Obnovená láska

Anonymní
31.12.19 15:08

Obnovená láska

Krásný den, zažil jste někdo znovu zamilovaní a obnovení vztahu, který byl ukončen? Může to fungovat, může se partner znovu do vás zamilovat? Byli jsme spolu 13 let, děti nemáme…přechozený vztah. Oboum nám zdá se pomalu dochází, že jsme si nevážili toho, co jsme měli a že něco takového není samozřejmé a nenajdeme to jen tak znovu. Pokud se vám návrat do vztahu podařil, jak to probíhalo, jak dlouho jste byli od sebe, vídali jste se mezi tím atd? Budu ráda za vaše zkušenosti, příběhy z okolí, samozřejmě i případně ty negativní.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
31.12.19 15:16

Na střední škole jsem dva roky chodila se svým učitelem. Po škole jsem odjela do zahraničí a on zůstal tady. Vrátila jsem se po deseti letech a na třídním srazu jsme se dali zase dohromady. Oba jsme mezitím měli nějaké vztahy, ale jakmile jsme se znovu viděli tak jsme věděli, že je to ono. Jakoby jsme spolu byli celou dobu. Ted jsme spolu čtvrtý rok, vzali jsme se a čekám miminko.

• Nahlásit
  • Citovat
78
31.12.19 15:24

Nám se to stalo. Po deseti letech, bez dětí, krize ve vztahu. Rok jsme řešili jsme jen povolení na stavbu a už jsme byli ze všeho unavení. Já měla pocit, že ho mám jistého, on naopak neměl chuť podnikat nic nového. Tak se rozhodl, že to ukončí. No neukončil, zvládli jsme to. Ten rok byl náročný, bylo to, jako bychom se učili od sebe navzájem co ten druhý chce, potřebuje. Miluji ho více než předtím, on snad taky. Mám pocit, že teď je ten vztah teprve opravdový, protože už ho nebereme jako samozřejmost, vážíme si jeden druhého, i když někdy přijde krize. Poslední dva roky stavíme dům, svépomocí a to je teprve zkouška vztahu. Až díky této zkušenosti jsem si uvědomila, co pro mě vše znamená a že je to muž mého života. Snad to tak má i on.
Takže ta mě to jde, ale není to jednoduché, ale pak to stojí za to.:heartbeat:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.12.19 16:55

Děkuji za sdílení vašich životních příběhů, ráda slyším, že to jde i po letech. U nás je celá situace zapeklitá, oba jsme někoho měli, on tedy o kvůli tomu odešel a dlouho to nevydrželo a mluví o tom jako o zkratu. Nicméně to, že se to stalo bylo vyústění toho, že jsme vztah nechali ladem, hlavně tedy v tu dobu já. Ale můžeme i za to oba.

@nikive vy jste spolu ten rok nebyli nebo jste spolu byli, ale řešili krizi? Mně přijde, že jsme se nikdy pořádně nerozešli, každý měsíc nějaký kontakt, i jsme se několikrát viděli. Možná to není dobře.

• Nahlásit
  • Citovat
78
31.12.19 17:33

My jsme spolu byli pořád, rozchod se nekonal. Obrečeli jsme to oba, prováděli pár nocí, promluvili si a bylo to vyřešeno. Jsme spolu 12let, z toho 6 let spolu bydlíme.
A je to přesně o tom jak píšeš, nechali jsme oba ten vztah ladem. Nezajímál nás ten druhý, brali jsme to jako tutovku.
Držím palce, když se chce tak to jde.

Příspěvek upraven 01.01.20 v 12:38

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.12.19 17:57

@nikive moc děkuji :hug:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...