Reklama

obleceni C&A

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Věrka..
Závislačka 3148 příspěvků 30.08.09 19:45
obleceni C&A

Ahoj holky , nevite nekdo jestli uz zacli prodavat v C&A podzimni obleceni, myslim treba body s dlouhym rukavem, teplene kalhoty atd??Diky moc, mame totiz C&A asi 40min cesty a tak tam nejezdime casto, tak at vim, zda jet.

Reklama

Reakce:

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.08.09 20:10

V Brně jsem už i asi před měsícem kupovala body s dlouhým (75,–), minulý týden jsem kupovala manšestráčky a svetřík. Oteplené kalhoty, mikinky, trika s dlouhým, podzimní a zimní bundičky, soupravičky, kombinézky pro uplná mimi, zimní čepice, teplé ponožky, rukavičky - vše jsem tam viděla :-)
Martina

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 30.08.09 20:17

Mamka mi teď dovezla nějaké bodýčka s dlouhým z CA z Prahy, takže ty určitě jo, zbytek nevím… Prý tam měli hodně sametových věcí :-(

Ryntyntyna
Neúnavná pisatelka 15883 příspěvků 30.08.09 20:21

Ahojky,

byla jsem v CAčku minulý týden, měli tam už bodýnka s dl. rukávkem, teplou vestu, svetříky, manžestráčky a hlavně pro nás, tepláčky 8) :lol: :wink:

K.

jizvíková
Extra třída :D 12612 příspěvků 30.08.09 20:23

meli krasny plastenky :lol: body s dlouhym jsem kupovala minuly tyden, ale zase moc veci tam podzimnich nebylo, chtela jssem i teply fusky a ty nemeli

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Co říká rodina Meghan Markle na královské dítě? Třepou se na něj jak supi

Je to den, co Kensingtonský palác vypustil šťastnou novinu do světa. Necelých... číst dále >

Dojímáte se, že Meghan vzdala hold lady Dianě? Dojímáte se úplně zbytečně

Od té doby, co Kensingtonský palác oficiálně potvrdil těhotenství vévodkyně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

OBRAZEM: Vzácná onemocnění, která mění lidi k nepoznání

Lékaři dnes znají celkem sedm tisíc vzácných onemocnění a asi 80 procent z... číst dále >