Reklama

Objednávání z Amazonu.com

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tejule
Zasloužilá kecalka 503 příspěvků 23.02.17 10:57
Objednávání z Amazonu.com

Ahoj,
Potřebuju se zeptat někoho kdo s tím má zkušenost a objednává. Našli jsme kočárek na amazon.com. Odesílán z USA - posílají do Čech. Je docela za pěknou cenu i s příslušenstvím co v ČR moc k dostání není. Chci se tímto zeptat zda se platí CLO když je to přes tak velkou mezinárodní firmu a jak je to s poštovným. tento kočárek co jsem našla je přímo od amazonu, ne od jiného prodejce.
Bohužel mají ho i amazon.de, ale do ČR ho nepošlou.

Děkuji za odpovědi.

Reklama

Reakce:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62535 příspěvků 3 inzeráty 23.02.17 11:10

@Tejule Ano, pokud to půjde z USA, tak platíš CLO a DPH, plus nějaký poplatek poště za vyřízení toho celního řízení. Pokud by to sem šlo nějakou spedicí, tak tam postup celního neznám. A přiznám se, že dotaz na poštovné nechápu, to by snad měl mít prodejce uvedené, ne?

Petruskabmw
Extra třída :D 12311 příspěvků 212 inzerátů 23.02.17 11:19

@Tejule pokud je z německa tak je lehké si ho nechat přeposlat, existují různé zásilkovny atd co sídli u hranic a přepošlou, my využíváme z nemecka.cz

dalmati
Ukecaná baba ;) 1185 příspěvků 23.02.17 11:24

Fakt nejde z německého amazonu poslat do ČR? Co vím, tak z tama do ČR normálně posílají.

barbuchablond
Zasloužilá kecalka 935 příspěvků 23.02.17 12:07

Z německého Amazonu od loňského listopadu většinu věcí posílají normálně přímo. Předtím šlo jen něco a šlo to obejít přes firmu, co poskytla fiktivní adresu v DE a přeposlala k nám (za mírný poplatek), bylo to bez problémů. Já tak kupovala Kindle. Co se týče cla a DPH z USA, tak DPH se platí od 22 eur a clo od 150 eur. Pošta to za tuším 200,– při poskytnutí plné moci vyřídí za adresáta. A pokud by to šlo přes UPS nebo podobnou firmu, tak ty si to proclívají sami.

LenkaZi
Zasloužilá kecalka 694 příspěvků 08.08.17 08:55

Dobrý den, koupili jste si už něco přes ten Amazon? zatim nevim kde je napsané poštovné. Díky za odpověd

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama