Obnova spánku po obědě

328
11.8.13 21:05

obnova spánku po obědě

Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda se některé z vás podařilo naučit znovu po delší době dítě uspat po obědě. ptám se proto, že dcera3,5 už dlouho po o nespí. ted se nám má narodit druhé dítě a já bych chtěla po o odpočívat i s miminkem. Malá má vůbec od narození velmi malou potřebu spánku. spí jen do 6ranní a usíná bez známek větší unavy až kolem 21hod. dávám jí spát dřív, ale je schopná po třech pohádkách zahlásit, tak a ted si pujdem hrát :roll: a má mraky energie. slyšela jsem, že jsou na to homeopatika, máte s tím některá zkušenost :?:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

35636
11.8.13 21:08

POdle me spat nebude (a hlavne spanek miminka se bude dost casto menit, nebude to ve stejny cas, to znas). Zkusila bych se domluvit, ze by vydrzela trebas u pustene pohadky nebo pocitace.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15672
11.8.13 21:09

Ahoj. Mám dvě děti, obě nic moc nenaspí. Starší nespala poo od 1,5 roku, ale ve 2,5 zase začala (s nástupem do jeslí). Ještě o prázdninách před začátkem školní docházky to vypadalo, že to ve škole bez spaní poo nezvládne :). Mladší má teď 3,5 roku, poo nespí už asi rok a já pořád doufám, že s nástupem do školky zas začne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2627
11.8.13 21:10

Nas starsi je take nespavec, ale spis myslim, ze to ma psychicke - spanek potrebuje, ale ja ho k nemu proste nejsem schopna „donutit“. Doma uz mi tudiz poo nespal, ale ve 2 letech a 8 mesicich nastoupil do skolky a spat se opet naucil. Naopak letos uz ve skolce spat nebudou a mne to dela starosti. Viditelne to potrebuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6537
11.8.13 21:12

Ten můj přes den nespí hodně dlouho a začla jsem ho dávat na zkoušku do školky a že bude chodit po obědě domů a to nechce chce spinkat s dětičkama :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4961
11.8.13 21:12

@Levandule121 Proč spát nebudou. Náš půjde do školy po prázkách a doteď ve školce po o spali (kdo chtěl).Doma nespával (jak už byl starší, ale tam jo.
@1976 A do školky asi nechodí a proč tedy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
328
11.8.13 21:24

No já dávala dceru do soukromé školičky jen na 2dny v týdnu, ale po o jsem jí vyzvedávala. oni tam neměli volnou kapacitu a ta třída se ve 14hod zavírala. jinak do státní mi jí ted nevzali a na tu soukromou už nám ted nezbydou finance, ale vím právě, že hodně dětí si spanek po o ve školce zase obnovilo. jenže ta naše čiperka nevydrží ani u pohádky, to snad jen večer po koupání, jinak ne, jí telka ani počítač nak extra nebaví, je to neposeda. bojim se, že mimi bude budit 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5052
11.8.13 21:33

Tak starší nespala cca od 2,5 let, když jsem čekala mladší tak jsem jí asi 5× přemluvila ať si jde semnou lehnout. Teď skoro v pět letech spí tak 4× do týdne po obědě, prostě řekne jdu si lehnout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31695
11.8.13 21:36

Podle mě už znova spát nebude :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
328
11.8.13 21:44

@Blanka S u nás to funguje tak, že jí přemlouvám at jde hajat po o a pak když už skoro usínám já u pohádky tak malá vyskočí, že už je odpočatá, to je tak po 3min :mrgreen: a je po spaní :pankac: dokonce nepomáhá ani to, že její láska odnaproti se, kterým si většinou před obědem hraje spí jak dřevo až do 15hod. což já sousedce hooozně závidim :oops: a co ta homeopatika, má k tomu některá co napsat, prosím :?:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5052
11.8.13 21:49
@1976 píše:
@Blanka S u nás to funguje tak, že jí přemlouvám at jde hajat po o a pak když už skoro usínám já u pohádky tak malá vyskočí, že už je odpočatá, to je tak po 3min :mrgreen: a je po spaní :pankac: dokonce nepomáhá ani to, že její láska odnaproti se, kterým si většinou před obědem hraje spí jak dřevo až do 15hod. což já sousedce hooozně závidim :oops: a co ta homeopatika, má k tomu některá co napsat, prosím :?:

tak u nás je to tak, že lehne a spí a spí a není k zbuzení do půl pátý a pak řádí do noci. Když jsem byla těhu a šly jsme si výjimečně lehnout tak nám 2× budil manžel když přišel z práce v 18:00. Takže já se tomu docela bráním, aby spala. U nás večer čteme pohádky teda já a mladší 6m taky uspávám takže musím postupně jinak nezvládám. Manžel bohužel není žádaný na uspávání a jedna nebo druhá řve.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
328
11.8.13 22:12

@Blanka S A máš obe děti v jednom pokoji :?: ja se totiž bojim, že jakmile bude mimi u nás v ložnici tak se nám tam nastěhuje i malá. pak se ovšem nevyspí už vůbec nikdo :think: :roll: zase ale když dám mimi k malý tak mimi malou stopro bude taky budit.pak je varianta, že postýlku dáme do obýváku, jako a když malá usne tak jí odvezam do ložnice :nevim: já nevim, jinak už co vymyslet. nedostatku spánku se fakt bojim, jsem pak protivná a nic se mi nedaří 8o natož kojit po 3hod a do toho dělat gargamela kombinovanýho dinosaurem a princeznou :roll: :evil:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5052
12.8.13 08:17

Mi máme patro v obýváku kde přes noc spí, je velké a má tam ohrádku takže s náma v posteli není. Jinak postýlku má v dětském pokoji vedle postele starší. Když jsem přemlouvala starší tak vždy šla semnou na patro do velké postele. Ráno taky starší vždy kolem 6:30 dorazí k nám. Když starší chce spát tak buď usne v obýváku u pohádky a já uspávám mladší nebo jde rovnou do své postele a já pak spící mladší dám do postýlky. Vzájemně se nebudí ani v noci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
328
12.8.13 16:35

Tak holky já po hodině přemlouvání malou uspala, to bylo ve 13.20 a ona ještě spí 8o :roll: snažila jsem se jí vzbudit, ale kňourala a spí dál :mrgreen: tak to pujed spat o pulnoci :?: :cert: na to se mužu… :zed: tak to jí radeji učit nebudu.ted čekám kdy se jako probere a co bude. :mavam: :mavam: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2627
12.8.13 17:38

U nas take jak ho nezpacifikuji presne v poledne, bud neusne nebo az pozde a vzbudi se protivny nejdriv v 6 vecer. Na noc ale usina celkem podobne (pozde) :mrgreen: jako obvykle. Ale i tak to nekdy pomuze. Jinak je ale dobry postreh jak tu pisi holky - pustit pohadku na DVD, nas u toho obcas prave i usne. ;) Tak drzim palce! :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama