“ nebo ztrátu myšlení… A počítat s tím. A nastavit jiná pravidla.
Já vím, že to zní naprosto jako sci-fi, ale podle mě je to snad jediná cesta, jak si vzájemně neubližovat. Tu toleranci připravovat již od útlého mládí a připravovat generaci na takové řešení. Já sám si dokážu představit, že se s manželkou na měsíc trhneme s tím, že se prostě na chvíli zablbneme a že se pak zase každý bez šrámu vrátíme k sobě. Ano, ano, zní to divně, ale to jen proto, že to je pro všechny spatně v mysli, není to podle pravidel. Ale vždyť ty pravidla si můžeme změnit. Hoďte kamenem, kdo se nikdy nezakoukal někde jinde a kdyby neměl morální zábrany, už by to dopadlo. Ty zábrany jsme si udělali my, lidé a pak kvůli nim trpíme jako psi.

Nevím, jestli jsem přesně popsal to co jsem chtěl říct, ale vrátím se k původnímu dotazu. Je to smutné, ale jenom proto, že na to takhle nahlížíme. Ano 3 roky je dlouhá doba na to něco vracet, ale říká se, že vztah s milenkou/milencem je v konečné fázi po měsíci společného bydlení…

Prosím nekomentovat!!!

Trochu odlehčení, jiný kraj, jiný mrav…doporučuji kouknout na těch prvních 10 minut..

https://www.ceskatelevize.cz/…0037/titulky
cca od 5:20 - 15 min

https://www.ceskatelevize.cz/…oslav-stingl
od cca 2:20

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2848
2.6.21 18:53
@Lucie_Sx píše:
Manžel se strašně moc snažil, vše s ním bylo fajn, přesto jsi dala přednost kolegovi.
Zkus si vzpomenout proč, třeba ti to pomůže.

Proč?

Přece protože se snažil.

Už se nesnaží a bez zakladatelky se obejde, tak je zase zajímavý.

Teď se snaží nexťák a zakladatelka už přemýšlí, jak z toho ven.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.6.21 18:58

@PeVak pochopila jsem dobre, ze by sis rad zablbnul, ale pani by asi nebyla nadsena a ty by sis mohl pripadat blbe, tak z toho udelas rovnou naboženstvi, jo :lol: a budes mit svate pravo… :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat