Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody
Mgr. Petr Novák
Dobrý den,
chci se zeptat objednáváte-li z internetu jaké stránky se vám osvědčily? kde je to levné? Popřípadě objednává-li někdo z ciziny poprosila bych odkaz? Jedná se o oblečení spíše pro dospělé
předem děkuji
krásný den přeji
Na internetu nevim, ale v nasem meste mame spoustu sekacu - a zadny vsivarny. Spoustu uplne novejch veci (i s visackama) za par slupek, loni jsem si koupila super bundu za 200 - zimni, tepla. Pritel spoustu novejch tricek s visackama, jedno za 120 kc. Zadny sunty, dobrej material - bavlna a vysoka gramaz. Paradni sako za 70 kc. Uz jinde hadry nekupuju, jen dziny a spodni pradlo, tricka, svetriky jedine v sekaci.
@midu já nakupuju tady: https://www.feedo.cz/…eedo-bazarek?…
Co je to opravdu levně?
Já byla teď v sobotu s dcerou po nákupech, utratila jsem asi 2500,– a přinesly jsme džíny, tepláky, pulovr, to pro mladou a sobě jsem pořídila legíny, svetr a pulovr
Podle mě na tu útratu slušný úlovek, vše nové, moje z Orsay, mladá H&M
Byly slevy ![]()
@neila opravdu levne je rozstrihat manzelove vyradene plataky a usit z toho dvoje smrcovne suknicky pre slecny ![]()
@Bábi Zlopočasná řeč byla o nákupech, ne ruční výrobě
jinak smekám, u nás by to nešlo - šít neumím a manžel plaťáky ani nemá ![]()
Asi záleží co máte za představy co se týče levného a jakou nosíte velikost. Levné věci pro dospělé najdete např. na www.vinted.cz/
@neila tak mu nejake zozen, manzel tiez prve plataky kupil, pretoze som si ja postavila hlavu, a teraz zhana kazde leto, uz sa mu v rifliach zda nepohodlne.
@Bábi Zlopočasná vlastně jedny bílé má, ženil se v nich
Občas je v létě nosil. Jinak jsou mu docela na nic, v práci mají přísný dress-code, oblek na denním pořádku léto/zima
A přes víkendy pokud je teplo, upřednostňuje kraťasy ![]()
Manzel ma dress-code akurat tak ‚dlhe nohavice‘. Ale aj oblek sa da zohnat plateny
Akurat, pravda, je to vychadzkove oblecenie, na rokovanie s klientom asi nebude to prave orechove ![]()
Vinted používám
také nakupuji v bonprixu, chtěla jsme vyzkoušet něco nového ![]()
Ja osobne sledujem len Lidl, pretoze nekupim oblecenie, co som predtym nevyskusala. Na deti by to este slo, na mna v ziadnom pripade, pretoze nemam prsia a velkost 36 mi planda v pase, velkost 34 praska na zadku ![]()