Obezita a těhotenství

Napsat příspěvek
Velikost písma:
Mellanie
18.4.10 09:30

Dobré ráno kočky.
""http://www.celysvet.cz/skin/smile/s8652.gif:http://www.celysvet.cz/…le/s8652.gif

  • Citovat
  • Upravit
69235
18.4.10 09:37

Ahoj, kdes vzala toho smajlíka?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Mellanie
18.4.10 09:54

terinka:stáhla.. :dance:
Tak jak je ,co vaříš?

  • Citovat
  • Upravit
69235
18.4.10 10:24

Já vařím kuřecí plátek na grilu, brambory a zeleninový salát.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Mellanie
18.4.10 10:54

terinka:pěkně dietně.. :mrgreen:
Já dodělavam květákovou polévku..a druhý pak možná vytahnem pangase a brambor nebo až k večeři.uvidim.

  • Citovat
  • Upravit
946
18.4.10 13:14

Ahojte holky :mavam:

jak si vám čtu, tak jste mě některé trochu uklidnily, že se vám to povedlo. Protože jsem zabrousila na net a tam všude čtu, že to může být i tlušťoukou. A včera s tím dokonce přišel i můj, že by to chtělo zhubnout a půjde to! sprosťák :cert:
Tak už nevím. :nevim:
Asi vám přijdu blboučká, ale tohle řeším poprvé a nemám s kým si o tom promluvit. :cry:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
69235
18.4.10 15:01

Bereniko vůbec, proč blboučká, jsme tu, můžeme pokecat. Jak máme stejné problémy, tak si nějak víc rozumíme :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
946
18.4.10 18:52

děkuji :dance:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1934
18.4.10 20:13

Zdravím vás všechny :mavam: . Holky, já jsem silnější, ale jako příčinu neplodnosti jsem to nebrala, protože přítel má špatný SPG. Teď jsem „pár dní těhotná“ a už přemýšlím, jak se budu vůbec hýbat, když přiberu další kilča. Spíš jde o to, vyhnout se té těhotenské cukrovce a cpát se vitamínkama, ni? Je pravda, že jedině těhotenství mě odvedlo od depresí z tloušťky.
A krom toho jsem z těch co „to neumí nosit“, jak napsala Terinka, tak se cítím fakt škaredá.
Holky, co to jako má být - bandáž žaludku. To vám vážně někdo doporučil?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
946
18.4.10 20:34

gratuluji k očekávání :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12681
18.4.10 21:17

ahoj, jsem taky tlustá a otěhotnět nemůžu, mám PCO, bez Clostilu neovuluji, takže za to ta tloušťka může. Defakto se nesnáším za to, že nedokážu schodit a pak otěhotnět. Dělám si to sama, nevím jestli jednou vyhraju na dobezitou, alespoň částečně, ale doma jsou všichni festovní. Teď se jen děsím aby jsem po hormonech ješt nenabrala :cert:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
485
18.4.10 21:28

Holky tak já nevím mám taky velkou nadváhu a otěhotněla jsem bez problémů hned.Tak vám moc moc přeju ať se zadaří a máte brzo vytoužená mimča. :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Mellanie
19.4.10 10:20

To chce klid… :andel:
nesnáším slova tlustá..
Tak a radši jdu bo bych se musela rozčílit..a to fakt nemám zapotřebí.

  • Citovat
  • Upravit
Mellanie
19.4.10 10:23

goldenka:POKUD SI TAK ZOUFALÁ a nemůžeš stím žít-jdi na operaci žaludku a shodíš na 100%-
a jdu vařit OFF

  • Citovat
  • Upravit
Mellanie
19.4.10 10:26

Anetik:gratuluji!! :kytka:

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Original

  • (3.9) + 55 recenzí

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty