Jak obléct miminko na zimu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Petya
Povídálka 30 příspěvků 27.10.18 07:29
Oblečeni miminko

Ahoj…Jak obléknout miminko do zimy? Mam kluka 6 mesečni.

Přečtěte si článek: Výbavička pro zimní miminko - co obsahuje?

Reakce:

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1700 příspěvků 27.10.18 08:43

Dala bych body s dlouhym rukavem, polodupacky nebo teplacky, teplejsi overal, cepku, rukavky a do fusaku. Tad u nas je dneska fakt kosa. Kdyz bude zpocene, tak rozepnout fusak. Cepku i rukavky jen nejake tenke, kdyz bude v korbicce. Oblekala jsem tolik vrstev, co jsem mela ja.

Ronniszka
Stálice 66 příspěvků 27.10.18 08:50

Ahoj, já jsem na podzim dávala chlupatkovou kombinézu, která kryla ručičky i nožičky a měla i kapuci, pod ni tenčí čepičku a to, co malá nosila doma. Podle venkovní teploty jsem dávala lehčí nebo teplejší fusak a když byla vážně zima, nahoru ještě deku. Protože malá v kočárku spala, zpravidla jen tam, dávala jsem ji do fusaku nahřátý pohankový polštářek. Trpěla na bolesti bříška a jako vedlejší efekt ji zahříval i dvě hodiny.

radkka
Generální žvanilka 20592 příspěvků 27.10.18 08:54

Overal nebo body s kalhotama a do kombinézy, v kočárku deka. U nás ale nemrzne. Fusak dávám až fakt v zimě.

Lumíkovec
Zasloužilá kecalka 681 příspěvků 27.10.18 09:18

Ja 11 mesicni davam body s dlouhym, puncochy, teplou mikcu ke krku, a kombinezu. Teplejsi nebo slabsi, podle toho jestli je rano nebo uz odpolko :) mam uz i fusak, ne extra teply, ale uz v nem sedi :)

kamilka33
Povídálka 36 příspěvků 27.10.18 10:28

@Ronniszka super napad s tím nahrovacim polštářkem! Diky za nej!
Jinak já teda nabaluji a dle potřeby pak treba sundavam. 5 měsíčnímu, body s dlouhým. Rukavem, přes to triko s krátkým. Punčochy přes to teplaky, mikinu, bundu, čepici a hura do fusaku. Pripadne rukavice kdyz je fakt chladněji nebo spi, jinak si hraje tak je potřebuje ????

radkka
Generální žvanilka 20592 příspěvků 27.10.18 10:41
@kamilka33 píše:
@Ronniszka super napad s tím nahrovacim polštářkem! Diky za nej!
Jinak já teda nabaluji a dle potřeby pak treba sundavam. 5 měsíčnímu, body s dlouhým. Rukavem, přes to triko s krátkým. Punčochy přes to teplaky, mikinu, bundu, čepici a hura do fusaku. Pripadne rukavice kdyz je fakt chladněji nebo spi, jinak si hraje tak je potřebuje ????

Koukám, že moje děti měly asi umřít zimou. Takhle oblečené nejsou ani v mrazech. Myslela jsem, že dítěti se obléká o vrstvu víc, než má dospělý, to by mě zajímalo, co máš teda na sobě ty 8o jako nic ve zlém, jenom jsem v šoku :kytka:

Petya
Povídálka 30 příspěvků 27.10.18 11:48

Můžete mi ukázat,prosim,jaky fusak?

BloomingGorgeous
Závislačka 2806 příspěvků 27.10.18 12:26

Body s kratkym rukavem, teplaky, mikina, teple ponozky, cepice, sala, do fusaku.

kamilka33
Povídálka 36 příspěvků 27.10.18 13:46
@radkka píše:
Koukám, že moje děti měly asi umřít zimou. Takhle oblečené nejsou ani v mrazech. Myslela jsem, že dítěti se obléká o vrstvu víc, než má dospělý, to by mě zajímalo, co máš teda na sobě ty 8o jako nic ve zlém, jenom jsem v šoku :kytka:

Jo já sem zmrzlik, mam stejne vrstev, krom puncoch . Ty vytahnu až v mrazech :-D narodil se mi do 30, porad tropy, tak si pomalu zvyka na novy klima.

radkka
Generální žvanilka 20592 příspěvků 28.10.18 07:50
@kamilka33 píše:
Jo já sem zmrzlik, mam stejne vrstev, krom puncoch . Ty vytahnu až v mrazech :-D narodil se mi do 30, porad tropy, tak si pomalu zvyka na novy klima.

Aha, tak to jo. No já jsem taky zmrzlík, ale teda evidentně ne až tak. Nebo možná mám teplejší oblečení… a na to vsázím i u dětí, pod pořádnou kombinézu není potřeba nic, než body s kalhotama nebo obyč overal, v mikině by se mi to tam uvařilo. To jsem si vyzkoušela, než jsem se naučila, jak je oblékat, párkrát chudinky děti prošly varem :oops: Ale nedavno jsem si přečetla, jak někdo dítěti letos v srpnu v těch tropech dával i doma čepici… takže já nevycházím z údivu. :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Horečka sobotní noci Anety Vignerové: Že by přebrala přítele Vice Kerekes?

Aneta Vignerová (31) v sobotu v noci vyrazila do víru velkoměsta. Krásná miss... číst dále >

Těžké dny moderátory StarDance Marka Ebena: Jeho matka je ve vážném stavu v nemocnici

Pořádně nepříjemné chvíle zažívá moderátor televizní soutěže StarDance Marek... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Deset let jsem tajila lupénku, protože jsem se styděla, říká moderátorka

Britská moderátorka a fashion blogerka Louise Roe (36) veřejně přiznala, že... číst dále >