Obezita a podvaz žaludku

440
1.4.14 14:03

obezita a podvaz zaludku

Ahoj chtela bych si udelat podvaz zaludku pri me visce 160 vazim 85kg je to hruza nejde to dolu sportem dietami jehlickami proste nic mi nepomaha chtela bych se dostat na svoji puvodni vahu 59kg pribrala sem v tehu kdyz se porodila tak sem ani nechtela ven jak sem se za sebe stydela mate nekdo takovou zkusenost s podvazem dekuji za odpovedi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2762
1.4.14 14:07

Pokud myslis bandaz zaludku tak na tu bys musela pri sve vysce vazit alespon 103 kg (BMI 40) nebo 90 kg plus vazne zdravotni obtize.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17533
1.4.14 14:11

Já myslím, že nejdřív se musí hubnout pod lékařským dohledem a pak je teprve možnost bandáže.
Ale na to vážíš ještě málo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5200
1.4.14 14:13

Promiň, ale pokud vážíš 85kg i při tvé výšce a uvažuješ o podvazu, tak to chce spíš pomoc psychologa než jít pod skalpel. :roll:
Navíc i u podvazu chtějí doktoři dokázat, že máš silnou vůli a budeš dodržovat jejich dietu (jídelníček). I podvaz se dá totiž očůrat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1826
1.4.14 14:15

@dajka.11
To je snad vtip? Sportuj, nejez nezdravě a něco, :roll: proto udělej sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29582
1.4.14 14:17

@dajka.11 :roll: přestan´se přecpávat, sportuj, nech si vyšetřit štítku a pak blbni :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
440
1.4.14 14:25

Ach jo kdyz rikam ze mi nic nepomaha tak asi to myslim vazne neprecpavam se pohybu mam dost sem postacka jezdim na kole beham do kopcu trasu mam dlouhou 19,5km prijedu domu a chodim ven s malou takze vecinou cele dny sem venku na jidlo poradne nemam cas :-(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26176
1.4.14 14:32
@dajka.11 píše:
vecinou cele dny sem venku na jidlo poradne nemam cas :-(

no a v tom bude ten problem, ze..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
440
1.4.14 14:39

No nevim rano snesani v praci ovoce (vecinou jablko) pak obed odpoledne jen slenku mleka a vecer zeleninu nemam cas na jidlo jako ze bych si vyvarovala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26176
1.4.14 14:52
@dajka.11 píše:
No nevim rano snesani v praci ovoce (vecinou jablko) pak obed odpoledne jen slenku mleka a vecer zeleninu nemam cas na jidlo jako ze bych si vyvarovala

Jako tohle si myslis, ze zhubnes? 8o Tohle ti nekdo vymyslel tuhle dietu, nebo sis tuhle hladovku naordinovala sama?
Bud chces zhubnout a neco pro to udelat, nebo se trap hlady, bude ti to k nicemu a budes mit porad milion vymluv, jak to nejde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
440
1.4.14 14:55

Ja se hlady netrapim uz sem zvykla takhle jist

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26176
1.4.14 14:55

No a proto jsi tlusta, vis?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2170
1.4.14 14:57

@dajka.11 Ty jsi trdlo :mrgreen: Jsme na tom tak nějak stejně (váhově) Já jsem teď v těhotenství jedla úplně jinak než jindy, nějak mi to naskočilo samo. Jedla jsem až 7× denně. Během těhotenství jsem zhubla 12 kilo. Když jsem přestala kojit tak mi opět naskočilo to co dříve…jím max 2× denně a někdy i sladkosti. Nu, co budu dál povídat, kila co jsem shodila mám opět nahoře :zed: Teď se už týden „trápím“ tím že se snažím jíst pravidelně. Vidíš že zhubnout jde bez diet a mučení v posilovně. Na bandáž žaludku jsi ještě žížalka :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
1.4.14 15:06

Léčit příčinu :) s doktorem jsi mluvila? rozházené hladiny hormonů? hormonální antikoncepce?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3138
1.4.14 15:13

Mela jsem tu cest s paní, co bandaz vysloveně za rok prezrala. Nech si udělat jídelníček odborníkem. Divila by ses, co obézních lidí ve skutečnosti trpí podvíživou. A troufnu si tvrdit, ze to ty na Tom nebudeš líp ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat