Reklama

Obávám se konce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.18 22:12
Obávám se konce

Zdravím holky,

jsem cca rok s přítelem a plánujeme svatbu, která je za měsíc.

Poslední dobou, ale přemýšlím nad spoustou věcí ohledně našeho vztahu a nejsem si jistá, jestli do toho chci jít. Pokusím se Vás trochu uvést do děje.

Potkali jsme se náhodou na webové seznamce, ale on po mě koukal už docela dlouho, ale já si toho nevšimla (nejsem zrovna nejbystřejší :lol: :lol: ). První rande bylo úžasné, strávili jsme spolu celý večer, a vše bylo naprosto :* :dance: :dance:. Po cca 2 měsících mi vybouchlo bydlení, tak jsem se k němu nastěhovala (podotýkám, že to navrhnul on). Po cca 2 měsících přisla hádka (ani nevím důvod), před pár dny z něj vypadlo, že to hádající období bylo kvůli tomu, že mám náročnou práci, kde mi chodí spousta emailů a občas i kolem půlnoci a on to bral, že mi píše milenec. Teď je delší dobou už klid, prý si už to nemyslí, ale mě zaráží pár věci:

1. dneska jsme spolu byli na zahradě, povídali si, a pak každý pracoval, potom se najednou zvedl a šel telefonovat za skleník, abych ho náhodou neslyšela, volal asi 10 minut, pořád se smál, byl nadšený a trochu se i červenal, když přišel zpět, tak jsem se ho zeptala, kde byl a on, že to bylo z práce, potřeboval něco vyřešit… Nechala jsem to být…
  2. často chodí na noční směny a dříve nechával NB všude, měla jsem do něj přístup, protože jsem si občas NB nechávala v práci, ale cca před 2 měsícema začal NB si všude brát sebou, nebo ho schovává po domě (když je v práci, tak často uklízí a našla ho třeba v gauči, pod postelí, ve skříni mezi oblečením) a měnil si heslo (na nové jsem se neptala), a dává si pozor, abych mu náhodou nekoukala, co na něm dělá.
  3. nikdy neměl MT zakódovaní a teď najednou má (PIN mi dal) a náhodou jsem si všimla, že má protokol hovorů a SMS vždy celý smazaní
  4. často mi vytíká, že má Ing. a já jen maturitu, a když jsem mu řekla, že si chci udělat dálkově VŠ, tak mi to zakázal…

Zažili jste něco podobného? Nevím, proč tak najednou mi všechno připadá, přitom nám to v poslední době klape, povídáme si, děláme si ze všeho srandu, je milý, vychází mi vstříc, není podráždění…

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

kyticka86
Ukecaná baba ;) 1009 příspěvků 08.05.18 22:17

Taky by se mi to asi nelibilo.

Ale treba planuje nejake svatebni prekvapko a nechce, abys to vedela :nevim:.

Emimin7
Echt Kelišová 8842 příspěvků 08.05.18 22:17

Jak ti muze zakazovat dodelat si VS? Jinak tohle vubec nevypada jako zdravy vztah, vzdyt jste oba zarlivi a kontrolujete se. Mel bych pochopeni pro rozchod a ne svatbu.

ivašot.
Kelišová 6414 příspěvků 08.05.18 22:18
@Anonymní píše:
Zdravím holky,

jsem cca rok s přítelem a plánujeme svatbu, která je za měsíc.

Poslední dobou, ale přemýšlím nad spoustou věcí ohledně našeho vztahu a nejsem si jistá, jestli do toho chci jít. Pokusím se Vás trochu uvést do děje.

Potkali jsme se náhodou na webové seznamce, ale on po mě koukal už docela dlouho, ale já si toho nevšimla (nejsem zrovna nejbystřejší :lol: :lol: ). První rande bylo úžasné, strávili jsme spolu celý večer, a vše bylo naprosto :* :dance: :dance:. Po cca 2 měsících mi vybouchlo bydlení, tak jsem se k němu nastěhovala (podotýkám, že to navrhnul on). Po cca 2 měsících přisla hádka (ani nevím důvod), před pár dny z něj vypadlo, že to hádající období bylo kvůli tomu, že mám náročnou práci, kde mi chodí spousta emailů a občas i kolem půlnoci a on to bral, že mi píše milenec. Teď je delší dobou už klid, prý si už to nemyslí, ale mě zaráží pár věci:

1. dneska jsme spolu byli na zahradě, povídali si, a pak každý pracoval, potom se najednou zvedl a šel telefonovat za skleník, abych ho náhodou neslyšela, volal asi 10 minut, pořád se smál, byl nadšený a trochu se i červenal, když přišel zpět, tak jsem se ho zeptala, kde byl a on, že to bylo z práce, potřeboval něco vyřešit… Nechala jsem to být…
  2. často chodí na noční směny a dříve nechával NB všude, měla jsem do něj přístup, protože jsem si občas NB nechávala v práci, ale cca před 2 měsícema začal NB si všude brát sebou, nebo ho schovává po domě (když je v práci, tak často uklízí a našla ho třeba v gauči, pod postelí, ve skříni mezi oblečením) a měnil si heslo (na nové jsem se neptala), a dává si pozor, abych mu náhodou nekoukala, co na něm dělá.
  3. nikdy neměl MT zakódovaní a teď najednou má (PIN mi dal) a náhodou jsem si všimla, že má protokol hovorů a SMS vždy celý smazaní
  4. často mi vytíká, že má Ing. a já jen maturitu, a když jsem mu řekla, že si chci udělat dálkově VŠ, tak mi to zakázal…
Zažili jste něco podobného? Nevím, proč tak najednou mi všechno připadá, přitom nám to v poslední době klape, povídáme si, děláme si ze všeho srandu, je milý, vychází mi vstříc, není podráždění…

vychází ti vstříc, je milý, není podrážděný…u nás se tak projevovaly výčitky svědomí, když měl milenku. Jeho mobil jsem v té době párkrát našla na hodně zvláštních místech.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.18 22:19

@kyticka86: Popravdě, se tímto uklidnuji…
@Emimin7: Nenápadně jsem to nahodil a hned mě seřval, ať na to zapomenu, že nebude chodit se studentkou a že bych to stejně nezvládla…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.18 22:21

@ivašot.: TO mi taky říkala známá, bohužel má takové zaměstnání, že je celý den pryč autem a občas v kanceláři, takže nikdy nevím, co kde dělá…

EvulinkaB18
Ukecaná baba ;) 1010 příspěvků 08.05.18 22:21

Tak já bych asi poslechla vlastní intuici… :nevim: Presne jak je napsano, nevypadá to na zdravý vztah..Ale my do toho nevidime, on opravdu muže neco plánovat pro tebe jako prekvápko a proto ty telefonáty, atd…Asi bych si s nim promluvila.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.18 22:22

@EvulinkaB18: Když to zkusím, tak se vždy ohradí, ať nežárlím, že nikoho nemá a na téma něvera mi řekl, že by mi to nikdy nepřiznal, a že by toho byl schopen…

mamina2017
Ukecaná baba ;) 1033 příspěvků 08.05.18 22:24

Všechno, co tady bylo napsáno je možné… ale pokud se necítíš na svatbu, tak to fakt nedělej..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.18 22:25

@mamina2017 Ze začátku jsem to chtěla víc, teď mám poslední dobou takový pocit, jestli to fakt chci… Nechci ji zrušit, ale ani se rozejí…

Helileli
Závislačka 2865 příspěvků 08.05.18 22:26
@Anonymní píše:
@kyticka86: Popravdě, se tímto uklidnuji…
@Emimin7: Nenápadně jsem to nahodil a hned mě seřval, ať na to zapomenu, že nebude chodit se studentkou a že bych to stejně nezvládla…

8o seřval? Ne, takovýho chlapa bych si nevzala. Když pominul současné divne chování, tak opravdu už jen tohle naznačuje, že v něm může být zárodek despoty, který může začít po svatbě bujet jak rakovina.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.18 22:28

@Helileli JEště mě pořád přesvědčuje, ať skončím na HR a jdu někam jinam, protože vydělám více, tak mu to není příjemné…

Laddmie
Závislačka 3375 příspěvků 13 inzerátů 08.05.18 22:30

Je asi jedno, jestli to ukončíš teď nebo později. Jednou k tomu stejně dojde… i když zase škoda promarněného času s ním. Důvěra a respektování druhého je základ vztahu, což vy nemáte ani jedno.

mamina2017
Ukecaná baba ;) 1033 příspěvků 08.05.18 22:31

Ale když rozhoduje o tvém životě, tak to asi není úplně v pořádku, ne?… za chvíli ti bude kontrolovat oblečení v jakém jdeš, nalíčení a kolik máš peněz… brrr..

Ewiczka
Kecalka 329 příspěvků 08.05.18 22:31

Hele, seřval tě, když jsi chtěla dělat VŠ, a chce, abys změnila práci, abys vydělávala méně než on. Kdyby ti to řekla nějaká kamarádka - poradila bys jí, aby si ho vzala?

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

Mišíka a Arichtevu podržely divačky: Kdyby Bagárová hrála v seriálu...

Zatímco si publikum pochvaluje nadupadný ročník, soutěžící StarDance 2018... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >