Reklama

Uhodil mě o zeď

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

KristenRoy
Nováček 9 příspěvků 08.05.18 20:41
Uhodil mně o zeď

Mě je 20 let, příteli 23 let
Jsem se svým pří­te­lem půl roku, za­tím jsme se ni­kdy moc ne­há­da­li, jen tak ob­čas kvů­li drob­nos­tem. Jed­nou jsme spo­lu je­li na vý­let a zá­ro­veň jsme s se­bou vza­li mé­ho ka­ma­rá­da se sestrou a ješ­tě ka­ma­rád­ku té se­st­ry. Vše pro­bí­ha­lo z mé­ho po­hle­du na­pros­to při­ro­ze­ně, spon­tá­ně, by­lo ve­se­lo, ani můj pří­tel se mi ne­zdál ni­jak ne­klid­ný. Vše se ale změ­ni­lo, když jsme se vrá­ti­li z vý­le­tu a do­je­li k ně­mu do­mů, by­ly jsme tam sa­mi dva, je­ho ro­di­če by­ly ta­ké pryč. Za­ča­lo to jed­nou hloupou po­znám­kou z je­ho stra­ny: „tak co? Mys­líš, že se ten hl už do­sta­teč­ně na­ba­žil?“. Mys­lel tím to­ho ka­ma­rá­da. Za­čal mi vy­čí­tat, že jsme se k so­bě moc mě­li, že se cho­vám, jak da apod. Různě mě tahal, snažila jsem se mu vycuknout, zvyšoval hlas, chytal mě za ruce a občas zmáčkl…Ne­cha­pu, co to do něj vje­lo, ale když mi za­čal sprostě na­dá­vat, tak jsem se ne­u­dr­že­la a za­ča­la na něj řvát ta­ky. Když o mém ka­ma­rá­do­vi za­čal vel­mi vul­gár­ně mlu­vit, praš­ti­la jsem ho do hru­di, ani to s nim neh­lo. Na­čež mě pev­ně stis­kl ru­ce k so­bě, dal mi je před ob­li­čej a smě­rem ke zdi mě tá­hl, až mě o ní pev­ně opřel (praš­til). Hroz­ně sem se lek­la a řek­la, ať na mě ne­sa­há. Hlou­pě se smál a ze­ptal se mě, jest­li se s ním chci prát, ješ­tě jsem se na pro­test tro­chu poh­la, abych uká­za­la, že kdy­bych se sna­ži­la, tak se z je­ho se­vře­ní do­sta­nu (ale ne­do­sta­la bych se). Po­dí­val se mi do očí a ře­kl, ať ne­dě­lám kra­vi­ny, ne­bo to pro mě ne­skon­čí hez­ky. Pak mě pus­til. Ni­ko­mu bych ta­ko­vou si­tu­a­ci ne­přá­la, v tu chví­li se sku­teč­ně mů­že­te jen mod­lit, pro­to­že že­ny ma­ji pro­ti mužům mi­ni­mál­ní šan­ci. Skon­či­lo to tak, že jsme se ro­ze­šli. :,(

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlinepikola
Neúnavná pisatelka 18958 příspěvků 08.05.18 20:44

Tak jste spolu nebo jste se rozešli? Pokud to druhé, tak se tím vůbec netrap.

Celeste97
Zasloužilá kecalka 655 příspěvků 08.05.18 20:44

Dobře že s ním nejsi, tohle většinou končí domácím násilím :poblion: Buď ráda že jsi se ho zbavila včas :hug:

růžový achát
Závislačka 3968 příspěvků 08.05.18 20:46

Skončilo to tedy nejlíp jak mohlo.To bude dobry, najdeš si lepšího :hug:

Uživatel je onlineannasmyc
Kecalka 219 příspěvků 08.05.18 20:46

Uf, dobře jsi udělala. Ubožák a srábek, co si troufá na slabší…Hlavně už ho neber zpátky, takovéhle násilí se jen stupňuje a když už po půl roce začal takhle, tak to nebude láska na celý život. Hodně štěstí :kytka:

EvulinkaB18
Ukecaná baba ;) 1008 příspěvků 08.05.18 20:46

Tak jestli jste se rozešli, tak je to v poradku, ne? S takovým bych nebyla totiž ani o minutu dýl…

Uživatel je onlineDetsa
Echt Kelišová 9968 příspěvků 08.05.18 20:48

@KristenRoy netrap se tim :kytka:. Řekl bych, ze muž co je schopen takových aktů nemá dobrý výhled do budoucna. Mohlo by to dopadnout časem i daleko hůř. Muž má tu silu používat na tvou obranu ne utok.

Příspěvek upraven 08.05.18 v 20:49

Tableta
Závislačka 3965 příspěvků 08.05.18 20:48

Je dobře, že jste se rozešli. Už se k němu nevracej. Jen by se to horšilo. Nikdy nevíš, co od takovýho člověka můžeš čekat.

vertunka
Závislačka 4580 příspěvků 08.05.18 20:51

8o 8o co na to rict??
Ja jsem nikdy chlapa neuhodila a pn me taky ne. Lidi co se navzajem mlati a strkaj mi prijdou nenormalni.

GabinkaCh
Ukecaná baba ;) 2247 příspěvků 08.05.18 21:09

A tobě je to líto, viď? :roll:

axelina
Ukecaná baba ;) 1880 příspěvků 3 inzeráty 08.05.18 21:10

@KristenRoy ufff díky bohu že jste se rozešli…brrrr. zažila jsem neco podobneho. taky jsme se rozešli a jsem dnes moc ráda :-) mam jineho klidneho…nevztahnul by na mě ruku :-)

KristenRoy
Nováček 9 příspěvků 08.05.18 21:23
Kristen.Roy
@GabinkaCh píše:
A tobě je to líto, viď? :roll:

Ano, miluju ho, i přes to všechno. Není to lehké.

KristenRoy
Nováček 9 příspěvků 08.05.18 21:26
@EvulinkaB18 píše:
Tak jestli jste se rozešli, tak je to v poradku, ne? S takovým bych nebyla totiž ani o minutu dýl…

Ano, já se s nim v afektu rozešla, kdyby tuto situaci zažil někdo jiný, napsala bych mu, ať na nic nečeká a uteče od něj, jenže já se nemůžu zbavit nutkání ho znovu vidět a promluvit si, neboť mi stále píše zprávy

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.18 21:46

@KristenRoy Je pravda, že jsem takovou situaci nezažila, ale moje rada zní: Nevracej se k němu, nikdy nevíš, jak to může dopadnout příště

tini
Ukecaná baba ;) 1330 příspěvků 5 inzerátů 08.05.18 21:52

Rozhodne nevracej.Je to zarlivec, surovec a rozhodne ne chlap pro zivot. V zivote potkaji cloveka ruzne veci a jak on by se asi choval a byl ti oporou?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama