Nákupy - Brno Olympie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zuzka2016
Kecalka 359 příspěvků 20.02.17 12:36
Nákupy Brno Olympie

Tak jsme byli nakupovat v Brně… Já natěšená co všechno pro sebe a malou nenakoupím… a ono nic!!! Pro sebe jedno tričko a pro malou jeden overal a svetr… úplný nic v těch obchodech :? Všechny peníze jsem dovezla domů :lol: Kde nakupujute na miminka? 4m+??? Aby to nebylo drahý jako Next, a nebo ne všechno z druhé ruky… :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Lily Evans
Ukecaná baba ;) 1126 příspěvků 20.02.17 13:04

@Zuzka2016 na mimino 2m+ nakupuju v Tescu, F&F. Není to sice supr trupr značka, ale cena dobrá, věci hezký. Občas něco v HM. Jinak miluju značku Pinokio, mají boží dětský věci :-)

Petruskabmw
Extra třída :D 12320 příspěvků 197 inzerátů 20.02.17 13:11

@Zuzka2016 na miminka i větší měli skvělé ceny v tescu overálky, body, trička, kalhoty, zimní věci atd…ale je to už skoro měsíc zpět…teď o víkendu měli v C&A na zlevněné zboží ještě 50% byla sem až v neděli a už to bylo probrané sehnala sem spíš na staršího a na malýho až tak vel. 92 pro ty miminka neměli už nic…jinak H&M ikdyž má slevy tak nic moc poslední dobou a na miminka vůbec…A taky měsíc zpět měli i v takku na zlevněné zboží ještě 50% to sou podle mě slevy, ne ty předražené věci ve „slevě“…teď je třeba chvíli čekat, bude jarní kolekce a podle mě konec března už začnou zase výprodeje…

Zuzka2016
Kecalka 359 příspěvků 20.02.17 13:14

@Lily Evans na f&f jsem se do Olympie těšila… ale není tam :,(

Lily Evans
Ukecaná baba ;) 1126 příspěvků 20.02.17 13:19

@Zuzka2016 není no, v Olympii je jen Albert.

orchidea2016
Kecalka 304 příspěvků 20.02.17 13:26

Na Olympii nakakupuji, na roční v HM a v Lindexu. FaF zrušili? Prodejna tam byla. Lepší věci, než na Olympii seženu vždy v Tescu a v KiKu.
Na miminko doporučuji zajet z Olympie, směr Brno centrum, autem cca 4 min po dálnici, do Sam baby. Mají otevřeno i o víkendu do 19 hod.

orchidea2016
Kecalka 304 příspěvků 20.02.17 13:31
@Lily Evans píše:
@Zuzka2016 není no, v Olympii je jen Albert. [/cita
@Lily Evans píše:
@Zuzka2016 není no, v Olympii je jen Albert.

V Albertu nemají FaF, tam je Cherokee. FaF má vlastní kamennou prodejnu, mimo Albert. Když koukneš do plánku nákup. centra, tak se lépe zorientuješ.

Lily Evans
Ukecaná baba ;) 1126 příspěvků 20.02.17 13:54
@orchidea2016 píše:
V Albertu nemají FaF, tam je Cherokee. FaF má vlastní kamennou prodejnu, mimo Albert. Když koukneš do plánku nákup. centra, tak se lépe zorientuješ.

Já právě vím, že F&F není v Albertu - proto píšu, že v Olympii F&F (=Tesco) není, je tam jen ten Albert :-)

radulaur
Zasloužilá kecalka 969 příspěvků 20.02.17 14:00

@Lily Evans ale v Olympii v Brně je přímo F&F ne v supermarketu…ale samostatně…

debra.morgan
Závislačka 3748 příspěvků 20.02.17 14:02

@radulaur není, myslím, že ho zrušili…

radulaur
Zasloužilá kecalka 969 příspěvků 20.02.17 14:03

Aha tak to se omlouvám…pravda od vánočních nákupů jsem tam nebyla…

orchidea2016
Kecalka 304 příspěvků 20.02.17 14:05
@Lily Evans píše:
Já právě vím, že F&F není v Albertu - proto píšu, že v Olympii F&F (=Tesco) není, je tam jen ten Albert :-)

Nerozumíme si… FaF sice prodává své oblečení v Tescu, ale je to samostatná značka a jinak nemá s Tescem nic společného. Na Olympii nenajdeš FaF v supermarketu, jejich prodejna je dál, mezi ostatními obchůdky s oblečením atd. Už mi rozumíš?

Lily Evans
Ukecaná baba ;) 1126 příspěvků 20.02.17 14:41

@orchidea2016 ona už tam právě není :-)

orchidea2016
Kecalka 304 příspěvků 20.02.17 14:49
@Lily Evans píše:
@orchidea2016 ona už tam právě není :-)

Aha, promiň, to jsem nepostřehla…

AdelaHores
Zasloužilá kecalka 873 příspěvků 21.02.17 05:40

Dokud bylo v Olympii F&F, tak pro sebe i dceru probíhaly nákupy tam, od té doby, co tam není, tak bud Pepco, nebo Takko, C&A, občas Lindex (ten je dražší, ale super kvalita), jinak doma Kik, Lidl :)

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyhrál v Milionáři, do roka vraždil: „Donutila mě Hepnarová,“ vysvětloval lesní vrah Kalivoda

V roce 2004 byla soutěž „Chcete být milionářem?“ na vrcholu popularity.... číst dále >

Bávo za 700 tisíc na usmířenou! Růžička si svou Marušku snadno koupil zpět

Chvíli to vypadalo, že je s láskou mezi hokejovým trenérem Vladimírem... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >